Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Upam, da bo huda zima

Upam, da bo huda zima

Ker imam že povn kufer teh migrantov povsod samo migranti migranti migranti.

koncno nekdo!! koncno! jaz bi tudi rad imel zmio orng mrlo. naj hladi ko hudic en 3 mesece. pa 4 metra snega.

Če si že ti privoščljiv naj bom pa še jaz: “upam, da se ti peč pokvari”

Vidva zgoraj sta pa verjetno doma, nikamor vama ni treba, in še dolgčas vama je v življenju, pa empatije vama primanjkuje.

Zima bo menda mokra in mila ….

Tole je pa full smešno.

Moja sanjska želja bi bila:

November naj se ohladi n 0 C
Decembra naj zapade 3-5 metrov snega
Januar naj bo -20C
Februarja naj bo -20-30C
Marec naj bo poseben in naj temparatura ustraja tam okoli -5
April naj bo še vedno bolj mrzel tam do 10c
Potem pa celo leto sam dež dež dež

Upam, da bo tolk snega, da boš še ti doma 1 mesec skp hahahahaha

Depresiven / depresivna si. Priporočam čimveč zadrževanja na soncu, da se napolniš z D vitaminom in ostalimi blagodejnimi učinki. Pa poizkušaj najti situacije, ki te nasmejejo v življenju.

Depresiven / depresivna si. Priporočam čimveč zadrževanja na soncu, da se napolniš z D vitaminom in ostalimi blagodejnimi učinki. Pa poizkušaj najti situacije, ki te nasmejejo v življenju.[/quote]

Ravno zima me napolni z življenjem vitamin D si pa lahko utakneš v rit.

Depresiven / depresivna si. Priporočam čimveč zadrževanja na soncu, da se napolniš z D vitaminom in ostalimi blagodejnimi učinki. Pa poizkušaj najti situacije, ki te nasmejejo v življenju.[/quote]

Ravno zima me napolni z življenjem vitamin D si pa lahko utakneš v rit.[/quote]

Na nivoju, ni kaj.

Ravno zima me napolni z življenjem vitamin D si pa lahko utakneš v rit.[/quote]

Na nivoju, ni kaj.[/quote]

Ravno toliko, da je to situacija, ki me nasmeje v življenju pač tvoj nasvet HAHAHAHAHAHAHA

Hebeš ti to, teli so vsega hudega vajeni.[img]http://i.cbc.ca/1.2892141.1420626117!/cpImage/httpImage/image.jpg_gen/derivatives/16x9_620/middle-east-snow-storm-syrian-refugees-lebanon.jpg[/img]

Jst si pa želim tam do -5 C, ker je kriza in folk nima denarja za kurjavo. Pri teh stopinjah se sneg obdrži, ravno tako zamrzne jezero, da se lahko drsamo. Potem pa marca otoplitev v mejah normale in od maja naprej takšno kot je bilo letošnje poletje.

Ve upate na stopinje -20, -30? Resno? Jaz pa resno upam, da stopinje NIKOLI več ne padejo pod +20 stopinj. Ne maram mraza. Tam od 20 do 30 bi moralo biti celo leto. Kaj bi bilo to fajn 🙂

New Report

Close