Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bi samske ženske imele samskega očeta?

Bi samske ženske imele samskega očeta?

Samske ženske, nad 30, brez otrok – bi šle v razmerje s samskim moškim, ki že ima otroke?
Kaj če otroci ne živijo z očetom, ima tak moški več šans kot tisti s katerim otroci živijo?

Sem bila samska tridesetletnica in sem se odločila za samskega moškega z otrokom. Če ti je nekdo všeč, se z njim ujameš in ga imaš rad, ni pomembno, če otrok živi pri njem ali pri mamici. Bolj pomemben je odnos očeta do otroka in predvsem moškega do ženske.

V ljubezni res ni pravil. Zaponi si to. Če te ljubezen najde, te pač najde. Si lahko grd, lep, samski, pohabljen, z otroki brez. Če le dovoliš ljubezni, da pride do tebe, jo spustiš v srce.

nova
Uredništvo priporoča

Moški, ki ima otroke pri meni nima nobene šanse. V nobeni kombinaciji.

Samska, 31 let.

Vse samske, dobrodošle.

Se strinjam, ženska s prtljago tudi meni ni top izbira.

Moški z otrokom, ni problema. Tudi jaz imam otroke. Neglede na to kje živijo. Ni mi problem skrbet še za njegove otroke, če živijo z njim. Otroke imam rada.

Če se dva razumeta, sta zaljubljena, tako eden ali dva otroka ni nobena ovira.

kaj pa otroci … jim dovolite, da si sami izberejo novo mamo ??

Se strinjam, ženska s prtljago tudi meni ni top izbira.[/quote]

Zanimivo! Ravno taki kot ste vi, se zapletete s partnerji s prtljago. Jaz z otrokom, sem pohopsala takšnega, ki je imel prej same partnerke brez otrok. Obdržati pa ga je uspelo meni. Razlaga je preprosta. Če je kaj dobro, je pač dobro. Z otroki ali brez!

Ni ovira niti trije ali štirje. Verjemi.

Sem bila samska tridesetletnica in sem se odločila za samskega moškega z otrokom. Če ti je nekdo všeč, se z njim ujameš in ga imaš rad, ni pomembno, če otrok živi pri njem ali pri mamici. Bolj pomemben je odnos očeta do otroka in predvsem moškega do ženske.[/quote]

Tako je!

Bi samo dodala še to, da moški naj otroka potem ne prepusti ženski in ali ji ne očita, da z njim ne ravna prav, pač pa jo poduči kaj pomeni biti starš. Tako bo moški ženski dal vedeti, da jo sprejema takšno kot je, jo spoštuje takšno kot je in tudi, če skupnih otrok ne bosta imela, da je ona tista s katero želi biti. To da vedeti tudi otroku.


Ne, razen, če so otroci že samostojni (beri: odrasli, s službo in finančno neodvisni od staršev).

------------------------------------------------------------------------ "I shut my eyes and all the world drops dead; I lift my eyes and all is born again." (S. P.)

Se strinjam, ženska s prtljago tudi meni ni top izbira.[/quote]

jah vidva sta pa kr za skup, kr zamenjajta si emaile, ker mata oba kr neke bedne pogoje. Razen če je spet pogoj da moški ne sme bit 2 leti mlajši, kot je očitno samček 29. Se mi zdi da bosta še kr neki časa sama, sploh samska, bolš da kr obdržiš ta nik še za naprej.

Pa saj ni nova mama…

New Report

Close