Najdi forum

pomoč

Prosim vse ki poznate kakšna humanitarna združenja, organizacije ki lahko pomagajo družinam pri plačilu najemnine, ker poznam družino ki rabijo pomoč pri plačilu najemnine. Lahko mi pišete tudi na privat sporočila.

Anin sklad pomaga številčnim družinam oziroma da bi bile družine številčnejše,… je pa krščanska ustanova…. vsaj mislim, da je…. podobno kot Karitas…. Krščanske družine, ki so revne a bi rade več otrok se lahko obrnejo nanje ali pa imajo več otrok in rabijo pomoč….

Država omogoča subvencijo najemnine. Na CSD vložijo vlogo. Če so upravičeni, država vsak mesec del najemnine nakaže direktno najemodajalcu. Tu piše več: http://www.mddsz.gov.si/si/uveljavljanje_pravic/nova_socialna_zakonodaja/subvencija_za_najemnine/

Oprosti, raje direkt pomagam ljudem v stiski, kot prek raznoraznih organizacij, kjer gre mogoče 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} denarja za ta namen.

Če želi kdo pomagat pišite mi prek zasebnega sporočila. Upam da se najde kdo ki lahko pomaga.

Jaz moram tudi najemnino plačat. Boste tudi zame zbirali?

New Report

Close