Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek E naročanje pri zdravniku

E naročanje pri zdravniku

http://www.zurnal24.si/narocanje-elektronska-posta-zdravstvo-ambulanta-pregled-elektronsko-narocanje-clanek-255922

se popolnoma strinjam. Sem že nekajkrat neletela na odgovor medicinske sestre, da se z e-pošto ne more ukvarjati. Meni se pa vseeno zdi, da je to del službe in zadolžitev. Če je nesposobna naj pusti delovno mesto drugim, bolj sposobnim sestram.

lep dan.

Kaj od svojih prejšnjih zadolžitev naj medicinska sestra opusti, da se bo začela ukvarjati z e-naročanjem?

Moj osebni zdravnik je imel to že do sedaj in pa seveda tudi naročanje po telefonu in zadeve laufajo, nikoli ne čakaš več kot pet minut, res izjemoma deset.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................
nova
Uredništvo priporoča

Kaj od svojih prejšnjih zadolžitev naj medicinska sestra opusti, da se bo začela ukvarjati z e-naročanjem?[/quote]

Nobene, samo zorganizira naj se. Zanimivo, kako vas tu nič ne moti, če zadeva ne “laufa”, če vam pa iz npr. CSD-ja ne odgovorijo v petih minutah, se pa izlije žolč po dolgem in počez.

New Report

Close