Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A mi zna kdo razložit zakaj starši svojim otrokom (ki nimajo FB account-a) voščijo na FB?

A mi zna kdo razložit zakaj starši svojim otrokom (ki nimajo FB account-a) voščijo na FB?

Najprej naj povem, da sem tudi jaz mama dveh šoloobveznih otrok, ki nimata FB account-a, torej nisem neka zagrenjena stara devica, se mi pa zdi višek debilizma, da starši svojim sončkastim sončkom voščijo na FB … otroci pa stari 1 leto, 2 leti…5 let…in tako dalje. Please enlighten me – what is the point of this?

Da imajo več objav… tako kot je pomembno imet čimveč všečkov,

gre za to, da lahko drugi lajkajo, da te enlajntnam
in tako, mimogrede…. otrokov rojstni dan je tudi moj praznik. moja miš je danes stara leto in pol in tudi jaz sem imela kakšno vlogo pri tem, a ne. na fb ji ne voščim, če pa se dogodka spomnim, se mi pa zdi popolnoma normalno.

A tako – a potem si za svoj rojstni dan tudi voščiš po FB, ko je v celoti tvoj praznik?

pred netom so taki starši otrokom okoli vratu obesili kos mesa, da jih je vsaj vaški potepuški pes porajtal.

isti štos … le medij je drugi

zato, da vsi fb prijatelji cestitajo in vseckajo in so starsi potem vsi srecni kako pomembne otroke imajo. Tudi meni je to mimo.


se pravi da je tebi čisto vseeno, ko tvoj otrok praznuje?
aja froc ima rojstni dan. eh brezveze…

Torej če svojemu otroku ne voščiš na FB pomeni, da ti je zanj vseeno ali kako?

Po vseh slikah spričeval, so bile na vrsti počitniške slike, pa slike vseh krožnikov hrane, danes pa seveda slike šolarjev,…..In seveda vmes FB voščila svojim otrokom. Eno samo ven metanje in hvaljenje!

Ne šetkam.

Za RD jaz svoje otroka s čim presenetim in jih z veseljem gledam in z njimi doživljam , ko se jim oke zaiskrijo. Jih objamem in stisnem in poleg voščila povem, da jih imam najrajši. Se z njimi smejem, zabavam in veselim
Tisti čas ne letam na okoli s fotoaparatom, ker se mi zdi škoda teh najbolj dragocenih trenutkov in jih raje doživim, kot slikam.

Imam FB, vendar Vsa FB voščila, lajke in komentarje veliko raje zamenjam za enega iskrenega v reali.

To je enaka scena kot vse ostalo kar se sonckov in fb tice. Iskanje pozornosti, ki je drugje ne dobijo. Pa ta se niti ni tak absurdna. Visek debilnosti in pokazatelj hudih kompleksov so za mene slike spriceval sonckov.


seveda noben pravoveren starš ne slika otrok.
neeeee, kje pa, tisti čas, ko bi ga slikal (tisti dve sekundi), pa res lahko bolj pametno porabi.
in nas tudi nikoli, ampak res nikoli niso slikali, kaj šele da bi nam za rojstni dan kdo voščil…

meni je to tudi totalno mimo in nerazumljivo. sama imam fb. ko sem imela datum svojega rd, so mi čestitali vsi, ko sem ga zato namerno zbrisala, mi čestitajo moji najbližji. ne hvalim se s slikami po fb, niti ne objavljam slik otrok, pa sta mi najlepša na svetu, da se razumemo. in nikakor mi ne pride na pa,et, da bi mim čeztitala za rd (še manj,če ne znajo brat in nimajo fb). dobesedno eno samo hvalisanje so razne objave, kje so bli, kaj so kupili itd. in izpovedovanje ljubezni med zaljubljencwma!!???wtf???? halooo??? napiši mu/ji sms oz še bolje v živo, ne pa DOPISOVANJE (!!!) po fb??!!!

16.30 je ze mimo in so se ze pojavile slike prvosolcev in neke brezvezne slike. Za bruhat, res.

New Report

Close