Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Partner in ime

Partner in ime

Imela Sm partnerja leto dni in zdaj sem ugotovila da mi je lagal in ise izdajal za drugo osebo. Ali je to kaznivo dejanje? Izvedela sem da je to že doskrat naredil tudi drugim.
Njemu nism še nič rekla se bom pa dogovorila ampak resnice verjetno ne bo povedal tako kot ne ostalim žrtvam do zdaj.

če je to naredil samo, da bi seksal s tabo, potem ga boš težko iztožila
če pa je naredil iz finančnih koristih, pa ga lahko prijaviš na policiji zaradi goljufije.

mene vsaka kliče, celo kriči: Bog, o MOJ bog, o TI moj bog … pa nimam nič proti ♥

nova
Uredništvo priporoča

Če ti je nekdo uspel leto dni prikrivat svoje ime, to pač ni bil partner ampak le občasni jeb*č. In ti si hudo naivno in trapasto bitje.
Prekleto težko si predstavljam, da sem z nekom leto dni in nikoli ne vidim nobenega osebnega dokumenta, pošte… Razen, če je -kot že povedano- le občasni jeb*č, ki pride enkrat na mesec skočit in to je vse.

Če ti je nekdo uspel leto dni prikrivat svoje ime, to pač ni bil partner ampak le občasni jeb*č. In ti si hudo naivno in trapasto bitje.
Prekleto težko si predstavljam, da sem z nekom leto dni in nikoli ne vidim nobenega osebnega dokumenta, pošte… Razen, če je -kot že povedano- le občasni jeb*č, ki pride enkrat na mesec skočit in to je vse.[/quote]
ti legitimiraš vsakega pred vstopom v spalnico?

Če ti je nekdo uspel leto dni prikrivat svoje ime, to pač ni bil partner ampak le občasni jeb*č. In ti si hudo naivno in trapasto bitje.
Prekleto težko si predstavljam, da sem z nekom leto dni in nikoli ne vidim nobenega osebnega dokumenta, pošte… Razen, če je -kot že povedano- le občasni jeb*č, ki pride enkrat na mesec skočit in to je vse.[/quote]
ti legitimiraš vsakega pred vstopom v spalnico?[/quote]

Ne, ampak v ENEM LETU je pa menda že kakšna priložnost, da vidiš kak dokument, ne? Če gre seveda za partnerstvo.

Avtorica, ne mešaj dreka, ker bo še bolj smrdelo. Enostavno ga odpikaj. Ne odpiraj mu več, ne dviguj telefona, ne javljaj se mu več. Zate ne obstaja več. Ker očitno zna lepo govoriti in glede na to, da si mu prvič padla na finto, mu lahko še enkrat.

To je hec, da te nekdo eno leto nateguje, pa na koncu sploh ne veš, kdo te je nategoval. No ja, ženske pač padate na fasado, ki še malo glumi, pa mine leto preden vam klikne.

New Report

Close