Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Avstrija zacela mocno kontrolirati mejo z Madzarsko 30 km zastoji

Avstrija zacela mocno kontrolirati mejo z Madzarsko 30 km zastoji

:-))

Od 13.00 redna vzpostavitev kontrole za vse potnike na meji z Madzarsko :-((((( Evo sranja.

Če bodo Avstrijci takole komplicirali na meji, bodo začeli slovenski ekonomski emigranti na šiht zamujat.

nova
Uredništvo priporoča

Povsod ščitijo svoje državljane samo naši kimavci ližejo dupe bruslju.Nisem gladoval za takšno vlado

nesposobneži (A)

prinas naredijo karambol in je 1/2 države blokirane

Upam na številko
30.000 beguncev v Sloveniji.

Bravo Avstrija. Junaki ste, mi pa riti, saj smo vam hoteli poslati celotno našo pošiljko.

kake državljane pa ščitijo?
samo masakre kot je bil zadnji vikend bi radi preprečili…

Vir: Boštjan Videmšek: DELO
Zgodba prebeglega sirskega vojaka
»Tu se počutim varno, celo preveč varno. Ne morem verjeti, da moje življenje ni več ogroženo,« se je med množico sirskih beguncev zasmejal 26-letni Bašar, ki je skupaj s prijatelji in naključnimi znanci čakal na nočni vlak proti makedonsko-srbski meji. Bašar prihaja iz Dare, mesta na jugovzhodu Sirije, kjer se je začela revolucija in ki je že vse od začetka vojne eno bolj krvavih prizorišč najhujšega konflikta našega časa. »Bil sem pripadnik vladne vojske. Sem poklicni vojak. Dolgo sem čakal, da sem lahko pobegnil. Preprosto nisem mogel ubijati svojih ljudi. Lahko bi vam govoril ure in ure, a nočem. Ne morem. Saj veste, kaj se dogaja v Siriji. Mislil sem, da se mi bo uspelo skriti nekam na varno in s pomočjo prijateljev zbežati v Turčijo, a že drugi dan me je na področju, ki je pod nadzorom Islamske države, prijela ‘islamska policija’. Mislim sem, da me bodo ubili,« je svojo pripoved začel postavni mladenič, ki angleško govori skoraj popolno in hoče svojo pot čez Srbijo, Madžarsko, Avstrijo in Nemčijo nadaljevati proti Nizozemski, kjer ima sorodnike.
Dezerter??? Človekoljub? Kaj tretjega??? In taki so v večini!

kaj pravte, kdaj bo takle scenarij v slovenijij?

Ko bodo tudi pri nas začeli odkrivati tovornjake polne trupel, verjetno res.

In zakaj mora begunec iz Sirije, kjer mu je denimo življenje ogroženo bežat čez 10 držav? Saj je že v sosednji državi mir in mu življenje ni več ogroženo?

Zato ker v nobeni državi ni dobro poskrbljeno za njih. In gredo pač naprej v naslednjo probat. Eni majo pa tud sorodnike in znance v zahodni evropi.

V sloveniji tud nobenmu ni ogroženo življenje, pa zakaj pol neki v avstrijo hodite delat?

Oni morjo bit zadovoljni s tem, da jih ne fentajo, vi ste pa lahko grabežljivci, kolkr hočte?

točno tako, cetudi ti ni jasno, si le zadel bistvo.. to so namrec begunci!, tisto drugo so pa ekonomski migrantje,,, sedaj se pa naj zjasnijo kaj so…ceso ekonomski migrantje jih evropa ni dolzna sprejet.. se posebej ce ponujajo nič! ko grs sosedu v nemcijo imas razgovor in ne vdrias cez mejo.. ti nebi meli niti razgovorvo niti meje ničesar, samo naguzili bi se v drzavo in zahtevali..

ti se kar ni jasno???

ne morem, da ne bi komentirala :)) ja, imaš čist prav!

za ono, ki se boji, da bodo slovenski ekonomski emigranti na šihte v avstrijo zamujali – brez skrbi, saj tisti ponavadi poznajo kake hribovske oz. manjše mejne prehode … :))) vsaj tak smo se mi navadno karavankam izogibali …


Pa pri vas še niste vzeli tega, da je Avstrija sosednja država in ne 10. stran od naše.

Tudi zato, ker bo v Turciji sirskih beguncev vsak cas 2 miljona.

Tudi zato, ker bo v Turciji sirskih beguncev vsak cas 2 miljona.[/quote]

ja in?? turcija ima 75 mil prebivalcev.. gipt jih ima 80, savdska 30 sprejeli jih bodo pa prvi samo 200 000 drugi pa NIČ!! res je problem turkov met 3 procente muslimanov tam v puscavi…dalec stran od ankare in istanbula, za razliko od evrope, kjer sem ji b bodo nabil direkt v berlin

manj bi fukali pa ne bi mel 2 milijona beguncev ampak samo 700 000…

tko bo pa oz 800 000 beguncev v nemciji nastalo se 1 milijonv beguncev v par letih, ampak iz turcije s ebodo vrnili domov iz nemčije pa NE!!


Pa pri vas še niste vzeli tega, da je Avstrija sosednja država in ne 10. stran od naše.[/quote]

Kaj mene briga al je eno državo stran al 10? Sej je njihov dnar, cajt, njihove noge, pa naj delajo z njimi kar hočejo. Če hočejo na drug konec sveta, pa naj gredo na drug konec sveta.

Ko ste bombali irak, libijo, afganistan takrat pa ni nobenga motilo, da je to 10 držav stran, zdaj pa mate govno. Dejanja majo posledice in Evropa jih bo zdaj papcala.

točno tako, cetudi ti ni jasno, si le zadel bistvo.. to so namrec begunci!, tisto drugo so pa ekonomski migrantje,,, sedaj se pa naj zjasnijo kaj so…ceso ekonomski migrantje jih evropa ni dolzna sprejet.. se posebej ce ponujajo nič! ko grs sosedu v nemcijo imas razgovor in ne vdrias cez mejo.. ti nebi meli niti razgovorvo niti meje ničesar, samo naguzili bi se v drzavo in zahtevali..

ti se kar ni jasno???[/quote]

Evropa in preostali NATO pakt sta jih fajn guzila z bombami in jim uničila mir IN ekonomijo (niso meli dosti, ampak še to jim je bilo treba sjebat), zato naj kar lepo tud ekonomski migranti pridejo se malo nazaj naguzit. Tako je prav, da se bodo otročaji malo naučili, kaj se to pravi po svetu (10 držav stran) drek mešat.

točno tako, cetudi ti ni jasno, si le zadel bistvo.. to so namrec begunci!, tisto drugo so pa ekonomski migrantje,,, sedaj se pa naj zjasnijo kaj so…ceso ekonomski migrantje jih evropa ni dolzna sprejet.. se posebej ce ponujajo nič! ko grs sosedu v nemcijo imas razgovor in ne vdrias cez mejo.. ti nebi meli niti razgovorvo niti meje ničesar, samo naguzili bi se v drzavo in zahtevali..

ti se kar ni jasno???[/quote]

Evropa in preostali NATO pakt sta jih fajn guzila z bombami in jim uničila mir IN ekonomijo (niso meli dosti, ampak še to jim je bilo treba sjebat), zato naj kar lepo tud ekonomski migranti pridejo se malo nazaj naguzit. Tako je prav, da se bodo otročaji malo naučili, kaj se to pravi po svetu (10 držav stran) drek mešat.[/quote]

jaz pri tem nisme imel nicesar in tudi slovenija ne….guzili bodo pa prej tebe kot druge…


Pa pri vas še niste vzeli tega, da je Avstrija sosednja država in ne 10. stran od naše.[/quote]

Kaj mene briga al je eno državo stran al 10? Sej je njihov dnar, cajt, njihove noge, pa naj delajo z njimi kar hočejo. Če hočejo na drug konec sveta, pa naj gredo na drug konec sveta.

Ko ste bombali irak, libijo, afganistan takrat pa ni nobenga motilo, da je to 10 držav stran, zdaj pa mate govno. Dejanja majo posledice in Evropa jih bo zdaj papcala.[/quote]
O čem ti to ?
Če ljudje brez pameti podpirate to, potem mi je jasno, kam to vodi.

Evropa in preostali NATO pakt sta jih fajn guzila z bombami in jim uničila mir IN ekonomijo (niso meli dosti, ampak še to jim je bilo treba sjebat), zato naj kar lepo tud ekonomski migranti pridejo se malo nazaj naguzit. Tako je prav, da se bodo otročaji malo naučili, kaj se to pravi po svetu (10 držav stran) drek mešat.[/quote]

jaz pri tem nisme imel nicesar in tudi slovenija ne….guzili bodo pa prej tebe kot druge…[/quote]

Slovenski vojaki v Afganistanu
Slovenski vojaki v Iraku

So “pomagali”, ja. Amerom nafto črpat in ameriške plačance iraškega porekla urit.

Tako da ne ti meni tralala. Naša država tudi. Nemčija pa še bolj in je dejansko kakšno bombo vrgla.

Kaj mene briga al je eno državo stran al 10? Sej je njihov dnar, cajt, njihove noge, pa naj delajo z njimi kar hočejo. Če hočejo na drug konec sveta, pa naj gredo na drug konec sveta.

Ko ste bombali irak, libijo, afganistan takrat pa ni nobenga motilo, da je to 10 držav stran, zdaj pa mate govno. Dejanja majo posledice in Evropa jih bo zdaj papcala.[/quote]
O čem ti to ?
Če ljudje brez pameti podpirate to, potem mi je jasno, kam to vodi.[/quote]

Maš nalimano en post nazaj točno, o čem jaz to. Podpiram jaz ničesar, samo povem vam, da lastno govno EU žre, ker očitno ste malo “pozabili” že.

Pa še malo:
Hrvaško orožje za ISIS

Hrvaška je pa itak lutka Nemčije in Amerov.

slovenski vojaki v afganu nisi napadala ampak so samo branili in patruljirali

prihajajo pa ERITRJSKI begunci…in sirski

New Report

Close