Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vstopil na policijsko postajo, zavpil »Alah je velik« in začel streljati

Vstopil na policijsko postajo, zavpil »Alah je velik« in začel streljati

Menda mi na njih ne smemo streljati.

Torej moram nastaviti še drugo lice. OK bom, ampak ne svoje, ampak tvoje, strahopetni slovenski lider!

http://www.slovenskenovice.si/crni-scenarij/na-tujem/vstopil-na-policijsko-postajo-zavpil-alah-je-velik-zacel-streljati

Koliko takšnih napadov je potrebnih, da v njih umre toliko žrtev, kolikor muslimanov so v enem kamionu ubili pravi Evropejci?

hahahha, vozniki kamiona so bili ci.gani, pravi evropejci..

nova
Uredništvo priporoča

sprejemam stave…

Saj gre samo za streljanje in zagotovo ne spada v sovražni govor…

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Menda mi na njih ne smemo streljati.

Torej moram nastaviti še drugo lice. OK bom, ampak ne svoje, ampak tvoje, strahopetni slovenski lider!

http://www.slovenskenovice.si/crni-scenarij/na-tujem/vstopil-na-policijsko-postajo-zavpil-alah-je-velik-zacel-streljati%5B/quote%5D
Je bilo kar nekaj očividcev, (in nadzorne kamere), ki so povedali da ta ki je streljal ni nič vpil “Alah je velik”, ampak “vse vas bom pobil” da si na policiji to iz nekega razloga to gladko izmislili, da ni bil član nobenih vahabidov, ampak je šlo za osebne zamere, saj so mu v bosanski vojni prav ti policaji pobili družino.

Nadzorne kamere običajno ne snemajo zvoka, tako da katera rekla kazala pove po resnci je vprašanje…Je pa v imenu Alaha bilo zadnje čase že kar precej tega v Evropi in ne vem ali res tako hitro pzabite ali ne verjamete, dokler ne bo dnevno in kjerkoli…

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

jaz osebno policije ne maram. ne maram jih zato, ker mi njihov sistem ne diši. ker je pač skorumpiran.
tako, da me veseli, da se najdejo taki indijanci. vsak ki je sel v policijo se pač mora zavedat, rizika. to je del igre. in veseli me da so neki extrmisti, peljali igro na višji nivo.

In če bi slučajno bila tvoja punca pač policajka /recmo da nisi vedl/ in da takole pride eden v imenu sebe, ne vem koga, bisigurno bil tudi takrat zelo razumevajoč. Vozniki kamionov so bili pa njihovi, torej…. njihovi največ služijo s takimi reveži. In mi naj bomo….. no more!

in če bi. zate! policajka, vojakinja, gasilka, zdravnica, medicinska sestra, ekonomistka, ni in ne bo nikdarm oja partnerica, ne punca, ne žena!!! ja?? ker nisme luzer in mamin sinek. moja glava još uvjek meni pripada.
sem imel policistko, na kratko pogreb!!! take budale še nisem videl nikdar. da lahko zenska prinese orozje domov in naboje in pusti poleg malih otrok pistolo z nabojem v cevi in jo da na mizo in skače okoli. mali otroci pa gledajo pa se igrajo??!!! a to je normalno.? pa še sočnih se najde!!!! kot recimo, bom peljala, pa ima v riti 6 stock col in 4 redbull votke. pa neki vina. komi stoji. pa bo vozla!!! al pa tepe otroke, ker se ji ne ukvarjat z njimi. babice so resitev za vse, ker je ona policajka. ona ima pistolo. ja??? hhahahahah tolko o psiholoških testih!!1

Srečna tista ki te je zgrešila, res! Mislim da ti niti do psihološkega testa do vrat ne bi prišel, prej k psihologu na zdravljenje jeze. Ja, precej osebno se izražaš na javnem forumu, kjer se pametna mnenja krešejo, ne tvoj privat life. Upam, da te jih je veliko zgrešilo. Se sploh ne zavedajo kako srečo so imele nevede. Hudo, kaki tipi še obstajajo.


Bodo prepričanda policajke nebi imel za punco, še manj pa takšne, ki bi bila vojna zločinka in ki bi pobijala ljudi.

Tip je prišel v svojem imenu, iz maščevanja, in streljal prav po tistih, ki so mu pred leti ubili družinske člane.
In če bi tebi policaji ubili očeta, bi bila do tistih ki so ga ubili kaj razumevajoča? Bi jim na postajo rožice nosila?

Nadzorne kamere običajno ne snemajo zvoka, tako da katera rekla kazala pove po resnci je vprašanje…Je pa v imenu Alaha bilo zadnje čase že kar precej tega v Evropi in ne vem ali res tako hitro pzabite ali ne verjamete, dokler ne bo dnevno in kjerkoli…[/quote]
So očividci povedali, kaj je kričal. Kaj si mislil da bodo policaji rekli, da so mu ubili družino, pa se je tip samo prišel maščevat haha.
Je lepše, da si izmislijo zgodbico o vahabitu, ki je v imenu Alaha streljal na nedolžne policaje.
To je bombastična zgodba za medije, ne pa zgodba o osebnem maščevanju nad policaji krvavih rok.

New Report

Close