Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pametna ura

Pametna ura

Ker se tukaj vse izve upam, da mi boste lahko svetovali kakšno pametno uro si naj kupim.
Rada tečem in se rekreiram, a telefon je skoraj prevelik za nošnjo poleg in tako vedno s sabo vlačim razne torbice za okrog pasu, ki me motijo.
Rabila bi uro, ki ima gps, da si lahko vklopim runkeeper-ja (ali kaj podobnega) in po možnosti dobim sporočila ali celo klice.
Na trgu je toliko ur, da se ne znajdem oz sploh ne znam iskati, ker ne vem kakšne karakteristike mora imeti.

Prosim za kakšen nasvet oz izkušnjo za tiste, ki jo že imate.
Hvala.

Sporočil in klicev na uro tako ali tako ne boš dobila, če ne bo tvoje ure v dosegu tvojega telefona (10m, modri zob).

Jaz imam za tek uro Polar M400, ki pa ne sprejema klicev in sporočil. Meri pa pretečeno razdaljo, hitrost, pulz…

Izkušnje z dokaj navadno in poceni pametno uro – deluje na androidu, lahko vstaviš vanjo SIM kartico in je samostojen telefon so… nekaj srednjega.
Zgodi se, da tudi kdaj ne dela. Izgubi kakšen kontakt, ipd. GPSa nima.
Je OK za pomožen telefon – a ni dobro da te ujame dež. na njej delujjeo samo prednameščene applikacije in nič drugega.
V resnici je bolj igračka.

Tisto kar deluje bolje – pa ni pod 300 – 400 Eur. Pa še tisto mislim da ti ne bo omogočalo vsega v eni napravi – imaš namreč zelo dobre Garminove zadeve, a ne omogočajo klicanja oz. SMS-ov…

New Report

Close