Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kako anonimno prijavim delodajalca

kako anonimno prijavim delodajalca

lp.mi lahko kdo vsetuje kako naj prijavim anonimno delodajalca,,ker ga v mariboru nemorem prijavit sej inšpektorat v mariboru ne deluje,,,veze pač s strani delodajalca in moč denarja,,,,vendar nekaj moram ukrenit sej drugače nebom dočakal starosti prej me bo pobralo zdravstveno stanje se mi slabša iz dneva v dan nenormalni delovni urniki pritiski s strani nadrejenih dodatne naloge na delovnih mesti katere sploh niso potrebne psihično matretiranje delavcev v bolniško sploh neupaš it sej te čaka kazenski obračun s starni delodajalca,,,kaznuje te z premestitvijo delovnega mesta v druga slovenska mesta in se voziš po 150 kilometrov v službo ali pa delovni urnik katerega je nemogoče opraviti,,prej te pobere,,neisplačevanje nadur…plačilne liste sploh ne zaumem več kaj prikazujejo….

Ol je delodajalec idiot.Namreč plačevati nekomu pot 300 km na dan.Halooooo saj to je več kot plača.

Daj odpoved ce ti ne ustreza.
Je dovolj ljudi, ki bi radi delali.

nova
Uredništvo priporoča

Pokliči Slovenske novice ali/in Svet 24 ali/in Preverjeno… Ne vem sicer, koliko bo ob tem še zagotovljena tvoja anonimnost, ampak pritisk oz. javna blamaža ponavadi najbolj zaleže. Mogoče se ob tem zbudi tudi kakšen inšpektorat.

Jaz bi pa takoj šel v oddaljen kraj 150 kilometrov,seveda potni stroški po zakonu.

Potni stroski…0.12 centa na km, skoraj striri ure na cesti, amortizacija avta,… zame tu ni racunice.
Zate avtor pa ..daj ga na tv ali pa v casopis.

Od kod ti pa ta neumnost??
Kilometrina za pot na delo je 0,18€/km.

tudi jaz ti bolj priporočam, da zadevo daš na tv ali časopis, bo zdeva vsaj stekla.., na inšpekcije pozabi, tudi, če že pride, ne bo nič drugače

Dokler boste ljudje tako primitivni, da boste stopili na stran izkoriščevalskih šefov, češ sej suženjčkov, ki bi radi delali za par penijev je več kot dovolj…. toliko časa vas bodo izkoriščali po dolgem in počež, ker jih podpirate pri tem! Toliko časa jim niti na misel ne bo prišli, da ne bi še bolj izkriiščali butalcev…..

Prvi komentarcji so definicija hlapca.Prijavi ga,zraven ga pa prijavi še na furs za vsak slučaj naj mu še doma naredijo revizijo,take je treba orenk spucat in se jih rešit iz sistema.

Ja, ampak premišljeno, pa to tako, da bo boš potem ti prvi, ki bo letel…. če je seveda res, kar pišeš.

So eni šefi res izkoriščevalski…. ampak na drugi strani so pa tudi eni delavci, predvsem mislim na javni sektor, na ene oddeleke, kjer mislijo, da je en resor na ministrstvu njihovo dobesedno družinsko podjetje…. In potem pride šef, ki hoče narediti red, se pa vsi skupaj zarotniško spravijo nanj….
To pa vem zato, ker so tako jamrali ljudje za en resor, da je družinsko podjetje…. k so itak kradli določene stvari…..

Ah svinjarija..

Ja, ampak premišljeno, pa to tako, da ne boš potem ti prvi, ki bo letel…. če je seveda res, kar pišeš.

So eni šefi res izkoriščevalski…. ampak na drugi strani so pa tudi eni delavci, predvsem mislim na javni sektor, na ene oddeleke, kjer mislijo, da je en resor na ministrstvu njihovo dobesedno družinsko podjetje…. In potem pride šef, ki hoče narediti red, se pa vsi skupaj zarotniško spravijo nanj….
To pa vem zato, ker so tako jamrali ljudje za en resor, da je družinsko podjetje…. k so itak kradli določene stvari…..

Ah svinjarija..[/quote]

Od kod ti pa ta neumnost??
Kilometrina za pot na delo je 0,18€/km.[/quote]

Pri javni upravi je 0.12€

New Report

Close