Forum.Over.Net

Starševski čvek

begunci v Milanu

Default avatar

WwwwWWWwww

niso zadovoljni s pogoji zato protestirajo. Če niso zadovoljni zakaj ne gredo nazaj domov?????????????????

[youtube]8Hik_PtoCTo[/youtube]

In tako bodo demonstracije po celi Evropi, ker ne migranti ne bodo zadovoljni.
Default avatar

hja zvišat od

Pač se jim da tistih 10€ več, pa svež tuš vsak dan, sveže nogavice pa tko, ..aja pa oprane brisače.
Default avatar

Nagnat v PM

Evropejci smo očitno prenežni in takšno bando bi bilo potrebno samo premlatit in nagnat iz Evrope.

Brez milosti in brez neke humanosti, dokler je še čas.

Kaj majo takšni brezvezniki za delati pi*zd*arije v DRUGI DRŽAVI.
Default avatar

Mene pa zanima

...kam so dali svoje izvorne dokumente...valda jim niso vsega pobrali...rojstni list, karkoli z imenom in priimkom imajo valda v lasti. Kar se grejo je posastno, grozljivo in obsojanja vredno. Ko se naselijo tu pri nas otrok samih ne spustim vec ven.
Default avatar

ni logike..

dans sem poslušal po radiu, da vsi ki mal nos vihamo nad begunci smo fašisti, ti ljudje, ki bežijo pred vojno, bi morali dobiti vso podporo, kar najbrž pomeni streho nad vodo, hrano, sanitarije, pa nič jim ni treba delat.
Saj ne rečem, je humano, samo kaj ko pol naših ljudi dela ko črnc za manjši standard... Še penzionerjem se tako ne godi. Kak čmo pol, tega pa nihče ne pove...
Default avatar

smilijo se mi...

Smilijo se mi naši upokojenci,ki nimajo interneta in dejansko verjamemo propagandi,ki jih naši mediji trosijo.Po mojem eni resnično mislijo,da so to same sirote boge,ko pa vidiš te afričane pa ti je takoj jasno koliko je ura.
Default avatar

klmlkm

kopiral bom sam post iz enega srbskih forumov, ki zelo enostavno povzame dogajanje..

Podrazumevano Re: IZDAJNICKA VLADA naseljava Srbiju sunitima, po naredbi Merkel
Trenutno u Srbiji 100.000 Arapa.
Da je neko ovo spomenuo prije 2 godine rekli bi da je lud.

Kakva invazija
Default avatar

Sami so prisli

Sami so prisli, in to na crno. Ce jim ni vsec, naj grejo na barko, pa nazaj domov. Ocitno je tam lepse.

Zakaj nimajo dokumentov, je pa jasno. Brez dokumentov lahko postanejo kdorkoli, kakor jim najbolj ustreza v trenutni situaciji. po potrebi bodo begunci ali pa ekonomski imigranti. Tisto pac, od cesar bo najvec koristi.

Ce jih ne bodo odposlali nazaj, bo to za celo Evropo dolgorocna katastrofa.
Default avatar

tinatana

V evropi in pri nas je že zdaj katastrofa.
Default avatar

Peachess

Dokumente so jim vzeli v Italiji, da nemorejo it iz Italije v druge evropske drzave.

(sem gledala po Italijanskih porocilih prispevek iz Milana)
Default avatar

špilferderberka

Peachess je napisal/a:
Dokumente so jim vzeli v Italiji, da nemorejo it iz Italije v druge evropske drzave.

Špilferderberka si, zdaj pa ne mormo več udrihat po beguncih za vsak kakec.
Default avatar

prav so naredili

Peachess je napisal/a:

Prav so naredili, pa se premalo. V nekaterih drzavah, kjer imajo politiko doseljevanja urejeno, bi jih posadili na prvi avion in jim prepovedali ponoven vstop vsaj za eno leto.
Default avatar

v ameriko

Zberemo za avionske karte in jih pošljemo v Ameriko?