Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek imeni za dvojčici

imeni za dvojčici

Živjo!

Rabim vaše mnenje. Ali sta vam všeč imeni Tina in Ema za dvojčici? Imate še kakšne druge predloge? Pa prosim ne kakih Tai, Lorelai.. Slovenska imena, ne prestara ali pa otročja (Tinka ipd.). Najlepša hvala:)

In zdaj se bo usulo babjih idej………….. 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pa zajebavajo!
Tako kot avtorica :)!

Zakaj ne bi bili ti dve imeni za dvojčici? Tudi za sestri sta primerni. Saj ni treba, da se za dvojčici imeni rimata, sta iz istih črk itd. Dvojčici bosta samostojni osebi, kot bi bili, če bi bili rojeni nekaj let narazen.

Ja bi dala raje ina in ema. Ali pa karkoli samo vi isto stevilo crk. Resda ena gor ali dol ampak ne bi pa dala nor enga iz 4 in druzga iz 8 crk.

Midve sva dvojcici. Metka in Janja. Najina mama je uciteljica ze vrsto let in ima rada literaturo. Ime sva dobili po pravljici Janko in Metka. Zal, ni bilo Jankota, je pa Janja. Obema paše ime,ki sva ga dobile… Samo obe ne preneseva: Meta ali Jana!

Milena

Zakaj bi morali imeni enako število črk? Gre za dva popolnoma samostojna in različna človeka, tudi če sta dvojčici. S podobnimi imeni ju boš obsodila na “Picko in Packo” sindrom, če ju boš oblačila v iste cunje, pa sploh.

Izberi dve lepi Ž imeni in pika. Število črk in ostale traparije pa pozabi.

Nekaj predlogov:
Ada in Ana
Eva in Ema
Ida in Iva
Tina in Tea
Vesna in Jasna
Barbara in Tamara
Suzana in Judita
Mateja in Tadeja
Srečno!!!

Tinkara in Katrina

meni je pa Mateja in Tadeja oziroma na tak način res preveč podobno.
Recimo kot si sama predlagala ali pa: Ana in Eva, Lucija in Mojca, Neža in Meta, Klara in Ajda…

Nina Jona

Katarina, Barbara
Julija, Elizabeta
Iva, Ana
Maša, Aleša

Tina in Nina
Eva in Ana

Brina Zarja
Anika Gaja
Dalija Iris
Vesna Zoja
Ela Ines

Julijana in Marija

Če bi jaz imela dvojčici bi bili Mia in Maša ali pa Maša in Marina ker pač imam rada imena na M

Mi imamo Saro in Ajdo.

Mila in Jera…se mal hecam

Čeprav imam raje daljša imena (vsaj pet črk), mi je ta kombinacija všeč.

Eva in Ana 🙂

Katarina in Elena ☝

Tudi meni je všeč Eva in Ana,
morda se ta kombinacija sliši nekoliko otročje, pa mi je vendar všeč: Loti in Neli 🙂
Lp

New Report

Close