Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek lučka s ključem utripa in ne ugasne veliki problem (elektronska zapora motorja)

lučka s ključem utripa in ne ugasne veliki problem (elektronska zapora motorja)

nujno nujno naj mi en pove kaj je narobe z avtom, če ko dam kontakt in mi začne utripati lučka ko je narisan avto in ključ in ta lučka utripa in če utripa avto ne bo vžgal.
Pač bo vžgal, ampak bo takoj po sekundi ugasnil, tako se meni dogaja.
vglavnem ko daš kontakt moraš počakati, da ta lučka ugasne pri meni pa zadnje čase utripa in ne morem zaradi tega vžgat avto, to je problem lučka s ključem.
A kdo ve kaj je to narobe ali je mogoče kaj s ključem ali motornim računalnikom, ker ko sem šel k mehaniku sem rekel, če se to, da blindirati in je rekel, da bi bilo 300eur in 300eur se mi ne splača za to dajat, da bi naredil da bi lučka nikol več ne utripala, mogoče se da rešit tudi s kakšnim drugim načinom.
Ker to je res nerodno, ker ne upam it nikamor daleč več, ker se lahko zgodi da bo lučka samo še utripala in se ne bo ugasnila in avto obstal.
Hvala za odgovore

Če bi vse MON rešil ne bi rabili avtomehanikov, računalničarjev, kirurgov….

” in 300eur se mi ne splača za to dajat, da bi naredil da bi lučka nikol več ne utripala”

hm…a če lučko prepričaš da ne utripa, se problem z avtom odpravi? zanimivo.

a z drugim kljuičem si probala? če utripa lučka s ključem potem je nekaj na relaciji ključ, kjlučavnica ne štima..lahk je ključ bil v bližini kakih j močnješih električnih magnetnih zadev in se mu je malo zarolalo…

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/


odpravi se če lučka ne utripa bo avto vžgal, če utripa avto ne bo vžgal ?

pač lučka mora ugasnit in takrat avto vžge a je to tako težko razumeti?


z drugim ključem je bilo isto, tako da ne vem kaj bi to lahko bilo.
a mogoče treba menjat ključ NOVI, ali pa kaj znotraj v ključavnici

ne verjamem da bi to bilo kaj na motornem računalniku, ker kakšen poseg v računalnik pride več kot je vreden celi avto.

lahk je sam sttik slab, lahk se je komp sesul, lahk so sam kode na novo z aponastavt…… pejt na servis, ker druge ne bo

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

to se včasih dogaja pogosto včasih pa ne da lučka začne utripat in motorja ne moreš spraviti v pogon
Potem pa traja kar nekaj minut, da avto spraviš v pogon.

v knjigi z navodili od avta piše da pri poskusu zagona z neavtoriziranim ključem prične lučka utripati in vozila ni mogoče spraviti v pogon.
Kaj pomeni neavtoriziran ključ a to pomeni da je že tao znucan da enkrat čez nekja časa sploh lučka ne bo več ugasnila in bo potrebno nov ključ kako pa je s tem. ali je mogoče res ključ, ker ključ je pač original.

Ko das kljuc v kljucavnico in das kontakt opazuj to lucko jaz zazenem avto , ko mi lucka za par sekund ugasne ,ce pa tebi utripa se naprej pa ti avto tako nebo vzgal. Mislim, da bos res morala na servis , ker drugace se to ne bo dalo resit kaksen avto imas sploh. To je z blokado motorja nekaj narobe mogoce kak slab kontakt kje pa ti ne prebete kode s kljuca mogoce tudi kaj v kljucavnici .

zapis (koda) na ključku lahko sčasoma zaradi različnih dejavnikov včasih oslabi. Torej, po domač epovedano, ključavnica ne prepozna ključa in posledično vžig ni možen

pri kakih starejših zadevah (recimo taprve fabie in podobno) se je stvar lahk tko rešla (vsaj začasno) da si dal ključ v ključavnico od vrat in z adljincem nekajkrat zaklenil in odklenil avto. Sam žal daljisnko zaklepanje ni blo tko aktualno ni v obvezni opremi kot je danes

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Pozdrav, kako ste tole porihtali..’

Sedaj je v redu, težava je rešena.
Avto sem prodal in kupil novega…

Imobilizator v kljucu ni usklajen z racunalnikom avta. Temu se rece daje sel avto v stanje ukradenosti. Gre se do avtoelektricaeja ali na servis da ponastavi racunalnik

To je nam delalo, ko so nam skenirali kodno frekvenco na parkirišču in ponoči “vlomili” v avto. Še vedeli ne bi, če ne bi izginilo nekaj orodij in navigacija.

New Report

Close