Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ugodne letalske karte za London ali Amsterdam

Ugodne letalske karte za London ali Amsterdam

Septembra bi šla za kakšne 4 dni v omenjeni mesti. Pravzaprav v eno od njiju.
Kje najdem najugodnejše letalske karte? Odpotovala bi najraje iz Brnika, varianta pa je še Maribor ali Gradec.

Prosim za pomoč. 🙂

V London z Brnika leti Easyjet. Ampak dvomim, da boš zdajle za september našla kakšne ugodne karte. Midva sva jih kupila ene pol leta vnaprej, za oba+kufer je bilo 160 evrov. Karte najdeš na spletni strani easyjeta seveda.
Za Amsterdam nimam izkušenj.
Načeloma najdeš letalske karte recimo na edreams.com, momondo.com, odklop.com… pa najbrž je še enih par 100 variant…

Najbolj se ti splaca iz Trsta.

Predvsem en bodi omejena na Brnik, Maribor itd.
Ogromno ugodnih variant ima Trst, sicer malo dlje tudi Benetke, pa Celovec, Graz. Zakaj bi letela samo iz slovenskih letališč, če imaš na enaki razdalji letališča z boljšo ponudbo in linijami?

Za september si malo pozna. Da dobiš res poceni moraš iskat 2 mesca vnaprej. Poglej še iz Treviso, Marco Polo in Trieste letališč. Tam leti največ nizkocenovnikov. Ryanair, Easyjet, Wizzair,…

Hvala vsem.
Poskusila bom po vaših nasvetih, upam, da najdem kaj ugodnega.

zanima me koliko prej je potrebno rezervirati karto za london, da je čim bomlj ugodna. kateri leti so najbolj ugodni in tudi varni!
potem me zanima kje v londunu je najbolje prespati, če so kje kakšni ugodni hoteli, apartmaji, hosteli ( ni pomembno) in še karte za podzemne je treba predhodno kupiti ali se kupijo na mestu?

Odvisno, za krajše lete čim preje tem bolje 😉 PriporočamIskalnik letalskih kart[/url]

pol leta vnaprej-cca 30-80 eur, s prtljago in rezervacijo sedeža+ prednostnim krcanjem na letalo.

vsi leti so planirani za ugodne in varne pol leta vnaprej 🙂

Prevozniki pa: Ryanair iz Trevisa, Trsta, Benetk…

Adria iz Maribora – samo je potem še za vlak do centra iz Lutona za doplačat za povratno cca. 50 GBP po osebi.

Priporočam https://www.nizkocenovci.si/sl

Ravno danes sem kupovala karto za Amsterdam. OD 88 eur dalje direktni let iz Benetk.

In prevoz do benetk in nazaj? Z Go opti cca 30 eur v eno smer. Si na istem kot da greš z Brnika.

Če želiš kupiti ugodno letalsko karto jo najlažje najdeš na https://search.jetradar.com potem pa jo kupiš preko posrednika, ki ponudi najugodnejšo varianto.

New Report

Close