Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zdravilci – preverjeno, vaše mnenje

zdravilci – preverjeno, vaše mnenje

Res, da je ogromno zdravilcev, ki ubistvu ne pomagajo ampak samo tržijo denar, vendar se najde tudi kakšen, ki je odličen…
To je moje mnenje, pa vaše?

Če verjameš …….

______________________

Verjamem, ampak samo v eno zdravilsko podjetje s katerim imam izkušnje 😉
Za druge pa…nevem…

Zdravilec je v prvi vrsti človek sam sebi, če verjameš.

Moje mnenje je, da zdravilci lahko pomagajo samo tistim, ki verjamejo vanje. Za razliko od konvencionalne medicine, ki znanstveno dokazano deluje, če vanjo verjameš ali ne (seveda do te mere, kolikor smo jo že razvili – ne trdim, da dela čudeže).

Tudi jaz poznam zdravilko,ki je marsikaterega spravila med ciprese,žlahto pa v bankrot.Seveda,je kar hitro prišla v roke pravice,tako da je sedaj na brezplačnih počitnicah.

niso oni napisal mnenja ! racunalnik ga je:-))))))))))) kreten:-)))))))

jaz pa imam izkušnjo, ko enemu mojih družinskih članov zdravniki niso pomagali. Tri leta smo se kar naprej smukali okoli njih (prej pa občasno), pa nič. Zdravilka je pa potem kar na hitro trajno poštimala (že 5 let je mir s težavami, ki so prej pestile skoraj 10 let). Koštalo je pa točno 75 evr vse skupaj.

Prej je bila natakarica, vmes je na račun telesnih atributov napredovala, zdaj, ko ni več milfa, je pa zdravilka.

Nisem naivna in zaupam samo uradni medicini. OK, gotovo je res, da človek poskusi čisto vse, ko je obupan. Ampak nasveti od zdravilca se ne bi smeli nikoli “tepsti” z navodili zdravnika (jemanje zdravil za sladkorno, za astmo…). Alternativna medicina ne bi smela zanikati nekaj, kar je ugotovila uradna medicina.

Nisem naivna in zaupam samo uradni medicini. OK, gotovo je res, da človek poskusi čisto vse, ko je obupan. Ampak nasveti od zdravilca se ne bi smeli nikoli “tepsti” z navodili zdravnika (jemanje zdravil za sladkorno, za astmo…). Alternativna medicina ne bi smela zanikati nekaj, kar je ugotovila uradna medicina.[/quote]

Tako je in to je tudi eno izmed meril, ali je zdravilec legitimen ali ne. Jaz v svojem življenju še nisem naletela na takega (res pa sem “izbirčna”), ki bi negiral uradno medicino. In pomagali so mi vedno, če se je pomagat dalo – če se ni, so mi to dali vedeti takoj. In že osebni zdravnik ter tudi ginekoginja sta me oba nekako potiho in med vrsticami napotila še na kakšno alternativo, ker sta mi iskreno priznala, da mi uradna medicina pomagat ne more.

Nasveti se res ne bi smeli “tepsti” z navodili zdravnika… Če verjameš ali ne, lahko zanikajo kakšno stvar uradne medicine, ker tudi uradna medicina ni popolna…
Naprimer tablete za pritisk, ki naj bi jih jemali celo življenje… Nekaterim ljudem je po njih slabo da tudi delati ne morejo, ali pa imajo še manj uravnotežen pritisk…potem pa poskusijo na lastno roko prenehat jemat ta zdravila, in ne moreš verjet ampak je brez teh zdravil čisto normalno, nobene slabosti, normalen pritisk…
Sploh pa če pogledaš tablete pri starejših, ki imajo veliko tablet in veliko bolezni, vprašaš s katero boleznijo se je začelo in s katerimi tabletami, pogledaš stranske učinke na škatlici in vidiš, da povzročajo neko drugo bolezen, za katero so tudi zdravila, in ta zdravila imajo za stranske učinke spet neko drugo bolezen, in tako naprej…
Takšna je naša uradna medicina…

…da verjamete samo uradni medicini, zavajajoči farmaciji, podkupljenim zdravnikom…. Joj, res vidim, da je še marsikdo z rokami na očeh.
Res je, da je med zdravilci tudi marsikateri šarlatan….je pa tudi res, da je veliko med njimi pravih strokovnjakov, ki se bolezni lotijo zdravit na pravi način in ne z umetnimi tabletami s mnogimi stranskimi učinki…

MOJE MNENJE: VSEKAKOR BI SE MORALI ZDRUŽIT ZDRAVNIKI IN ZDRAVILCI IN DELATI Z ROKO V ROKI IN LE TAKO BI BILI RES USPEŠNI……to pa farmaciji gotovo ne bi bilo všeč, zato se gotovo ne bodo…žal.

Se popolnoma strinjam

New Report

Close