Forum.Over.Net

Starševski čvek

Penelope Cruz v Cornellijevi mandolini

Default avatar

kosmata

Penelopa oz. Pelagia s kosmato pazduho....fuj... Je kdo opazil v ljubezenskem prizoru s Cornelijem?
Default avatar

keksnaeks

takrt je bla kosmatija rajcig :)))))))))))))))
Default avatar

sevastopol

ja, in? a ti res misliš, da so se grške kmetice v prvi polovici 19. st. brile?
Default avatar

sevastopol

*20. st.
Default avatar

who cares

Histerija, po kateri ženske ne bi smele imeti najmanjše dlačice, traja kvečjemu zadnjih 20 let. Pred tem so bile dlake pod pazduho in na spolovilu znak spolno razvite, poželenja vredne ženske.

Tako da vzemi kako pomirjevalo, če te je ta prizor tako zelo pretresel, in ne utrujaj več.
Default avatar

kosmata

Zdaj tudi če prikazujejo film o praljudeh, bdo ženske imele pobrite pazduhe...kar poglej Kremečnkove.

Sicer pa ko smo že o Penelope Cruz...pa kaj vidijo na tej ženski? Grda da ni za povedat...
Default avatar

Hoddy

Upam da bo spet moderno imeti kosmate pazduhe, ker meni se ne da več brit....že 20 let to počnem...:(
Default avatar

who cares

kosmata je napisal/a:
Daj, nalepi vendar svojo sliko, da oslepimo od tvoje lepote.

Ali pa da jo nalepimo na vrata od omare, da nam ne bodo več otroci vun marmelade kradli.
Default avatar

kosmata

kaj pa pizdakaš, saj se samo pogovarjamo o pač neki kosmati grdi igralki....
Default avatar

who cares

Penelope Cruz mene niti najmanj ne moti.

Motiš me pa ti, zafrustrirana, nepoj*bana baba, grda kot smrtni greh, ki nima boljšega dela, kot da stresa svojo slabo energijo okrog.
Default avatar

kosmata

evo, še kar ne nehaš pizdakat....hehe....men gre pa samo na smeh in se mi sladko jebe, kapiraš? :)))
Default avatar

nisi razumela poante

So ti že zgoraj poskusili razložiti. Če bi imela obriti pazduhi, bi bilo s filmom nekaj narobe. Ugani, kaj?
Default avatar

Cruzova

Meni je pa ta igralka všeč....ni lepa ampak ima nekaj privlačnega na sebi. Kosmate podpazduhe gor al dol.
Default avatar

who cares

kosmata je napisal/a:
Seveda se ti j**e, samo fašeš ne. Odtod tudi tvoji problemi s Cruz in njenimi kocinami.
Default avatar

kosmata

Jao, da se ti da , patetik...
Default avatar

ha-ha....))))

kosmata je napisal/a:
ne vem, na koga to leti...a vseeno. a ti veš, kaj je patetik ?! ;))))
Default avatar

ja itak

kosmata je napisal/a:
Jaz bi tudi rada tebe videla...
Default avatar

hudddo

in kaj ima to veze s tem, kakšna je anonimna kritičarka? saj ni javno izpostavljena, znanna oseba ... se delate fini, kot da so pa vam vsi ljudje všeč. Mnenja, ljudje, različna mnenja ... saj nismo (več) v enoumju ...