Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakonska zveza ostaja skupnost enega moškega in ene ženske

Zakonska zveza ostaja skupnost enega moškega in ene ženske

http://24kul.si/zakonska-zveza-ostaja-skupnost-enega-moskega-in-ene-zenske

SRAMOTA ZA ČLOVEŠTVO

In kdo si ti v tem vesolju, da odločaš v imenu drugih, kaj je za njih dobro?

Ne zakonske zveze se pa več ne zastopim!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

moj VELIKI podpis

moj VELIKI podpis[/quote]

ENAKO!

Nekako izgubi pomen, ko se potam tak par poroci v sosednji drzavi sicer.

Ploeg tega ne razumeme kak to vpliva na nas. ESCP je reklao, da je zakonska zveza stvar drzav osebno, ina da ne misli urejati teh zadev na evropskem nivoju. Ta sodba, vam, dragi Slovencki, ne bo pomagala niti pri US, niti pri potencialnem referendumu, ce sploh bo.

moj VELIKI podpis[/quote]

ENAKO![/quote]

še eden.
itak se večina s tem strinja, pa kaj ko so oni bolj glasni, pa se nas ne sliši…

Kaj, je spet invazija makalocarjev na MON? Vaših 24 kur in neizmerno net ni dovolj?�

In to je vse, kar eno nadnapredno nadrazsvetljeno bitje spravi skupaj?

Makaloncarji obupani totalno. Zdaj že nad eno sodbo, ki pravi, da ni NUJNO na EU nivoju, da se prizna istospolnim (ampak to vsaka država sama ureja) poroke vzklikajo kot nori. Ja, pa veste kaj, vseeno se vedno več držav v EU samih odloča, da bodo istospolnim priznale poroke. Pa celo ZDA.

Pač., pred 30 leti ni bilo nobene, danes jih je pa cel kup. Čez 30 let jih bo pa še več, to ste lahko brez skrbi.

Torej si popravite naslov v “zakonska zveza ostaja …, če se posamezne države tako odločijo”. Pri Sloveniji zaenkrat ne kaže na to.

Malo izven teme, ampak vseeno. Tudi sam sem bil odločno proti istospolnim porokam, čeprav proti GLBT skupnost nimam nič proti, dokler se mi ni svet pred kakšnima dvema mesecema obrnil na glavo- sin je prišel ven kot biseksualec. Vedno sem mislil, da se to meni ne more zgodit, ne mojemu otroku, a se je. In ko je ob priznanju povedal, da se vidi tudi z moškim če najde pravega sem se malce zamislil glede tega. Navsezadnje kratim njemu pravice. Fant ni nikoli kazal, da je kar je, imel je tudi dekleta… saj ne rečem, lahko da bo oženil dekle, ampak ob teh mešanih nagonih ne vem, če je to možno. Zamislite se, ali bi bili proti, če bi vaš otrok bil gej, biseksualec ali lejzbika. Vem, zagrizeni homofobi bi rekli, da bi se mu odpovedal, mrš, da te ne vidim, hja tega ne moreš, razen če nimaš spoštovanja do osebe, ki je del tebe

Eh, ni bolj zmedenih oseb od slovenskih lunatikov. Obračajo se po vetru kot vetrnice, enkrat malone po božje častijo naprednost EU, drugič se spet zaklinjajo proti hudobnim zaostalim kapitalističnim neoliberalcem in orgazmirajo ob marksističnih izlivih takšnih in drugačnih Lukcev in baje komaj čakajo uvedbo novega svetovnega reda demokratičnegasocializma, ampak zase zahtevali bodo pa kapitalistične plače. 😀

Eh, ni bolj zmedenih oseb od slovenskih lunatikov. Obračajo se po vetru kot vetrnice, enkrat malone po božje častijo naprednost EU, drugič se spet zaklinjajo proti hudobnim zaostalim kapitalističnim neoliberalcem in orgazmirajo ob marksističnih izlivih takšnih in drugačnih Lukcev in baje komaj čakajo uvedbo novega svetovnega reda demokratičnegasocializma, ampak zase zahtevali bodo pa kapitalistične plače. :D[/quote]

Ja sej, ostali pa obratno. Meli bi zahodnooevropske plače, gojili pa vzhodnoevropsko homofobijo.

Eh, ni bolj zmedenih oseb od slovenskih lunatikov. Obračajo se po vetru kot vetrnice, enkrat malone po božje častijo naprednost EU, drugič se spet zaklinjajo proti hudobnim zaostalim kapitalističnim neoliberalcem in orgazmirajo ob marksističnih izlivih takšnih in drugačnih Lukcev in baje komaj čakajo uvedbo novega svetovnega reda demokratičnegasocializma, ampak zase zahtevali bodo pa kapitalistične plače. :D[/quote]

Ja sej, ostali pa obratno. Meli bi zahodnooevropske plače, gojili pa vzhodnoevropsko homofobijo.[/quote]

Zgolj nestrinjanje s porokami je daleč od homofobije. Če vam je ljubo iskanje in ustvarjanje sovražnikov na vsak način, pa pač dajte.

Ja sej, ostali pa obratno. Meli bi zahodnooevropske plače, gojili pa vzhodnoevropsko homofobijo.[/quote]

Zgolj nestrinjanje s porokami je daleč od homofobije. Če vam je ljubo iskanje in ustvarjanje sovražnikov na vsak način, pa pač dajte.[/quote]

Tudi če se ne strinjamo, kaj je homofobija, je pa nestrinjanje s porokami definitivno vzhodnoevropska stvar. Tko da so plešasti janezki pa lude mile čist isto zmedeni kot lukci prismukci, samo v obratno smer. Oni bi vzhodnoevropsko družinsko politiko, pa zahodno ekonomsko. Lukci pa obratno.

Ja sej, ostali pa obratno. Meli bi zahodnooevropske plače, gojili pa vzhodnoevropsko homofobijo.[/quote]

Zgolj nestrinjanje s porokami je daleč od homofobije. Če vam je ljubo iskanje in ustvarjanje sovražnikov na vsak način, pa pač dajte.[/quote]
Ampak saj ne ostajate zgolj pri nestrinjanju, a ne? Pa tudi zgolj pri porokah ne,je tako?

Zgolj nestrinjanje s porokami je daleč od homofobije. Če vam je ljubo iskanje in ustvarjanje sovražnikov na vsak način, pa pač dajte.[/quote]
Ampak saj ne ostajate zgolj pri nestrinjanju, a ne? Pa tudi zgolj pri porokah ne,je tako?[/quote]

Ne drži, ni vse enobarvno in niste žrtve ter izključno žrtve.

New Report

Close