Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zoo safari,verona

zoo safari,verona

Razmisljam da bi z 11 letnikom sla na izlet v zoo safari. Cena z agencijo se mi zdi se kar ugodna,sploh za otroka. Je kdo od vas bil tam,z agencijo? Kaksna posebnost,na kaj moram paziti, kaj svetujete

Ne bili smo v lastni režiji, ker mi je lažje, da smo bolj svobodni…ni noben bau bau…prek bookinga rezerviraš npr apartma…se usedeš v avto in greš…lahko narediš še kak ogled…Gardsko jezero, Verona, Gardaland…vse je na kupu….

Ja res ne vem, zakaj bi človek rabil agencijo za mal potepanja okoli Gardskega jezera in Verone? Mi smo tudi vse sami obdelali.

…ženska pač ni vajena voziti v tujini ali pa so že kakšni razlogi. Safari je zelooo zanimiv. Mi smo sicer tudi šli v lastni režiji. Videla sem, ko so prišli izletniki z busom – so jih posedli po njihovih avtomobilih, da so jih peljali skozi park. V samem parku nimaš biti na ksj pozorna,ker tako ne smeš iz avta..pazi da ne bi sin dajal roke vn.. Drugače pa je tam še kot nek zoo, spominki,…kot povsod.
Upam da se bosta lepo imela.

Mi smo šli z avtobusom. Najprej smo si ogledali živalski vrt, potem nas je pa avtobus zapeljal skozi safari. Na koncu smo šli še na hiter ogled mesta. Preživeli smo super dan.

Tam doli imas vse na kupu, Gardaland, safari, zoo in sea life ter seveda veliko banjo za se kopat.

Svetovna traparija se tako daleč peljati samo zaradi zoo safarija, ko je toliko vsega za videt.

Ne vozim,ati in starejsi najstnik pa ne moreta takrat zaradi tekem,zato agencija. Ja,ogledali bi si se Verono,menda je tam tudi disney trgovina. Pa za ottoka do 12 let je 50 posto popusta,kar nisem nasla pri nobenem izletu. Za gardaland nama ni,guzve,pa meni in otroku je rado slabo,zato nekaj neadrenalinskega.

A tam misliš da ne bo gužve? No…če greš novembra potem najbrž res ne. Zdaj ko imajo to na kuponih, pa…..+ ferragosto.

New Report

Close