Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sprejemam vprašanja glede prihodnosti ASTRO

Sprejemam vprašanja glede prihodnosti ASTRO

Sem astrologinja in Vedeževalka Naneva, v današnjem dnevu vam odgovarjam na vprašanja vezana na prihodnost (brezplačno). Vabljeni.

Zdravje moje drage osebe me zanima.

Zdravje mojih staršev.

Ali bo hčera v kratkem dobila službo? Ali bo letos zaključila magisterij?
Ali bo sin v kratkem dobil službo?
Ali bomo kupili hišo?

Upam, da ni preveč vprašanj…

Ali bom kdaj našla sorodno dušo?

Zdravje vaših dragih oseb ni zaskrbljujoče, bolj zaskrbljujoče je vaše zdravje. Si vzamete dovolj časa zate, mislite nase in ne vedno le na druge? Omejite stres v življenju.

Finance.

Zanima me moja prihodnost in prihodnost mojih staršev.

Sovražim se. Ali se bom v prihodnosti vzljubil?

ali se bom spoprijateljila z osebo na R? Morda tudi kaj več? Hvala.

Ni strahu za kaj hudega, pazijo naj le na kakšne kronične bolezni povezane s slabo prehrano.

Govorimo o močni in vztrajni osebi, najprej naj poskrbi za magisterij, ki naj bi se pozitivno končal. Služba pa jo čaka, vendar ne bo tako vredna kot bi lahko bila. Boljše stvari jo čakajo čez kakšno leto.
Za sina trenutno ne vidim nekih priložnosti.
Raje se vprašajte: ”Je sedaj smiselno kupiti hišo?”

Najprej vam svetujem, da jo nehate iskati in se obremenjevati preveč s tem, saj boste s tem načinom le privlačili napačne ljudi. Zaživite, sorodna duša čaka vsakega od nas, tako kot tudi vas. Včasih v obliki prijatelja, včasih v obliki ljubezni. Vas seveda zanima ljubezen, zimski čas bo ugoden za to.

Ali se bo rešila kriza v zakonu – bova ostala skupaj? Ali se bodo popravili odnosi v širši družini?
V naprej hvala za odgovor.

Kaj naj rečem, finance bodo tako dobre, kolikor boste bili pripravljeni prilagoditi pot do njih. Trenutno ste na nei konstanti, ki ni nujno dobra. Premislite o kakšni drzni spremembi, ki vam bo omogočila bolj lagodno življenje. Oktober in november sta dobra meseca za take spremembe pri vas. Bodite pogumni in samozavestni!

Prosim še za letnico Vas in Vašega partnerja. Odnosi v širši družini so povezani s ”fovšijo”, nekdo ne zmore biti vesel za srečo drugega. Ali potrebujete take ljudi okoli sebe?

Nič vas ne ovira, da se ne bi spoprijateljili s to osebo, vse poti so proste. Odločitev je na vas, ugoden je ta mesec.

Kaj naj rečem, finance bodo tako dobre, kolikor boste bili pripravljeni prilagoditi pot do njih. Trenutno ste na nei konstanti, ki ni nujno dobra. Premislite o kakšni drzni spremembi, ki vam bo omogočila bolj lagodno življenje. Oktober in november sta dobra meseca za take spremembe pri vas. Bodite pogumni in samozavestni![/quote]Popolnoma vse narobe..no vsaj nasmejala sem se..:-))))))

Ne verjamem v sovraštvo do sebe. Lahko pa, da ste prišli do točke v življenju, ko ste nezadovoljni s sabo in svojimi dosežki. Grabi vas tesnoba, preberite kakšno knjigo o samorasti in delajte ne sebi, saj si to zaslužite. Če hodite skozi pekel, nadaljujte.

Pozdravljeni Naneva! Tudi mene zanima prihodnost, moja in moje druzine. Predvsem pa zdravje, finance, zanima me kako bo z mojo sluzbo, neka gospa mi je obljubila pomoc pri tem. Za odgovor se vam najlepse zahvaljujem.

Zanima me prihodnost s partnerjem in tudi za prihodnost brata z njegovo sedanjo partnerko. Hvala!

Mi poveste datum Vašega rojstva in uro. Za bolj natančen odgovor.

bgv
Ali se bo rešila kriza v zakonu – bova ostala skupaj? Ali se bodo popravili odnosi v širši družini?
V naprej hvala za odgovor.

Prosim še za letnico Vas in Vašega partnerja. Odnosi v širši družini so povezani s ”fovšijo”, nekdo ne zmore biti vesel za srečo drugega. Ali potrebujete take ljudi okoli sebe?

Žena 1959, mož 1957.

Še enkrat hvala za odgovor.

Poletje je lep čas za zveze, kot tudi vašo, zato delajte na njej in nikakor se ne prepirajte za tiste malenkosti. Smo minljivi, kot tudi vse okoli nas. Bodite strpni v vaši vezi.
Za brata in partnerko bi lahko rekla, da se imata dobro, ni popolno vendar bo šlo le navzgor. Srečno!

Dolgo sta že skupaj. Da bi odnehala sedaj? Nikakor ne, sta kompatibilen par, vsak pa ima svoje muhe. Ta nastala situacije se bo izboljšala do novega leta. Kot sem že omenila enkrat, bodite strpni in prežvečite besede preden jih izrečete.

Poletje je lep čas za zveze, kot tudi vašo, zato delajte na njej in nikakor se ne prepirajte za tiste malenkosti. Smo minljivi, kot tudi vse okoli nas. Bodite strpni v vaši vezi.
Za brata in partnerko bi lahko rekla, da se imata dobro, ni popolno vendar bo šlo le navzgor. Srečno![/quote]

Hvala za odgovor! Zanima me še, če mi je usojeno imeti otroka (imam težave z neplodnostjo).

New Report

Close