Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Rada imam letne čase

Rada imam letne čase

Se vidi, da se staram. Ne morem se prilagoditi na novodobnih konstantnih 26 stopinj. Meni je zima všeč. In všeč so mi pozimi zimski puloverji, zimske hlače in zimski škorenjci. Vendar pridem v pisarno na 26 stopinj! In to je baje že nekaj časa normalno!? Pogrešam čase, ko si pozimi bil v hlačah iz debelejšega materiala, ko si čez majčko/srajčko imel oblečen pulover ali jopico in je bilo to normalno. Prav zapomnila sem si prizor iz zime, meni je pozimi 22 stopinj idealno. In sodelavec pride ko nastavitve klime, mimogrede bilo je 24 stopinj, si obleče jopico čez in reče, joooj zebe me. Kdaj hudiča smo si utepli v glavo, da mora biti poleti in pozimi zadosti toplo, da bi bilo bit za v samih gatah petek in svetek?? In mi sodelavka reče, da njej pa v zimskih škornjih na 26 stopinj nč ni vroče, da ji noge baje nič ne švicajo. Sori, ampak meni je uno, jooooj na 26 stopinj v zimskih škornjih ti noge ne švicajo? Ja šit, dej pejt k zdravniku! Sej v resnici vem, da napol spi. Takrat tudi meni nič ne švica. Pa se eni preobuvajo v copatke v službi. Ma men pa je grdo bit v domačih copatkah v službi… Ne vem no, vse se mi zdi pomehkuženo, premehko, vsi bi radi prici in pinceske na zrnu graha, ker tako baje pokaže svojo vrednost. My ass, vrednost, ja

Ti daš naslov ‘rada imam letne čase’…..
– jaz se zasanjam nad smučanjem na Krvavcu, kepanjem, snežakom pred hišo, potem
– pomlad, vse cveti, dehti, zvončki, metuljčki….
– poletje morjeeee, plavanje, sončenje….
– jesen pisano listje, gobe, kostanj…. ………………………………………….

Ti pa o nekem švicu, smrdljivih škornjih in copatah :(( A veš kaj? Važno, da ti Mica ne švica! My ass.

Joj, oprosti 😀

nova
Uredništvo priporoča

Enako, Obožujem menjavanje letnih časov. Ta fascinacija s toplimi kraji…vedno mora biti toplo in poletje mi je tuja.

je tisti pod tako čisto ok napisal….človek bi dejansko pri takem naslovu pričakoval, da govoriš o letnih časih zunaj, na prostem…ti pa nabijaš o klimi v pisarni……

Nalov bi moral biti …
Letni časi v klimatizirani pisarni
🙂

Kakšni letni časi? Ti govoriš o nekih puloverjih in klimah…

Drugače pa:
– ne, tudi meni noge ne švicajo in nasploh se zelo malo potim, tudi na 35
– copati so nogam prijetni in če je tebi fajn biti 9 ur v podloženih tesnih škornjih, sori, ampak če imaš rada svoje noge, se preobuj v nekaj udobnega in mehkega
– kako ti funkcioniraš s šestimi sloji obleke, ne vem, vem pa, da ima obleka tudi svojo težo in da je človek dejansko bolj komot, manj kot ima obleke na sebi in manj slojev majc in puloverjev

Sem ena tistih, ki ima dejansko rada vse letne čase in vsak letni čas ima svoj čar, si zaželim puloverja enako kot lahke poletne oblekice, tvoj zapis pa nima nobene veze z letnimi časi.

Uf, joj, sej pravim, se opravičujem za naslov. Ja, pri 22 stopinjah ful rada kombiniram vseh 6 slojev obleke in se počutim oropano tega užitka, ker imamo v pisarni konstantno 26 stopinj. In seveda se za svoj zapis opravičujem vsem monkljam, ki jim noge nikoli ne švicajo in ko že, seveda zadišijo po najverjetneje ta rdečih vrtnicah 😀

New Report

Close