Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jaz se z mamo razumem bolje, kot kdorokoli s partnerico

Jaz se z mamo razumem bolje, kot kdorokoli s partnerico

Nobenega problema nimava, spet sem bil na morju v maminem apartmeju, jedel dobro hrano, ribe, lignje, vse z ribarnice…Z mamo prideva na plažo, vzameva vsak svojo knjigo, bereva, okoli gledam družine, mularija vrešči, potem starša postaneta živčna, vsi so napeti..Zvečer sva z materjo sedela na terasi, nad nama ropota, družina z otroki, sliši se otroško vreščanje, nato več odraslih glasov, vsi napeti..Spet sem spoznal, da mi je bolje, kot marsikateremu vezanemu dedcu, če en celo večini, jaz se z materjo razumem bolje, kot vsi ti kao samostojneži s partnericami…Seksa pa itak ne rabim, da bi zato potreboval žensko..

Seveda, ne, ljubček, če te je mamica kastrirala.

In kaj če me je?

Not my problem. :))) Uživaj v provokaciji.

Dragi fant, koliko si pa star. S kom pa seksaš, če si se že tako izrazil.
Saj ni nič narobe, če greš z materjo na morje, prebiraš knjige, toda so določena leta in določen čas, ki ga ne moreš preživeti samo z mamo, kajne ?
S tem, da se prepiraš bodisi z dekletom ali partnerico , razčiščuješ odnose in osebnostno rasteš. Če ti mama streže in ti nudi določene ugodnosti, ni nič narobe, samo zavedati se moraš, da je enkrat ne bo več in takrat boš moral živeti z ljudmi, ki so ti po letih enaki in se jim boš moral prilagajati, zato je boljše, da že sedaj oblikuješ odnose z njimi.

Ni provokacija. A misliš, da smo vsi dedci seksualno lačna teleta?

30. ne seksam. In kakšna osebnostna rast naj bi bila kričanje na partnerico? To so kr neke floskule.

Večina ljudi nikamor osebnostno ne zraste, pa tudi če so 40 let poročeni.

Sej to je fajn, samo morda bodo cez nekaj let (ne vemo koliko jih imas zdaj) prisla leta ko se bos navelical tega “tempa” in se obrnil nazaj in videl, da je sel cas za mamico, si zelel vec,a takrat bos ze starcek 😉

Zadnje čase imajo fantje vse manjši seksualni nagon, najstnike skorajda sploh ne meče več, zato so pa punce čez vse meje…

verjemi, da mlade družinice tudi uživajo in se imajo lepo. Kričanje, jok in smeh to je del otoškega odraščanja in za same starše ni moteč kot morda za nekoga ki nima otrok.
Verjamem, da se imaš trenutno lepo iz mamo in da te pedena od spred in od zad in ti vse plača, ti pa z vso skrbnostjo to sprejemaš. V vajinem samo en daje drug prejema in to ni OK. Lepo je dajati in sprejemati in prevzeti kako odgovornost. Ko mame več ne bo boš bistveno večji revež kot vsi mladi pari ki jih zdaj gledaš.
Ljudje smo narejeni, da ljubimo in da smo ljubljeni pa ne govorim o mamini ljubezni.

Sem vesela zate, da si se tako zelo lepo imel …. in da te ni nihče sekiral.
Vsaj en, ki ne jamra.
Kje pa je bil oče, z vama?
Srečno in pozdravi mamo!

Vsi zdravi moški, ki jim mamice niso ubile spolnega nagona, vsekakor. Zato človeštvo še ni izumrlo.

Sto ljudi ,sto čudi! Če si zadovoljen ,ne vidim problema. Bolj mi je čudno,zakaj se nekateri zgražajo in tega ne odobrava jo. Sicer je ponavadi vedno tako,da kakorkoli odstopajo povprečja ,si takoj deležen ne odobravanja
Ne razumem
ŽIVI IN PUSTI ŽIVETI


še toliko bolj, če ni…
ker s tem poveš,d a nisi osebnostno zrel in samostojen kot oseba…
ne znaš in nočeš se prilagajati, se razvijati v novih življenjskih situacijah, v njih se učiti in rasti, ampak po liniji najmanjšega odpora izbereš tisto, kar ti je pač trenutno najbolj ugodno za najmanj tvojega truda…

seveda mamica ti nosi vse k riti, skrbi zate, ti pa izkoriščaš to…in ni konfliktov, ker vse naredi zate po tvoji volji…
z drugimi, bi pa se moral tudi kdaj prilagoditi, tudi ti se naučiti deliti, uživati skupni sreči, ki je plod skupnega truda, vložene energije, dogovarjanj, kompromisov, poslušanj tudi še nekoga drugega in usklajevanja želja z njim… in s tem človek raste osebnostno in rsste rudi odnos s partnerjem in tudi sreča in skupnje lepe izkušnje v njem…
ti tega ne znaš nisi sposoben in raje vztrajaš v odnosu samo z mamico… za odraslega moškega to niti slučajno ni zdravo… tako,d a v buistvu se ne hvališ ravno s pozitivnim…

Vsi zdravi moški, ki jim mamice niso ubile spolnega nagona, vsekakor. Zato človeštvo še ni izumrlo.[/quote]

Raje čudak, kot “pravi dec” v podobi ponižnega spolnega sužnja, ki fehta za babjo pozornost.

Čakaj, jaz tebe prav razumem zdaj, biti suženj nagona in nekdo, ki s eponižuje pred babami, pomeni “osebnostno dozoreti”?

Čakaj, jaz tebe prav razumem zdaj, biti suženj nagona in nekdo, ki s eponižuje pred babami, pomeni “osebnostno dozoreti”?[/quote]
poglej tvoja komunikacija je sama po sebi dovolj zgovorna i tvoji osebnosti in komunikaciji v odnosih… poglej kako komuniciraš z mano pa sva si tujca…
tvoja komunikacija samo dokazuje, da imam še kako prav, da nisi sposoben stopanja v kakršnekoli odnose, odpoveš že pri začetni komunujaciji… mogoče te mamica to začne učiti, ker očitno je malo pogrnila na vzgoji… bolje pozno kot nikoli

razen mamice, zato si tak, s takimmišljenjem. razočaran po dolgem in počes, ti se kar izgovarjaj, vsi vemo kako pa kaj.

če nimaš spolnega nagona, je po vsej verjetnosti nekaj zelo narobe s tabo, s tvojimi hormoni. Spolnost je zdrava, zelo. Tisti,ki je ne prakticira, je bolan. Dobesedno. Obišči kakega zdravnika, i sigurno ne bo škodovalo. Zgolj dobronameren nasvet.

Čakaj, jaz tebe prav razumem zdaj, biti suženj nagona in nekdo, ki s eponižuje pred babami, pomeni “osebnostno dozoreti”?[/quote]

Aha, zdaj pa razumem. Tebe je nagon plašil, nisi se znal kontrolirat, zato si izbral totalno abstinenco pri mamici? Ker veš, ljudje se od živali razlikujemo glih po tem, da nagone obvladujemo. No, vsaj večina. Se pa očitno najdejo izjeme.

Vsi, ki pridemo na ta svet, se moramo spopasti z razvojem, od otroških let, preko odraščanja do ustvarjanja in spočetja novega življenja. Svet se vrti in mi z njim-
Vsako obdobje zahteva rast in razvoj, drugače bi svet izumrl.

ko se bo tvoj lulček vklopil, boš le gledal da NIMAŠ mamice v bližini. Enkrat ko se lulček ”vklopi”, se ne izklopi več

Kaj ste tu vsi stari 18 let, ali kaj, da vam kr naprej stoji?

Pravilno,bolje uživat kot delat otroke in se kregat s partnerjem.Mislim pa da ti je tukaj marsikdo fauš,zato se ne sekiraj.Življenje je eno zato uživaj,ne poslušaj drugih hinavcev kateri večina ima razpadle zakone.

Po takšnih tipih, kot si ti snemajo grozljivke…

New Report

Close