Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Škoda, da je Mercator najbolj razvejana trgovina po Sloveniji

Škoda, da je Mercator najbolj razvejana trgovina po Sloveniji

Ali je mogoče, da bi naš narod s skupnim sodelovanjem in bojkotiranjem Mercatorja pomagal počasi uničiti Mercator, hkrati pa “prenesti” kupce in tudi vse, ki delajo pri Mercatorju k drugi trgovski verigi, ki bi jo naš narod ustvaril kot alternativo Mercatorju? Na vsak način je treba uničiti to utstaško govedarsko firmo, ki ni več slovenska. Hočemo NAŠO trgovino! Dovolj imamo sovražnikov na svojem ozemlju, kozla se nam od njih!

Na to bi prej mislili.Če ne boš kupovala v Mercu, Merc ne bo imel denarja za stroške in plače, narod bo večinoma končal drugje ali pa verjetno na zavodu.

Domače trgovine ni razen Tuša in Jagra pa kakšnih mini privatnikov, pa tudi tam je roba večinoma tuja, saj v Sloveniji nismo samozadostni s hrano in jo večinoma uvažamo, od madžarske pšenice, slovaškega mleka, italjansko španske zelenjave, argentinskega mesa, nizozemskih pujskov, kitajskega česna fižola rezancev…..

-------------------------------------- "The greatest gift of life is friendship, and I have received it." [url=http://shrsl.com/?~93n6]Kupi poceni iz tujine brez davka[/url]

jaz itak tam ne kupujem nič več…no kak paket mleka ko so kuponi, to je pa tud vse.

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/
nova
Uredništvo priporoča

Mercatorjeve trgovine so vedno polne, tako da se ni bati propada. Narod gre pač tja, kjer se dobro počuti. Nergači se lahko samo razpočite glede tega dejstva.

Ampak tako je zaradi našega naroda, mi smo to ustvarili, ne oni! Mi lahko to porušimo in na novo zgradimo! Naša zemlja, naša država, naš trg! Govedo je samo za na žar, ne pa, da nam muka še v naši državi, kar nam čez mejo ne morejo.

Včasih so eni pisali, da je srbska firma, ker ga je fural Jankovič.
Ajde zmenite se.
Mene ni tam že veliko let.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Ampak tako je zaradi našega naroda, mi smo to ustvarili, ne oni! Mi lahko to porušimo in na novo zgradimo! Naša zemlja, naša država, naš trg! Govedo je samo za na žar, ne pa, da nam muka še v naši državi, kar nam čez mejo ne morejo.[/quote]

Ti nisi ustvaril nič. Ustvarjajo in uničujejo uprave podjetij.

Evo tole je Milanović z nekaterimi člani parlamenta, ki protestirajo proti nadaljnemu izvajanju arbitraže:

https://www.youtube.com/watch?v=w0JslDyVqf0

Mercatorji so čedalje bolj prazni, senca tistega, kar je bilo. Lastniki se kaj veliko ne sekirajo, itak je bil primerni cilj spucat hrvaški trg in odstranit konkurenco. Ko bo zagustilo, bo slovenski del z največjim veseljem prodal. Vse pelje v to smer, ker se slovenskim kupcem niso čisto nič prilagodili.

Meni je vseeno.

Meni se ne zdijo mercatorji nič bolj prazni, prej bolj obiskani. S cenami so se tudi približali, tako da meni ustreza, ne pogrešam nič. Če to pomeni, da mora biti tuj ilastnik, pa tudi prav.

Zakaj bi bojkotirali? Kaj bi s tem dosegel? M. je tako zakoreninjena trgovina pri nas, da če bi se že hotel iti tako početje, je to verjetno već desetletno početje. Te moti da ni slovensko? Potem pa pojdi lepo v tuša, noben te ne sili da greš v merc.

Za slovenske trgovine pa pravijo,da imajo tajkuni.In kam še naj hodim?Kaj je še sploh našega?Saj so že vse prodali.

Zakaj bi bojkotirali? Kaj bi s tem dosegel? M. je tako zakoreninjena trgovina pri nas, da če bi se že hotel iti tako početje, je to verjetno već desetletno početje. Te moti da ni slovensko? Potem pa pojdi lepo v tuša, noben te ne sili da greš v merc.[/quote]
Eno leto bo dovolj. Ampak , res, zakaj bi sploh silil nekam, kamor ti ne paše.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Meni je Mercator čisto OK, v 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} kupujem prav tam. Slovenskih izdelkov je še vedno veliko, bi rekla, da kar večina. Mnogim izdelkom so znižali ceno, to je pozitivno. Zbiram pike, s 1.8. pa do konca januarja 2016 je novo obdobje in kdor veliko kupuje v Mercatorju, si lahko pike vnovči na primer za vinjeto.

Skratka, meni zaenkrat še vedno odgovarja.

Da te razsvetlim, enak sistem ima Spar, samo da ne zbiraš pik, ampak denar. In se tudi lepo nabere in sam odločaš, kdaj ga boš porabil.

v mercator hodim po malico, v pol leta se nabere kar nekaj pik. V špar po fasngo, tudi tam se nabere kaj nekaj evrov, če pametno nakupuješ. Pike porabim za vinjeto, šparove evre pa za meso.

Po prevzemu je Mercator postal trgovina agrokorjevih izdelkov. Vedno več je hrvaške in ostale balkanske robe, ki je slabše kvalitete. Promovirajo se za slovenske, dejansko pa je vsak mesec kak slovenski izdelek manj na policah Mercatorja. Zato sem tudi jaz vedno manj tam in vedno več v Tušu.

Mene v Tušu ne vidijo odkar je njihovo meso zaudarjalo tako, da si ga zavohal že ob vhodu v trgovino.

Kratko in jedrnato povedano in ekzaktno to, kar se dogaja. Marsikater izdelek pod blagovno znamko “Mercator” je bil pred Agrokorjem čisto na nivoju in glede na to, da sem zahteven kupec, sem se nemalokrat čudil, da kupim toliko “no-name” hrane, čim so pa govedarji prevzeli našo trgovsko verigo, so se pa ena za drugo začele kvariti. Važno, da oni prodajajo “zvijezda” kozlanje.

Antilopa, meni so tudi v Mercatorju že prodali pokvarjeno meso.

Ko bodo slovenske trgovine dosegle kvaliteto Interspara, bom v presrečen.

Nimam občutka, da bi mi želeli kaj pod krinko prodati, da je samo kao slovenskega porekla. Mercatorjevi izdelki držijo eno raven kvalitete in sploh glede na ceno. Sicer ti pa vse piše na deklaraciji, kdo proizvaja. Pa kaj, če je zvijezda al pa dukat.

Poglej si malo, kaj je nastalo recimo iz “Mercator” hrenovk. Čez noč so izgubile okus, prej so bile okusne, potem si pa čutil in okušal samo še maščobo in zelo neprijeten in čuden okus po po žvarovini, fuj! Še začiniti jih več ne znajo, pa še več svinjarije not mečejo, kot prej.

Poglej si malo, kaj je nastalo recimo iz “Mercator” hrenovk. Čez noč so izgubile okus, prej so bile okusne, potem si pa čutil in okušal samo še maščobo in zelo neprijeten in čuden okus po po žvarovini, fuj! Še začiniti jih več ne znajo, pa še več svinjarije not mečejo, kot prej.[/quote]

Ne jem hrenovk. Poznam bolj mlečne izdelke in vse od tega mi je zelo ok: jogurti, mleko, maslo, skuta, itd.

še malo pa bomo konzum

New Report

Close