Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek gospod ki ga je pičila kača

gospod ki ga je pičila kača

Kako je z njim? Je okreval?

Tako piše večer,če mislištega Aleš bo ugriz strupenjače prestal brez hujših posledic

Sicer pa kačaugrizne, ne piči…

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

ga ga lomt! Tudi @kačaugrizne se piše narazen!

nova
Uredništvo priporoča

Torej tistega protistrupa z Dunaja sploh ni potreboval?

Čudno, ker zdravnica je po prejemu protistrupa po tv razlagala, kako zelo ga potrebuje, saj sta mu v bolnici že odpovedali ledvici in da naj bi bilo naslednjih nekaj dni kritično oziroma odvisno, kako se bo zadeva razpletla…. Kdo bi vedel….

Ga je potreboval, sicer bi bilo usodno.

Torej ni šlo za “preventivo”, ko so pisali v članku.

He, he, kača je pičila. S čim pa? S tistim razcepljenim jezičkom? Zdaj bi se pa že lahko naučili, da kača ugrizne. Pa toliko literature in podatkov je danes na voljo.

Tako se pač reče, da kača piči. Meni je pa hecno, ko nekateri rečejo, da so popili tableto. Saj ni pijača 🙂 meni je bolj blizu izraz, da tableto poješ ali da jo vzameš. Stvar narečja ali navade …

Jaz pa perem lase, v pralnem stroju pa umivam cunje:)

Predno bi se vi, lingvisti, zmenili, al ga je pičilo ali ugriznilo, bi človek zbrcal. [img]http://www.cosgan.de/images/smilie/figuren/a060.gif[/img]

______________________

Hm, hm, zakaj pa strokovna literatura govori o kačjem piku???
QBR, a je un že preč pršu?

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Neee, lingvisti nimamo nič s tem, ker vemo, da gre za idiomatski izraz oz. frazem.

Takole se strašno radi prepirajo amterski poznavalci področja (ne samo lingvistike, kateregakoli področja – jaz imam doma inženirja in pravnika, ki sta se pripravljena pri vsakem obroku skregat okoli klimatskih sprememb, pa v resnici ne eden ne drugi nimata (strokovnega) pojma o klimatskih spremembah, da ne govorim o enem kupu fizikov med mojimi znanci, kadar se lotijo jezikovnih vprašanj …).

Ne še. Glih kar ga v sveto olje dajejo.

[img]http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a015.gif[/img] Ej, k’terga si pa mislil? Spisek je nekam dolg …..?

______________________

Neee, lingvisti nimamo nič s tem, ker vemo, da gre za idiomatski izraz oz. frazem. ……..[/quote]

Hehe, “lingvisti” sem pozabil dati v narekovaje. ☺☺

______________________

Ne še. Glih kar ga v sveto olje dajejo.

[img]http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a015.gif[/img] Ej, k’terga si pa mislil? Spisek je nekam dolg …..?[/quote]
Ja unga k se ne mormo zment a je pičen al ugriznen!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Protistrup je še najbolj potreboval falkon, da upraviči svoj obstoj. Čeprav bi lahko protistrup prispel do bolnika ene 4x prej, če bi ga iz Dunaja pripeljali z avtom. Še z vlakom bi prispel prej.


tak nekak se men tudi dozdeva….

New Report

Close