Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

gospod ki ga je pičila kača

Default avatar

gugutu

Kako je z njim? Je okreval?
Default avatar

modrival

Tako piše večer,če mislištega Aleš bo ugriz strupenjače prestal brez hujših posledic

Sicer pa kačaugrizne, ne piči...
.
.......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet...
...........................................................................................................................................................................................
Default avatar

večer - čuden članek

Torej tistega protistrupa z Dunaja sploh ni potreboval?

Čudno, ker zdravnica je po prejemu protistrupa po tv razlagala, kako zelo ga potrebuje, saj sta mu v bolnici že odpovedali ledvici in da naj bi bilo naslednjih nekaj dni kritično oziroma odvisno, kako se bo zadeva razpletla.... Kdo bi vedel....
Default avatar

cicibici

večer - čuden članek je napisal/a:
Torej tistega protistrupa z Dunaja sploh ni potreboval?

Čudno, ker zdravnica je po prejemu protistrupa po tv razlagala, kako zelo ga potrebuje, saj sta mu v bolnici že odpovedali ledvici in da naj bi bilo naslednjih nekaj dni kritično oziroma odvisno, kako se bo zadeva razpletla.... Kdo bi vedel....
Ga je potreboval, sicer bi bilo usodno.
Default avatar

ja, saj

Torej ni šlo za "preventivo", ko so pisali v članku.
Default avatar

Leto 2015

He, he, kača je pičila. S čim pa? S tistim razcepljenim jezičkom? Zdaj bi se pa že lahko naučili, da kača ugrizne. Pa toliko literature in podatkov je danes na voljo.
Default avatar

Tudi

Tako se pač reče, da kača piči. Meni je pa hecno, ko nekateri rečejo, da so popili tableto. Saj ni pijača :) meni je bolj blizu izraz, da tableto poješ ali da jo vzameš. Stvar narečja ali navade ...
Default avatar

perem lase

Jaz pa perem lase, v pralnem stroju pa umivam cunje:)
Default avatar

QBR

Predno bi se vi, lingvisti, zmenili, al ga je pičilo ali ugriznilo, bi človek zbrcal. Slika

Paco Moralles

Hm, hm, zakaj pa strokovna literatura govori o kačjem piku???
QBR, a je un že preč pršu?
NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!
Default avatar

V bran lingvistom :)

QBR je napisal/a:
Predno bi se vi, lingvisti, zmenili, al ga je pičilo ali ugriznilo, bi človek zbrcal. Slika
Neee, lingvisti nimamo nič s tem, ker vemo, da gre za idiomatski izraz oz. frazem.

Takole se strašno radi prepirajo amterski poznavalci področja (ne samo lingvistike, kateregakoli področja - jaz imam doma inženirja in pravnika, ki sta se pripravljena pri vsakem obroku skregat okoli klimatskih sprememb, pa v resnici ne eden ne drugi nimata (strokovnega) pojma o klimatskih spremembah, da ne govorim o enem kupu fizikov med mojimi znanci, kadar se lotijo jezikovnih vprašanj ...).
Default avatar

QBR

Paco Moralles je napisal/a:
Ne še. Glih kar ga v sveto olje dajejo.

Slika Ej, k'terga si pa mislil? Spisek je nekam dolg .....?

QBR

V bran lingvistom :) je napisal/a:
QBR je napisal/a:
Neee, lingvisti nimamo nič s tem, ker vemo, da gre za idiomatski izraz oz. frazem. ........
Hehe, "lingvisti" sem pozabil dati v narekovaje. ☺☺

Paco Moralles

QBR je napisal/a:
Paco Moralles je napisal/a:
Ne še. Glih kar ga v sveto olje dajejo.

Slika Ej, k'terga si pa mislil? Spisek je nekam dolg .....?
Ja unga k se ne mormo zment a je pičen al ugriznen!
NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!
Default avatar

megaboy

Protistrup je še najbolj potreboval falkon, da upraviči svoj obstoj. Čeprav bi lahko protistrup prispel do bolnika ene 4x prej, če bi ga iz Dunaja pripeljali z avtom. Še z vlakom bi prispel prej.
Default avatar

tak nekak ja..

megaboy je napisal/a:
Protistrup je še najbolj potreboval falkon, da upraviči svoj obstoj. Čeprav bi lahko protistrup prispel do bolnika ene 4x prej, če bi ga iz Dunaja pripeljali z avtom. Še z vlakom bi prispel prej.
tak nekak se men tudi dozdeva....