Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek katero kuhinjo?

katero kuhinjo?

Všeč mi je kuhinja Gorenje, vendar ima ful visoko ceno. Ali se vam zdi ok tudi če da človek kuhinjo delat kakemu mizarju, ki naredi podobno, vendar cenejšo?
Katero imate vi? Jo priporočate?
Trenutno imam Sveo in mi je zelo všeč, vendar se selimo v hišo in bo večja kuhinja, tako da ne bo pasala, pa tudi v novo hišo si želim novo kuhinjo, vendar Sveje žal ni več…
Koliko vam pomeni, da imate nekaj kar ste si zamislili? Skrbi me, da z narejeno kuhinjo ne bom zadovoljna in potem je vsak prišparan evro izgubljen… Mož pravi, da se mu zdi preveč zapravit za kuhinjo, samo zato, da je neka firma brezveze… Jaz pa bi raje dala kake jurja več, pa imela to ko hočem…
Ampak mi tudi ni po nepotrebnem za zapravljat, ker financ ni na pretek… Bi šlo nekako skozi, ampak seveda je fajn, če se kak evro manj zapravi… Samo to človek ne menja dolgo časa… In ni se mi glih za tolažit s tem, da bom pa potem ko jo bomo menjali imela ne vem katero… Ne morem se potolažit, da ne bi imela točno tega kar si želim… Vem da je otročje, ampak človek je na nekaj ponosen, rad je v kuhinji, ženske pa še posebej precej časa preživimo tam in damo precej na to…
Tako se že sprašujem da ne vem več kaj naj… Prosim za vaše mnenje

Gorenje ima zdaj spet akcijo 40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}popust + še dodatnih 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.
http://www.gorenje.si/prodaja/akcije/akcija-kuhinj ne vem pa, ali še kje drugje kot v njihovih salonih

Moji so jo spomladi kupili v enaki akciji

tkole…leseni del + razna vodila itd lahk kupiš na razprdajah (gorenje jih doistikrat odprodaja, pa lesnina, itd)..pač kuhinj abrez bele tehnike
belo tehniko kupiš posebej glede na to kaj hočeš, pričakuješ in glede na budget. razn kuhalnih plošč ki jih je čuda obli kin dimenzij, so ostaoe zadeve v večini primerov standardnih dimenzij

poglej tud kak etuje spletne strani z belo tehniko ker pri nas je kot je

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/
nova
Uredništvo priporoča

Ja, saj na to finto sva padla in šla gledat, pa ti najprej rečejo eno fulnoro ceno – konkretno 10.000, pol pa pride s popustom to kao 5, pa nj bi bil človek ful vesel?! Pa nič spešl, vse kar podraži smo izključili že v startu… Brez dvižnih omar, kar navadne, nič preseravanja… ne bi rekla, da bi kaj komplicirala, ampak sva naročila skoraj vse samo osnovno, še to me je jezilo, ker sem hotla vsaj kako posebnost… Zato mi je skoraj bolj do tega, da jo dava delat… Samo ne bom tako ponosna na njo, kot bi bila na kuhinjo gorenje…
A sem čudna zato? 🙂

kaj pa dankuchen? Gorenje jih ne štanca, zanj jih dela mislim da marles. poglej direta na Marles. kaj pa lesnine?

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Nikoli nisem kupila kuhinje, vedno jo dam narediti po meri, mi je vsaj všeč:)

kaj bi rada – kuhinjo ali kartonaste škatle iz IKEA

in najhuje: a v Gorenju naj pa folk dela za minimalca, ker bi ti rada 75{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} popusta ????

gorenj ne dela kuhinj, dela neki bele tehnike (Velenje), neki jo nabavi, dela ogrevalna telesa in hladilno tehniko (Valjevo, Zajčer Srbija) , pa še eno manjši tovarno mislim da majo nekje na češkem (Mora?)

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Glej, meni je mizar naredil kuhinjo po želji (prinesla sem sliko in je točno takšna), z dvižnimi omaricami, kotnimi ledvičkami, tihim zapiranjem, shrambno omaro z izvlečnimi predali in visokim, polnim šankom, sicer pa u oblike z zgornjimi in spodnjimi elementi + tremi visokimi omarami (vgr. hladilnik, visoka pečica, shrambna omara) in kar veliko, za 4.600. Dober mizar ti naredi še boljšo, kot jo imajo zveneče znamke, pa za pol cene.

gorenj ne dela kuhinj, dela neki bele tehnike (Velenje), neki jo nabavi, dela ogrevalna telesa in hladilno tehniko (Valjevo, Zajčer Srbija) , pa še eno manjši tovarno mislim da majo nekje na češkem (Mora?)[/quote]

a toliko bi jih rada spravila na minimalca … kruta babnica, ni kaj

Mene zanima koliko te je pri Gorenju prišel m kuhinje? Povprečno.

prisegam na ikeo.

na YT si oglej kako izkoriščevalska je IKEA do svojih dobaviteljev … kot sužnjelastniki !!

gorenj ne dela kuhinj, dela neki bele tehnike (Velenje), neki jo nabavi, dela ogrevalna telesa in hladilno tehniko (Valjevo, Zajčer Srbija) , pa še eno manjši tovarno mislim da majo nekje na češkem (Mora?)[/quote][/quote]

a toliko bi jih rada spravila na minimalca … kruta babnica, ni kaj

MIslim da so tisti v velenju bolj okt ne na minilmalcu, Za kopalniško opremo nism slišal da bi ble težave, o navedneih tovarnah v Srbijiin na Češkem pa tud ne poročajo da bi jim bilo hudo…. razn če franjo ne dela cenzure pri output informacijah..

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

na YT si oglej kako izkoriščevalska je IKEA do svojih dobaviteljev … kot sužnjelastniki !![/quote]

Ker delavci v Gorenju so pa bajno plačani. Ne nakladaj.

a toliko bi jih rada spravila na minimalca … kruta babnica, ni kaj

MIslim da so tisti v velenju bolj okt ne na minilmalcu, Za kopalniško opremo nism slišal da bi ble težave, o navedneih tovarnah v Srbijiin na Češkem pa tud ne poročajo da bi jim bilo hudo…. razn če franjo ne dela cenzure pri output informacijah..[/quote][/quote]

Odvisno od delovnih mest; poznam kar nekaj ljudi, ki delajo v Gorenju, pa nihče od njih ni na minimalcu – res pa nihče od njih ne dela za trakom v proizvodnji.

na YT si oglej kako izkoriščevalska je IKEA do svojih dobaviteljev … kot sužnjelastniki !![/quote]

Ker delavci v Gorenju so pa bajno plačani. Ne nakladaj.[/quote]

z logiko si pa tudi na oni nista, anede — pa o tem tipkam, da bi avtorica delavce Gorenja še bolj izkoriščala

Ker delavci v Gorenju so pa bajno plačani. Ne nakladaj.[/quote]

z logiko si pa tudi na oni nista, anede — pa o tem tipkam, da bi avtorica delavce Gorenja še bolj izkoriščala[/quote]

od zdaj naprej bomo kupovali od gorenja samo tiste zadeve ki niso nareje v Slo. tako se bomo izognili minimalcem, maltretiranju, tako da bom ovsi srečni in zadovoljni

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

5 jurjev za kuhinjo brez dodatkov ne bi dala. Jaz sem se odločila za Dan Kuchen in sem zelo zadovoljna. Dala sem 3000 € za kuhinjo 250×200 cm in z veliko dodatki. V Lesnini je bila akcija, sicer bi stala 5000 € pa delovala mi je kvalitenejša od slovenskih.

Če točno veš kaj hočeš naroči dobrega mizarja in ne šparaj pri vodilih, mrežah, ročkah, pultu itd. če ti je kuhinja središče doma in rada kuhaš. Dobra kuhinja ti bo služila 15 ali 20 let. Jaz sem naredila tako, veliko plačala sicer, a mi ni žal. Stara je 8 let in videti je kot nova.

Meni je mizar naredil kuhinjo za 2000€, prekrasno kuhinjo imam, po svojih željah. Sama sem izbrala materjal, vodila, ročaje, barvo, tudi narisala sem jo sama, mizar pa je upošteval vse moje želje.
Ne vem od kod jemljete take zneske za kuhinje? 3000. 5000. 7000€ – to je pa res nenormalno preveč.
Mizarji sploh niso dragi, le pravega moraš poiskati – jaz sem ga:)

Tudi prejšnja kuhinja je bila narejena po meri, prodala sem jo za 600€, ker je bila res še kot nova, čeprav stara 20 let.

Meni je mizar naredil kuhinjo za 2000€, prekrasno kuhinjo imam, po svojih željah. Sama sem izbrala materjal, vodila, ročaje, barvo, tudi narisala sem jo sama, mizar pa je upošteval vse moje želje.
Ne vem od kod jemljete take zneske za kuhinje? 3000. 5000. 7000€ – to je pa res nenormalno preveč.
Mizarji sploh niso dragi, le pravega moraš poiskati – jaz sem ga:)

Tudi prejšnja kuhinja je bila narejena po meri, prodala sem jo za 600€, ker je bila res še kot nova, čeprav stara 20 let.[/quote]

POdatek 2.000 eur ne pove veliko, če ne napišeš koliko m ima kuhinja … Če ima 4 m ali manj je to čisto normalna cena, primerljiva celo s cenami kuhinj Gorenje ipd.

New Report

Close