Forum.Over.Net

Starševski čvek

Kam se iti kopat na gorejskem?

Default avatar

predrag Bled

Kam se naj grem kopat? Sem šla na Bled, avto pustila pred gostilno, pri železniški postaji, pa so mi zaračunali 4 € parkirnine. Sama sem bila, zame čisto predrago, ker sem sama in še brez službe. Če grem na bazen je cena še cenejša, za cel dan, parkirnina pa je zastonj. A na bazene pač nočem iti.

Ima kdo kakšno idejo? Je še kakšno jezero razen Bohinja, kjer je parkirnina primerljiva? Že bencina daš ogromno, da prideš do tja in nazaj, potem pa še parkirnina tako zasoljena, da te pride dražje kot kopanje na bazenu. Mene že.

Jest ful iščem kakšen skrit kotiček, ker sem rada sama, rada berem in se nočem gužvat.
Default avatar

OMFG™

Predvor, ob Kokri, Jezersko, Sava od Bleda navzdol .. ni parkirnine
Default avatar

jaooooo

Pojdi ob kakšno reko. Mi je popolnoma nerazumljivo, da če nimaš denarja in praviš, da ne maraš gneče, rineš na Bled, kjer je ja jasno, da je to eden najbolj turističnih krajev kar jih je v Sloveniji.
Default avatar

da te vse mine

jaooooo je napisal/a:
Pojdi ob kakšno reko. Mi je popolnoma nerazumljivo, da če nimaš denarja in praviš, da ne maraš gneče, rineš na Bled, kjer je ja jasno, da je to eden najbolj turističnih krajev kar jih je v Sloveniji.
Ob reki, kjer poznam jaz, je gužva. Pa ljudje s seboj pripeljejo pse, ki vse pokakajo, potem je pa polno drekov in te vse mine, kot da to še ni dovolj, tja hodijo še nagci in kot da to še ni dovolj, potem še peče vsak ta drug na žaru. Še bistveno slabše, kot na Bledu, med temi divjaki. Psa zna pripeljati s seboj, ne zna pa dreka pospraviti za njem. Pa to je eni od naštetih zgoraj lokacij.
Default avatar

RtFM™

za kolo, rolerje, skiro ... ni parkirnine
Default avatar

Kreda

Kreda v Radovni, Jasna v Kr. Gori, Sava od Kr., gore navzdol, samo prav topla ta voda ni, pa v Savi tudi za plavat ne bo, za namočit pa že.
Default avatar

predrag Bled

Kreda je napisal/a:
Kreda v Radovni, Jasna v Kr. Gori, Sava od Kr., gore navzdol, samo prav topla ta voda ni, pa v Savi tudi za plavat ne bo, za namočit pa že.
Ja, Jasna je krasna, sem bila tam nedavno (samo tako zelo je daleč). Imajo čisto nove lesene pomole, skakalnico v 3. nadstropjih, leseno, res pa je, da je voda bolj hladna kot na Bledu. Skratka vsi, ki jamrajo, da je vroče, bi morali tja, pa tudi sence je dovolj.
Default avatar

gorenka u lublan

Sava pod Radol`co al`pa Sava v Ribnem al` pa Sava kjerkoli......vse brezplačno, samo znajt se je treba:)
Pa še mir boš mewa.
Default avatar

z vlakom pojdi

predrag Bled je napisal/a:
Kam se naj grem kopat? Sem šla na Bled, avto pustila pred gostilno, pri železniški postaji, pa so mi zaračunali 4 € parkirnine.
Do te železniške postaje vozi vlak. Ni treba parkirnine.
Default avatar

mogoče pa res

z vlakom pojdi je napisal/a:
Kam se naj grem kopat? Sem šla na Bled, avto pustila pred gostilno, pri železniški postaji, pa so mi zaračunali 4 € parkirnine.
Sam res, ful dobra ideja.... sej tudi bencin ni tako poceni.
Default avatar

ja, bedaki

mogoče pa res je napisal/a:
z vlakom pojdi je napisal/a:
Sam res, ful dobra ideja.... sej tudi bencin ni tako poceni.
ja, vlak je pa po novem v Sloveniji čist zastonj.