Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Komja sem čakala pletje in vročino

Komja sem čakala pletje in vročino

Komaj sem čakala poletje in vročino, da greš lahko nekam k jezeru ali reki ali na morju… uživaš…. greš v hribe… sej je poletje le 2 meseca, potem je pa spet mraz….

Aja, jamračem je prepovedano komentirat. Otroci pač morajo imeti veselje, ne pa vaše neumne kronične zagrenjenosti in zadrtosti…. Počitnice so!

Željeni so nasveti kako in kje se ohladiti poleti.

Če boš dolgo visela tu na monu, zna bit, da bo šlo poletje mimo tebe, ker je v zelo omejenem obsegu:))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

greš lahko nekam k jezeru ali reki ali na morju … greš v hribe …

da greš lahko nekam k jezeru ali reki ali (na morju… uživaš)…. greš v hribe…

jaz ima občutek da je Redna spet tukaj gor….veliko postov kaže na njen stil pisanja

Jest mam pa občutek, da je čedalje več butlov tukaj gor…. veliko postov kaže na njihov stil pisanja

Umiram v vročini, ampak 3/4 leta čakam na poletje, tako da mi je v končni fazi zdaj super:)

Vroče je res za pop….. ! Poletje mi je všeč, če je toplo, tudi vroče. Ne pa dva, tri tedne 35 in čez :(. Vroče je že pri 29-31. Ta vročina sedaj ni normalna, ni zdrava.

New Report

Close