Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Groza! Nikoli več ne gremo na morje!

Groza! Nikoli več ne gremo na morje!

Nikoli več ne gremo na morje. Bili smo na morju, pa je mojega sina napadla nekakšna morska pošast, ko se je igral ob obali. Nihče je sploh opazil ni, potem pa kar hop po mojem sinu. GROZA! Ugriznila ga je v nogo, da je bil čisto otekel. Takoj smo tekli na urgenco, kjer so ga oskrbeli in nam rekli, da najbolje, da gremo kar domov, ker sin ne sme več v vodo. Tako nas je bilo strah, da smo še isti dan popokali in odšli proti domu. GROZA! Nikoli več! Bili pa smo v tako opevani Dalmaciji. Cel dopust nam je uničila ta pošast! Tudi sin je rekel, da noče več na morje, da ima vsega dovolj in da naj se kar drugi pustijo požret v njem.

A je to hec?

Groza! Res najboje, da ostaneš doma in pišeš pravljice. Groza grozna groznata.

nova
Uredništvo priporoča

haha 🙂 a vaš sine je tisti fantek, ki ga je naš reksi začopatil … ja ste imeli pa res srečo, da ga naša morska pošast ni razkosala, če se je pa samo igrat želel :))) res vam priporočam, da ne hodite več na morje, ker ne morete vedeti, kdaj bomo mi spet tam 😛

sranje – pa tako lepo je bilo, ko ste bili odsotni.

Življenje res ni pravično

Kaksna posast??? 🙂

Verjetno je sonček dobil high five od meduze.

avatar verjetno… 20.07.15 15:10
Verjetno je sonček dobil high five od meduze.

Hahahaha tole pa zmaga!

Srecni se lahko, da jo je vas sin tako poceni odnesel. Zadnjic je bilo na BBC, da sta Nessie in Ogopogo pobegnili iz svojih jezer in su ju odkrili v jadranskem morju. Tudi krokodila, ki se ga videli in cipirali na golf igriscu na Floridi, so kasneje opazili v Kvarnerju. BBC tudi poroca, da temperaturne spremembe v Jadranu privabljajo nove in manj znane zivalske vrste in posasti. Zato previdnost ni odvec.

Verjamem, da je ta post mal za hec. Ampak ne razumem pa kako folk ses ne zna već uživati in se imeti lepo. Vse je brez veze in povsod iščejo napake. Men je pa noro dobr kjerkoli sem pa naj bo to od prestižne ladje kamor sem bila povabljena ali od najbolj preprostega kempa na Korziki katerega je povozil čas. Ta vikend sem bila v Dalmaciji in vsakič sem navdušena nad lepoto tako morja kod obale. Avtorica ti se pa rajši drži doma ker je škoda dajat zadnje everčke samo zato da lahko rečeš, da si nekje bil.

Glede na to, da ga je napadla pošast – še dobro da je preživel.

Noben se ne vpraša, kaj pa “pošast”?
Je preživela? Bo imela travme? Bo kozlala?

______________________

Uboga pošast. Se mi smili, ta mali morski polzek ali tista mala ribica, ki rada ščipa kopalce v nizki vodi.

In kaj je bila ta pošast? Da ni bila kakšna majcena mušica,…. po piku ene take majcene mušice zna noga zelo oteči….

Najbrž je bil pes…. sej je bilo v novicah….. kar dva napada na različnih lokacijah.

Jaz se pa ne bom dal. S seboj vzamem kolekcijo harpun in še pride kakšna pošast, jo parkrat prerešetam pa privežem za kline, ki so zabiti v skalah, potem jo pa zvlečem na suho in naj se suši in počasi crkuje na vročem soncu.

https://youtu.be/-3zJZ1P-wg4?t=7m

TAKO SE DELA! BRAVO JAKA!!! LEGENDA!


en ma spt preuč cajta..

o mašina to je res nevarno, posebi k se je en slovencelj uperil proti dalmaciji, zdej me pa res ne bo več tja. Niste varni, pošast je šla zagotovo za vami. Brez panike.
Najbolš da se zaprete v spalnico, date rulete dol, nastavite bodečo žico, se opremite z ročno bombo, lovsko puško, z uspavalom za divje živali in z olfa nožem.

New Report

Close