Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako prenašate te ekstremne temperature??

Kako prenašate te ekstremne temperature??

Meni se že celo dopoldne vrti zaradi teh visokih temperatur in vlage.

Pomagam si z doma narejeno klimatsko napravo

-------------------------------------- "The greatest gift of life is friendship, and I have received it." [url=http://shrsl.com/?~93n6]Kupi poceni iz tujine brez davka[/url]

jamramo po monu, na 10 min odpiramo temo kako je vroce in potem je tako lazje.

nova
Uredništvo priporoča

Prenašam zelo slabo, sploh zdaj, ko se je še vlaga pojavila. Ta me pa dotolče popolnoma, vročina sicer me niti ne moti toliko. Pa še ta ozon klinčev, zaradi katerega imam čist izsušena usta in ko neke tujke v grlu že 14 dni. Imam težave z ožiljem po celem telesu, pa še mal s srcem in res ni fajn. Vrtoglavice in glavobol so pa stalnica, jasno, se že zbudim z njimi.

Še ena novajamracka,sem pod klimo in jasno me boli glava in če grem ven je pa se huje,vlaga v zraku je neznosna,vedno sem imela rada vročino letos je pa obup,pa naj reče kdo kar hoče.,

a, da bi šli 2m pod zemljo v senci cipres – pa nikomur ne pade na pamet

Dajmo no saj ni tako hudo .Zalivamo zjutro , oz.vklopimo kapalni sistem zvečer.Pod večer gremo ven nabirat fižolete, bučke ,paradižnik…,dokončamo zgodaj zjutraj . Npr.danes sem od 6.30 do 9.30 pobirala fižolete.
Potem pa u hiši vžgem ventilatorje na stropu-luč .In čistim zelenjavo pripravim kosilo ,popoldne pa počivat .U hiši imamo 27 in je vzdržno, zvečer odpremo vse na prepih.

Greš v nakupovalni center, ki je klimatiziran in malo zjale paseš.

dobr. sam kaj, ko te kap užge ko ven stopiš……

Pretiravate z jamranjem te dni.

V Lj sem pravkar pogledal na zunanji termometer in kaže 32. Pošteno vroče bo šele naslednji teden. Noter je sicer vroče – ni pa ravno samo za ležat in stokat.

dobr. sam kaj, ko te kap užge ko ven stopiš……[/quote]

ne greš ven direta..če se le da greš ven skozi parkirno garažo, tako da se ima telo čas prilagoditi..pa kako kapo met na glavi, pa če se da magari čept v bufetu, dokler sonce ne zgubi malo moči

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

ne boš verjel, ampak eni živimo tud drugje ne sam v LJ in v nekaterih krajih zna biti bolj toplo kt v LJ. je pa res da nismo center Slovnije, to pa drži…

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

kar izvoli, pojdi prvi in nam daj vzgled!

ne boš verjel, ampak eni živimo tud drugje ne sam v LJ in v nekaterih krajih zna biti bolj toplo kt v LJ. je pa res da nismo center Slovnije, to pa drži…[/quote]

Bom verjel bom… ampak tudi pri vas bo naslednji teden bolj vroče. Upam, da ne bo takrat res koga kap. In za tiste ki jim je prevroče – obstajajo javni klimatizirani prostori, kleti, itd. Kakšen teden se že da tako preživeti.

ne boš verjel, ampak eni živimo tud drugje ne sam v LJ in v nekaterih krajih zna biti bolj toplo kt v LJ. je pa res da nismo center Slovnije, to pa drži…[/quote]

Bom verjel bom… ampak tudi pri vas bo naslednji teden bolj vroče. Upam, da ne bo takrat res koga kap. In za tiste ki jim je prevroče – obstajajo javni klimatizirani prostori, kleti, itd. Kakšen teden se že da tako preživeti.[/quote]

Res je da bo drug teden še bolj zabeljeno. Ampak roko na srce, pri nas je že sedaj kar pestro. Smo nad tistim tvojimi 32 C…Oz minimalno mamo 32, povprečje je pa nekoliko višje

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Če sedaj jamrate, kaj boste potem, ko bo 40?

Sej takrat ne boste, ker takrat bo pa res vroče ….

Obožujem poletje!! Še dolgo naj tako ostane!!!! Uživam 500 na uro! In JA!! sem v mestu, JA!!! sem na šihtu, JAAAA!!! fizično delam, samo nisem ena scrkljana mestna rit, ki ji je vsaka kapljica znojčka konec sveta in neznosen napor. Riti zafnane in scrkljane – danes imam nabranega 5 kil svežega stročjega, zabojček pomidorov, 3 kg paprike, en košek breskvic, pa ene 2 litra ribeza. Živelo poletje!! Zdaj sem nazaj v mestu in vkuhavam ribezov sok in pripravljam zelenjavo za v skrinjo! Pa nič ne umiram zraven!

Jaz samo to rečem: HB za klimo. Brez bi pa bilo za crknit. Imam veliko raje -15 stopinj, kot 30. In tole res ni normalno.

No v Črnomlju ( oz. Dobliče – merilna postaja – cca 5 km izven mesta, ob gozdu in reki Dobličici) je uradno ob 14h 36 stopinj, v samem Črnomlju pa je 38 stopinj. Gremo na Kolpi v Radence, čao….

Super, sem vesela zate. Bi jaz tudi, pa moram žal zjutraj v službo … in tako še na desettisoče drugih.

Mmiogrede, kako veš da so izsušena usta posledica ozona? Kake težave imaš z ožiljem, podobno imam vrtoglavice, glavobol in povišan pritisk. Poveš kaj več…
Se oproščam, vem sem izven teme…

Mmiogrede, kako veš da so izsušena usta posledica ozona? Kake težave imaš z ožiljem, podobno imam vrtoglavice, glavobol in povišan pritisk. Poveš kaj več…
Se oproščam, vem sem izven teme…[/quote]

pri ozonu maš vrtoglavice, glava boli, čudno se počutiš, omotica itd..suha usta ne vem če so glih posledica ozona, za ostalo pa kar sm napisal pa drži

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Pri nas na gorenjskem je pa bolj hladno, ne samo v hiši, tudi na terasi je čisto v redu posedat, ne vem pa,koliko je stopinj.

New Report

Close