Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ponoči prihaja kratkotrajna ohladitev, prihodnji teden pa nov vročinski val!

Ponoči prihaja kratkotrajna ohladitev, prihodnji teden pa nov vročinski val!

Danes popoldne bo še sončno in vroče. Najvišje dnevne temperature se bodo gibale med 29 in 34°C. Proti večeru je ob meji z Avstrijo možna kakšna nevihta.

Ponoči pa nas bodo od severa zajele padavine, sprva pa tudi nevihte. Nevihte bodo krajevno lahko tudi močnejše. Možni bodo predvsem lokalni nalivi in močnejši sunki vetra. Verjetnost za točo pa bo majhna. Jutri dopoldne bo dež večinoma že ponehal, popoldne se bo delno razjasnilo. Nekoliko se bo ohladilo. Najvišje jutranje temperature se bodo gibale med 25 in 27°C, na Primorskem tudi do 31°C.

PRIHODNJI TEDEN PRIHAJA NOV VROČINSKI VAL!

Že od torka dalje pa bo spet bolj sončno in vroče. Temperature se bodo skozi ves teden stopnjevale. V drugi polovici tedna, predvsem to velja za vikend, pa se bodo temperature marsikje po nižinah povzpele spet do 35°C, ponekod tudi kakšna več! Toplotna obremenitev bo zopet velika! V urbanih predelih Slovenije se bodo povečale tudi koncentracije ozona!

Koliko časa bo trajal vročinski val, zaenkrat še ni znano. Nekateri viri pa navajajo, da bi lahko trajal najmanj do 23. julija.

Bodo padavine 18.-19. 7. Upajmo!

upam da bom do takrat že zdrava. Ni hujšga bolan se kuhat v vročini 🙁

Viroza,prehlad? Mene že dva dni boli vrat. Prepihu se izogibam, a je nekaj moralo biti??:((

Viroza,prehlad? Mene že dva dni boli vrat. Prepihu se izogibam, a je nekaj moralo biti??:(([/quote]

nimam pojma. sigurno je viroza,.žrelo imam tako zatečeno komaj požiram,pljuča zabasana,nos poln..temperature pa niti malo. o.O bo že..

Viroza,prehlad? Mene že dva dni boli vrat. Prepihu se izogibam, a je nekaj moralo biti??:(([/quote]

Zanimivo mene že en tedeb (no danes se mi zdi da je že malo bolje) boli vrat. Bolečina se je širina po celi hrbtenici. Sem bila kot kakšna starka.

Za MON-e je menda 35 stopinj v Sloveniji normalno poletje. Istočasno pa nastavijo klimatsko napravo v stanovanju na 17 stopinj Celzija.

New Report

Close