Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zunaj 35 stopinj, eni pa na kolesu

Zunaj 35 stopinj, eni pa na kolesu

Kaj je ljudem, ko ob najhujši vročini kolesarijo? Vidiš zunaj 35 stopinj, eni pa gonijo kolo. Norci.

Na kolesu prijetno pihlja. Če moram kam v vročini, grem najraje s kolesom.

Govorim o kolesarjenju v športne namene, ne o nujnih opravkih.

nova
Uredništvo priporoča

Tudi to počnem včasih; vseeno drži tisto zgoraj zapisano, da prijetno pihlja in je čisto OK, če ne pretiravaš. Če imaš kondicijo to ni tak napor, da bi bilo kaj narobe v telesu zaradi tega.

ane no — sami norci
sploh pa oni, ki pri takih temperaturah dihajo, živijo …

Ah pa ja. Vsi vremenarji in zdravniki opozarjajo, da se je treba izogibat največji vročini, ampak tle ste pa najbolj pametni kako prijetno pihlja :)))) Zakaj se pa potem na morju zapirate v svoje kolibe in prikole in kuhate golaže in razne eko-bio variante od 11 pa do 17 popoldan? Pa ne menda zaradi sonca? Zakaj pa, itak ste na morju in tam vedno malo pihlja? Ali grete med temi urami v senco ali se grete vozit s kolesi naokoli? Ne budalit lepo prosim. Še nikoli ni in tudi nikoli ne bo normalno, da se v največji vročini (govorim nad 30 stopinj) vozakate naokoli v tistih pederskih oprijetih uniformah, celi rdečin v faco od napora. Zakaj le, če tako lepo pihlja? Sicer ni veliko takšnih pacientov, ker večina, ki je normalna počaka vsaj do 18.ure. Kar je normalnp in pravilno. Pa ne bi bili ne prvi in ne edini, ki so ga pripeljali v bolnišnico – pa ne zaradi poškodbe ampak zaradi tega ker mu 35 stopinj nabija v betico in se mu malo zmeša – dehidracija, sončarica ipd. Kot da je kaj boljše za vaše telo, če veter pihlja :))))) Koje kretenske….

Avtorica, ti ne greš v korak s časom!
Jaz vidim zunaj 16 stopinj!

na kolesu res prijetno pihlja,če dovolj piješ,imaš pokrivalo in sončna očala,je za preživet.
ni pa hujšega kot po kolesarjenju priti v neklimatiziran prostor. To je pa najhujš. ker si zgonjen,potiho telo čuti vročino ampak jo z vetrom odganjaš in potem prideš v en prostor kjer je še bolj vroče kot zunaj.. to je pa smrt.

ja res je ..
na kolesu malce pihlja..
tako da sem zadnjič moral enga ustavt..
tolk je šibal, da sem se zbal….da bi zmrznil…

Glej, če ti hodiš na morje golaž kuhat, je to tvoj problem. Nismo pa vsi taki.
Vem pa, da je hudo, če se samo z golažem bašeš, potem ti res ni do kolesarjenja. Se preveč zamastiš.

Obsedenci pač.

Ja in? Kaj te briga?

Jaz sem ena od tistih obsedencev, ki so rdeči v obraz, dehidrirani, oblečena v oprijeto pedersko uniformo,ki kolesari pri 35.
Ker na kolesu skoz mal pihlja…:-D

New Report

Close