Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kratke hlače, tiste ki nimate lepih nog

kratke hlače, tiste ki nimate lepih nog

pa ste drugače suhe, ali pa imate predebele noge..ali nosite kratke hlače..jaz recimo sem suha..noge imam pa spodaj dokaj močne, glede na ostalo postavo..in ne nosim kratkih hlač, razen na morju..

Ti si malo čuknjena, po moje se sekiraš za brezveze, poglej kakšne vse hodijo okoli, pa boš videla, da ti prav nič ne manjka.
Hop v kratke, sploh ko je vroče, ko pes. 😉

V prostem času ja, sicer pa ne, jih ne bi oblekla za cel svet ne za v službo ali nek uradni opravek. Za na plažo, za na balkon, za okoli bajte – to pa ja.

nova
Uredništvo priporoča

tudi jaz redko in zelo nerada, čeprav sem suha, mi spodaj noge zatekajo, sploh pa poleti v vročini..in imam ful čudne noge potem..močna meča..drugače pa skoraj presuha..tako da na morju ja..drugače pa raje ne..prav tako ne kril..eni me čudno gledajo, ko pridem pri 30+ v dolgih hlačah..pa se ne sekiram..itak je meni bolj redko prevroče…ima veliko dolgih tankih hlač, ki so zdaj moderne..ne nosim kavbojk..v taki vročini.,

Tudi nam ki imamo debele noge je vroce

kratke hlače itak niso za v službo

sicer pa, kaj pa tisti, ki smo grdi? naj z arabskimi rjuhami letamo okoli???

pozabla si še na tiste k majo slabo obrit enoge oz si jih sploh ne brijejo

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

kratke hlače itak niso za v službo

sicer pa, kaj pa tisti, ki smo grdi? naj z arabskimi rjuhami letamo okoli???[/quote]

Jah lej, mi smo imeli primerke, ki so prišli v tajništvo odvetniške pisarne oblečeni v hot pans in s srajco, zavezano pod joški. Pa v japankah, logično. Ker je kao vroče…. Potem so bile damice užaljene, ker so bile poslane domov na preoblačenje-

Sama sem debela in se zavedam, da se moram pri oblačenju potruditi malo bolj, kot nekdo z idealno postavo. Mi pač ne paše vse. Zato mi ni treba v rjuhi okoli letat, samo majčkeno občutka in smisla, pa sem oblečenea tako, da je meni udobno in ne izgledam smešno, neokusno itd.

kratke hlače itak niso za v službo

sicer pa, kaj pa tisti, ki smo grdi? naj z arabskimi rjuhami letamo okoli???[/quote]

Jah lej, mi smo imeli primerke, ki so prišli v tajništvo odvetniške pisarne oblečeni v hot pans in s srajco, zavezano pod joški. Pa v japankah, logično. Ker je kao vroče…. Potem so bile damice užaljene, ker so bile poslane domov na preoblačenje-

Sama sem debela in se zavedam, da se moram pri oblačenju potruditi malo bolj, kot nekdo z idealno postavo. Mi pač ne paše vse. Zato mi ni treba v rjuhi okoli letat, samo majčkeno občutka in smisla, pa sem oblečenea tako, da je meni udobno in ne izgledam smešno, neokusno itd.[/quote]

Uh tole je pa moralo boleti. One v hot pans, ti pa kot ta prava pujska :)))

Jah lej, mi smo imeli primerke, ki so prišli v tajništvo odvetniške pisarne oblečeni v hot pans in s srajco, zavezano pod joški. Pa v japankah, logično. Ker je kao vroče…. Potem so bile damice užaljene, ker so bile poslane domov na preoblačenje-

Sama sem debela in se zavedam, da se moram pri oblačenju potruditi malo bolj, kot nekdo z idealno postavo. Mi pač ne paše vse. Zato mi ni treba v rjuhi okoli letat, samo majčkeno občutka in smisla, pa sem oblečenea tako, da je meni udobno in ne izgledam smešno, neokusno itd.[/quote]

Uh tole je pa moralo boleti. One v hot pans, ti pa kot ta prava pujska :)))[/quote]

Kako šele une, ki so šle domov na preoblačenje. ;)))), kot da bi jih spustili s policijske racije.

Za vsako postavo se najdejo oblačila, da je lahko ženska lepa. Kje ste zdaj našle kratke hlače, ki so samo za dekleta do 15 let, ko imajo še lepo mladostno kožo.
Če je vroče, potem se je pa treba neprimerno obleči ali kaj?
Nosite raje krila, ki so žensko oblačilo.

Če nimaš lepih nog po tvodi oceni, si poišči primerna oblačila, da bodo skrila nepravilnosti in poudarila to kar je po tvoje na tebi lepega.

Kratke hlače samo za dekleta do 15 let??? Ti imaš pa hude težave, kaj????

Jah lej, mi smo imeli primerke, ki so prišli v tajništvo odvetniške pisarne oblečeni v hot pans in s srajco, zavezano pod joški. Pa v japankah, logično. Ker je kao vroče…. Potem so bile damice užaljene, ker so bile poslane domov na preoblačenje-

Sama sem debela in se zavedam, da se moram pri oblačenju potruditi malo bolj, kot nekdo z idealno postavo. Mi pač ne paše vse. Zato mi ni treba v rjuhi okoli letat, samo majčkeno občutka in smisla, pa sem oblečenea tako, da je meni udobno in ne izgledam smešno, neokusno itd.[/quote]

Uh tole je pa moralo boleti. One v hot pans, ti pa kot ta prava pujska :)))[/quote]

Smo se nasmejali do solz taki “angleščini”.
Za ostale: hot (vroče), pan (ponev) One v vročih ponvah je pa precej opeklo, hahaha

Ti imaš še posledice od vročinskega vala.

Ma nisi edina. jaz ne maram kratkih hlač. jih oblečem samo za doma, pa še to samo, če je nad 30 🙂 Postave sicer nimam slabe, imam pa svetlo polt in polne noge popokanih kapilar. Vsak ima svojo travmo. priznam.

Ti imaš še posledice od vročinskega vala.[/quote]

Žal ste ene premalo samokritične in hodite okoli v cunjah, ki niso primerne za vaše postave, še manj pa leta.
Kaj vse ne vidiš po mestu, delate samo sramoto nam ženskam, ki smo urejene letom in postavi primerno.

Sem debela, debele noge pa vseeno nosim kratke hlače. Če koga to moti, je njegov problem. Zaradi njega preprosto ne bom trpela v dolgih hlačah v hudi vročini.
Aja pa kopalke tudi nosim. Ne moreš, da verjameš, a ne?

Kratke hlače izgledajo zares lepo samo na dekletih s približno manekensko postavo in lepo kožo na nogah. Na vseh ostalih so pač bolj športno oblačilo – so praktične in primerne poletnim temperaturam, ne pa se slepiti, da v njih izgledate elegantno ali zelo lepo.

Tako da je glavni dejavnik pri odločanju ali obleči kratke hlače ali ne to, kam smo v njih namenjeni. Kakšne so naše noge pri tem ne igra pretirane vloge.

Avtorica, zaradi nog se ne sekirajte. Obliko se sicer da malo popraviti s športom, kaj več pa ne. Popolne noge imajo le redke ženske.

Kaj pa dolga krila in maksi poletne obleke? Na ta način ste lahko oblečeni bolj poletno, se izognete hlačam in imate noge vseeno zakrite.

Ne oblačim se tako kot je modno. Oblačim se tako, da je meni udobno in prijetno.
V poletni vročini so to kratke hlače.
Kaj si pa mislijo drugi je pa njihov problem. Nikogar ne silim, da naj me gleda.
Tudi visokih petk ne nosim, čeprav je to menda nuja. Jaz jih pa nikoli, ampak res nikoli ne obujem. Zakja bi trpela v njih, če pa obstaja kup udobnejših čevljev?

Ti imaš še posledice od vročinskega vala.[/quote]

Žal ste ene premalo samokritične in hodite okoli v cunjah, ki niso primerne za vaše postave, še manj pa leta.
Kaj vse ne vidiš po mestu, delate samo sramoto nam ženskam, ki smo urejene letom in postavi primerno.[/quote]

Aha, ti torej natakneš burko in je problem rešen :)))

Zdaj pa razsvetli še mene. Kako se naj oblečem pri 25ih in postavi o kateri lahko ti samo sanjaš?

Je prevroče za to. Nimam tanajlepših, a poleti vedno v kiklcah.

New Report

Close