Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bolniška jutri zaradi peklenske vročine?

Bolniška jutri zaradi peklenske vročine?

Boste jutri in v torke vzeli bolniško ali dopust?

Nekateri bomo kar delali. Ni druge.

Normalno delala, tako kot vsako poletje (razen dnevov, ko imam itak planiran dopust, ker gremo na morje). V pisarni imam sicer zelo debele zidove, nimam pa klime.

nova
Uredništvo priporoča

Aja, pa bolnisko jaz vzamem, ce imam jaz peklensko vrocino, in ne, ce je zunaj vroce.

Joj, kaj ga serjete….. Najbolje, da se zaprete v stara zaklonišča in tam v zemlji počakate na “znosnejše” temperature.

A bo jutri 50 plusa??? :O

Nč, umret bo treba. :))))

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

:)))))))))))) ta je pa dobra, ko črnogorski računalniški virus, ja samo sjedim i ništa ne radim

Boš zdravnika vprašala za bolniško, ker bo on slučajno v službi tudi v tej peklenski vročini? Se boš doma potem sončila na balkonu, da boš imela lepšo barvo za na morje? Ko je -15 zunaj, vzameš tudi bolniško?
Si srčni bolnik oz. kronični bolnik, človek s čezmerno težo, delaš na prostem, piješ dovolj tekočine, da ne dehidriraš, delaš v pogojih, ki so po temperaturi enaki kot zunaj, bodo tvoji sodelovci oz. sodelovke tudi na kolektivni bolniški oz. dopustu?

Vzemi dopust, če ni zdravstveno pogojeno, ker imamo že tako prazno zdravstveno blagajno. Če ti ga bo tik pred zdajci delodajalec odobril iz tega razloga.

Čez nekaj dni bodo pa jokale, da je hladno. Pa da jim paradajzi ne obrodijo.

Pisarniške bojo vzele bolniško, potem bojo pa na poti v trgovski center bentile nad cestnimi delavci, ki v tej vročini polagajo asfalt, nema tu bolniške, ili radiš ili ideš doma…..

Nič od naštetega: dopoldne oddelam šiht, popoldne me čaka spravljanje mrve. Če bomo imeli srečo bomo končali pred napovedanim dežjem 🙂 In ja, “barvo” imam čudovito 🙂

Pa dejte že nehat paničarit; julij je, torej je logično, da je vroče!
Ista fora kot je bila pozimi, ko je bilo treba pol šol zapreti zaradi nekaj cm snega in mraza.
Živimo v severnem zmernem pasu in pretežno v celinskem podnebju, torej so poletne vročine in zimski mraz in sneg nekaj povsem normalnega.

če eni ni treba na pogreb svoje mame zaradi vročine, potem tudi tebi ni treba v službo

No, odvisno kakšno delo delate. Če bi bila jaz cestni delavec, ni, če bi se le dalo, vzela dopust. Sam ne vem, če a tako lahko dobijo.

Bi pa po mojem res lahko za take poklice, ki so najbolj izpostavljeni vročini, v teh dneh uvedli skrajšan delovni čas ali bolj zgoden prihod in odhod.

Ja, ker cestni delavci, pa gradbeniki ipd. res ravno v toplih mesecih dopust koristijo…

New Report

Close