Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Opazujte folk na morju…

Opazujte folk na morju…

Vsak malo normalen človek lahko danes z lahkoto opazi praznino pri večini, če vsaj en dan pozorno opazuje ljudi na plaži. Ugotovi se, da se večina sploh ne kopa ampak se kvečjemu občasno namaka. Mladina se izživlja z nastopaštom: dretjem, blefiranjem, skakanjem v vodo…Velika večina odraslih se nastavlja soncu, lenari, bere pogrošne knjige in tabloide, kadi in pije pivo. Samo 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} se jih resno posveti plavanju. Zreli in modri ljudje so samo tisti, ki na morju vsak dan vsaj dvakrat po pol ure intezivni plavajo, drugi pa so izgubljenci, ki zapravljajo čas in denar, se dolgočasijo in iščejo omamo, ugodje in samopozabo…

Ja, se dolgočasiš izgubljenec .
naredi kaj iz svojega življenja 😉

ja, sam poglej….piviovarne pa tud fino zaslužijo v tem cajtu. To pa tud ni kar tako.

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Saj skoraj ne morem verjet, da se enkrat celo strinjam s tabo :-)))))

Dej blaz idi v psihiatricno bolnico za take poste

Kakor komu paše. Dopust je za to, da se uživa in sprošča in, če nekomu paše cel dan ležati na plaži in zraven srkati pivo pa naj, mene ne moti. Drugače se pa osamljenost ljudi ne pokaže samo med dopustovanjem, to se vidi tudi druge dni v letu.


Kako lahko nekdo tako ?aktiven? kot ti opazuje druge kaj počnejo????
Al pa si isto sranje!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Jaz sem eden tistih, ki jih Blaž opisuje. Pa ne spadam med njegovih 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, da ne bo pomote. Med ostale. In prav odgovarja mi tako. Da sem en luzer, ki popiva in svira kurcu na morju. Tako si pač jaz predstavljam polno življenje na obali med poletnimi počitnicami. Pijančevanje, poležavanje, kakšna roštiljada, blebetanje s frendi, ko smo vsi naliti, zjutraj mačka zdravit z alkoholom in gremo spet veselo dalje v isto spiralo. Všeč mi je tak neodgovoren, dekadenten hedonizem jebivetrov. Rojen sem za to in ne bi menjal za noben šport, tekmovalnost, zagrizenost, ambicije, karieristično obsedenost, ekskluzivizem in podobna sranja, ki poleti na obali med flašami, roštilji, celulitisom in špehom nimajo kaj početi.

na morju se ne morem napit, ker ko malo zatauham, sn že trezna

Tudi jaz na morju samo polezavam in pijem in nisem sportno aktiven…le zakaj bi bil? Morda 2 procenta ljudi ki se s tem profi ukvarja ne pa ostalih nas 98 posto

Ne samo da ne smem brat na plaži kar mi paše (tema spodaj), zdaj moram se plavat na ukaz?
A je dons kakšna luna?

vsako leto kar dosti plavam, vsaj 3 x na dan po nekaj zamahov 🙂
valovi pa itak naredijo svoje, domov se vrnem z lepšo kožo, saj jo valovi lepo premasirajo

se vidi, ne?

Morje ni taborišče, ljudje so na dopustu, ne na prevzgoji. na dopustu se dela to, kar ti paše, ne kar Blažu paše. meni so najbolj smešni ljudje, ki se na dopustu delajo nekaj, kar niso, recimo ni bolj smešnega, kot gledat enega, ki vsak dan laufa po kampu, a točno se mu vidi, da doma ne laufa. kaj torej glumi nekaj?

Popolnoma se strinjam. Pa me drugače ne kaj dosti briga, kaj ljudje počnejo. Ampak da dneve in dneve le vegetiraš na vročini in se niti ne naplavaš mi je pa res bedno.

Jaz na morju cele dneve plavam v alkoholnih pijačah. In cele noči tudi. Noben ultra športnik nima take kondicije.

Ni nič posebnega v tem, da se potapljaš v morju. Umetnost je, ko morje piva, vin in konjakov pripraviš do tega, da se potapljajo vate.

koga ti gledaš in kaj si misliš, ko sem jaz ali pa celi svet na dopustu.
zatlači si glavo v tvojo plavalno rit in pusti druge ljudi pri miru, če ti pa ne uspe, pa vsaj doma ostani!

O je fajn ležat na plaži. Ko vsak dela kar mu paše. Med sabo se srečamo, ko nam zapaše in ko otroci rabijo, seveda. Pa fajn je plavat, ko si zadaš cilj, do tja in nazaj brez pavze. Fajn se je potapljat in iskat školjke, opazovat živalce čimbližje dnu, brskat čimbližje morskemu ježu, pa ti uspe brez bodice…. Fajn je malo nagajanja in “utapljanja”, ko nekoga presenetiš…, pol pa ven, ko lahko ješ in drobiš, packaš sladoled…, pa taboš muziko v slušalke…..joooooj, kaki lušti. Sej bo kmalu….

Ampak res, meni se v kampu vsi čudijo in me debelo gledajo, ko pridem ob 6h ali 7h zjutraj že prvič iz vode….in potem grem v vodo na pol ure:))), pa sem stara pol stoletja.
Jaz osebno hodim na morje izključno zaradi vode/morja in plavanja…vse ostalo je nekaj za zraven:)
Ostali pa kuhajo vse dopoldne in sedijo v senci. Je to dopust? To imam doma.

Vidim pa da ljudje sploh ne plavajo, v vodo gredo po peti uri ali pa sploh ne.
Tudi jaz ne razumem tega.

A ti si do sedaj mislil, da folk hodi na morje trenirat plavanje?

Stari, folk hodi UŽIVAT, delat točno tisto, kar jim paše, pa naj bo ležanje na plaži, čofotanje v 20 cm visoki vodi, pitje piva, branje knjig….

Dopust pač.

Treninge plavanja sicer lahko izvajajo tudi v bazenih v vseh večjih mestih po Sloveniji.

Pavšalisti ste zgodba zase. V tistih napol podrtih prikolah se itak ne morete niti spodobno naspati, zato že ob 6.uri rinete ven in težite po kampu.

Pavšalisti ste zgodba zase. V tistih napol podrtih prikolah se itak ne morete niti spodobno naspati, zato že ob 6.uri rinete ven in težite po kampu.[/quote]

Če ti to ne paše, se umakni pred nami v luksuzne hotele. Če pa nimaš za več kot proletarski kamp, boš pač nas prenašal. Kod nas je tako – smrdi!

Enako! (prav čudno)

Jaz nisem tak tip, da bi na morju poležaval celi dan na plaži in se ga hkrati nacejal. To počnemo parkarat letno doma, ko so fešte, pikniki. Na morje grem zaradi plavanja, spoznavanje domačinov, njihove kulutre, hrane in itd…..spoznavanje mesta, kulture, zgodovine…..in itd……….pač če grem v drugo državo hočem o tej državi veliko izvedeti.

New Report

Close