Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Novih poznanstev ni tako lahko sklepati, kakor tukaj pišete!!

Novih poznanstev ni tako lahko sklepati, kakor tukaj pišete!!

Berem, kako naj bi ljudje kar vsepovsod nekoga ogovorili, pa kar sklepali nova poznanstva, celo partnerje… ni tako enostavno to, sem preverila…
Sem pravkar v trgovini nekomu prijazno rekla dober dan, ker je buljil vame, pa je izgledalo, da sem pahjena, je samo prikimal z glavo in tišina… Morda sem pa res 🙂
Tudi na netu, ti ljudje pišejo, a nekako ne prideš skupaj…

Sprijazniti se moramo, da nismo več otroci – zdaj se gibljemo v določenih krogih in tam nekako ni novih ljudi. Greš na izlet, se z vsemi razumeš, potem je izleta konec in vse zamre, če nimaš Facebooka.

Pa berem generala, kako se še kar čudi, da se ne da kar tako spoznat…. seveda, če si en tak gopcač, da kar ogovarjaš ljudi vse poprek, ampak potem izpadeš ti nemormalen…

Evo, očitno imam spet preveč časa :))

ti si eno zakomplicirano bitje, želim te spoznati (brez seksualnih pričakovanj), enostavno me zanima kdo in kaj si, je možno ker sem moški?

Ok, razumem, da je ta forum moderiran, ampak dejstvo je, ki ga opažam, da tisti, ki napišejo kaj resnega, so tukaj opljuvani in obkladani s provokacijami. V bistvu je ta forum samo za čenčanje o vremenu, itd.

ja res je, prazne debate so očitno to kar svečenik želi

Res ni enostavno. Nekako so vsi zaprti v svoje kroge. Zdaj pa, če si slučajno samska pa tam okrog 40ih je pa sploh problem.
Vezane ženske se raje družijo z vezanimi.
Če se družiš s kakim moškim, te seveda takoj napade njegova partnerka.
Samskih je pa tako malo.
Tako, da ja, res je težko najti družbo.
Mi je pa zanimivo nekaj. Ženske, ko najdejo partnerja, skenslajo samske kolegice. Nismo več dobre za družbo.
Moški pa tudi, ko imajo partnerke, ne skenslajo svojih samskih kolegov. Še vedno se družijo.
Zakaj taka razlika?

Zaradi slabih izkušenj.

cist odvisn od posameznika pa samozavesti, eni nimamo problemov, drugi bi si pa rajs roko dal odbit kt spregovoril z neznanci, pa ksnim mal emo ponagaja pa je formula za jamr prstimana. tko da spoznavanje folka ni tak problem pr vseh tisti k mate ta problem pa pejte cez njega, je tezko samo se da.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Haha.. tale je dobra. Imam dve samski prijateljici, ki non stop tarnata,, da nikjer nic ni.
in potem grem enkrat na eno predavanje z eno tudi poroceno prijateljico. Po predavanju greva v bliunjo gostlino, popijeva vsaka svoj kozarec vina in greva. Pri sanku je bila gruca moskih 20 do 60 let. In prileti ven en in nama rece. Vidim, da sta obe visoki, nam pa manjkata ravno dva v ekipi. Dvakrat na teden igramo odbojko. Ali bi vaju zanimalo.
Sva se kepo zahvalili za povabilo in rekli da bova razmislili.
In potem sva se rezali. Pa kje so naju nasli.. unidve pa nikol nic.

Hja, tule se lahko ogledate kako gledajo na prijazen pozdrav mladi moški:
http://med.over.net/forum5/read.php?124,10472592

Vidiš, očitno sem zato samska, ker ne hodim po gostilnah.

Za tiste, ki težko navezujejo stike, je dobro, da si najprej najdejo neki hobi. Pa če je to planinstvo ali gobarjenje ali ples ali pa balinanje, na primer. Kar tako v nekega tujca res ne moreš silit, preko nekih skupnih interesov pa komot. Pa če rabiš fejsbuk, se pač registriraš na fejsbuk. Saj ne rabiš objavljati svojih podrobnosti, uporabljaš ga samo za ohranjanje stika z novimi znanci, do naslednjega srečanja v živo.

Komur razmere dopuščajo in je ljubitelj živali, si lahko omisli manjšega kužka. Lahko se udeležuješ kakih organiziranih treningov, pa tudi sicer na sprehodu lažje začneš pogovor.

In že najbolj pomembno: nasmeh. Če hodiš okrog kot nevihtni oblak, se te bo vsak v loku izognil. In če s takim nevihtnim izrazom koga ogovoriš… seveda bo čudno gledal okrog, v strahu, kdaj ga bo zadela strela. Poskusi, za začetek se več ljudem samo nasmehni in počakaj na reakcijo. 😉 Pa seveda ne delaj poskusov na takih, ki jim na daleč vidiš, da niso pri volji – razen če iščeš potrditev za svojo teorijo, da je poznanstva težko sklepati.

…pa pravijo, da smo ženske firbčne 😉

Seveda, ker ti že v štartu pri vsakem najdeš kup napak. Če ne drugo, pa ime ni dovolj fino za tebe :)))

Seveda, ker ti že v štartu pri vsakem najdeš kup napak. Če ne drugo, pa ime ni dovolj fino za tebe :)))[/quote]

Verjetno je res tako, čeprav mi ni všeč. Za ime pa vem, da ni lepo, da je celo krivično, ampak po resnici sem pač povedala, da se je že zgodilo, da me je odbilo (pa nisem ponosna na to!).

Mislim, ta me spet nekaj napada, v bistvu sem pa napisal podobno kot ona, le da z drugimi besedami. ma brezveze.

na ravno napadam…. mi je pa zanimivo, da se temu tako dolgo čudiš… sploh pa itak trdiš, da tipi ne rabite babe, hkrati pa se sprašuješ, kje jih spoznat…

Morda je najbolje, da se človek sprijazni, da je to to, če kdo še pride, pride, če pa ne, pa tudi prav 🙂

Ženska se pa res ne sme nasmehnit moškemu, vsaj tako pravijo tile: http://med.over.net/forum5/read.php?124,10472592

Pač eni si zateženi. Jaz bi ti pa odgovoril na trgovini ali na cesti! In bi debatirala še 10 minut. Tako se vedno konča, ko me kdo ogovori, samo ponavadi so to starejši ljudje, ki so še iz tistih časov, ko so bili ljudje komunikativni in odprti drug do drugega. A vidi ti to sedaj. Enemu želiš dober dan, pa te gleda, kot tele v nova vrata. Nova zblojena generacija! Avtorica, ne daj se. Tudi taki se najdemo, ki bomo cenili tvojo prijaznost, morda se pa še kdaj kaj razvije. Ne obupuj, saj nismo vsi enaki!

ENA IZMED REDKIH POZDRAVLJENA,

Ne vem resnicno mi ni jasno kako lahko imate nekateri taksne probleme. Mene pa povsod ogovarjajo nenanci se v trgovini nimam miru. Tud spoznala veliko moskih ma ne vem res dobro zgledam zato predpostavljam da si povprecnega videza in moskim ne pades v oci. Jaz ze celo zivljenje izbiram n sedaj pr 33 mi ze gre to pocasi na zivce. Ja niso vsi zatezeni vsak dan kaksen nov ogovori je pa vprasanje ce si ti zanimiva za druge. Predvsem tukaj je problem ne v drugih. Ce si vizualno top mas druzbe tipov kokrhoces. No skratka moje zivljenje se odvija precej drugace kokr vi tlele nakladate. Je pa res da se lahko kosam z lahkoto z Sanjo Grohar po postavi identicna. Avtorica se lahko ti??? Jebi ga kriva je mati narava ne ljudje

Eni smo malček bolj stari in malček več smo dali skozi in vseskozi preveč povprečni…. da bi izgledali kot Sanja Grohar 😉

Bedarija! Ni treba, da si Sanja Grohar, samo urejen je treba biti, pa vesel (ne, da se pačiš), biti pozoren še na kaj drugega, kot samo na banane na polici (če ne se lahko še v koga zaletiš). Lepo gledati okoli sebe, če si pa zamorjen, slabe volje, ti tudi izgled Sanje Grohar ne pomaga (btw, meni je brezvezna in ne, ne strinjam se z njo, ko je rekla, da mora Kazina ostati glasbena šola – no saj je itak jasno, da ne bo več, ampak jaz bi tja postavil državni arhiv! Pravilno je tako! Kazina je zanič!).

Tudi s smejanjem sem poskusila (oz. se še dalje smejim) – res se ob tem počutim fenomenalno, ampak po moje me drugi imajo za pahjeno…

Uhuhu Sanja Grohar je brezvezna dalec ena lepsih pa sej se se kaksna najde ala Nina Osenar recimo roko na srce pa niso povprecnega videza in pustimo karakter ob strani, pa tudi ce b imela ala Sanja Grohar in ala Nina Osenar najslabsi mozni dan ter zavila v katerokoli trgovino bi avtorica ostala le se v senci pozabe. Zal so dejstva taksna vi pa si kar naprej mecite pesek v oci.

Še vedno se mi zdi, da je več takih kot sem jaz, kot pa takih kot Sanja Grohar in Nina Osenar…sicer pa ne vem, če je res v tem problem…

New Report

Close