Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pecivo za požrešne sosede – cenejša varianta

Pecivo za požrešne sosede – cenejša varianta

Poznate mogoče kakšno pecivo podobno pecivu za požrešne sosede, ki bi pa bilo malo cenejše?
6 jajc, 500g skute, kisla smetana, puding…..kar nanese. Za en piknik bi rada napekla malo več, to pecivo imajo vsi radi to vem samo cenovno mi pa skoraj ne znese.

Torej nekaj s skuto, pa da lahko pečem v okroglem pekaču za pite. Vsake ideje bom ful vesela 🙂

Vse kar boš spekla in ne bo po receptu, ne bo enako, niti ne bo podobno pecivu za požrešne sosede. Ne bo in pika. ne more sploh biti.
Raje štartaj z drugega izhodišča, pač nekaj skutnega, in pozabi na pecivo za požrešne sosede …

Pecivo za požrešne sosede je zakon! Nehaj šparat in kar privošči vsem! 😀

nova
Uredništvo priporoča

Naredi jogurtovo pecivo, na maso nadevaj češnje, jagode, ribez in speci.

Verjetno imaš prav ja.

Ima torej kdo kakšen predlog za pecivo, ki gre v okrogel pekač za pito pa to ni klasična pita?
Klasične pite iz krhkega testa sem že naredila. Vse so sadne. Sedaj bi pa rada naredila še nekaj iz skute, sire ali mogoče čokoladnega. Da pač ne bojo samo pite.

:))) saj jim privoščim sam denarja nimam dovolj 🙂
Doma ga velikokrat naredim in ga imajo res vsi radi. Ko pa pečeš za druge in so finance omejene je pa to pecivo dejansko zelo drago v primerjavi s kakšnim drugim.

Nič ne speči, če ti je pretežko in če si preškrt. Boš veliko bolj poštena.

Kaj je kakšna čudna luna danes ali res ne razumete?

Ko pečemo zase, za svoje bližnje lahko gledamo izključno na okus pa še to ne vedno saj si tudi kakšen brezposelen lahko zaželi domačega peciva.
Ko pečemo za druge, ko nam določijo koliko denarja lahko porabimo je zgodba drugačna in se seveda iščejo recepti, ki niso izjemno potratni zato, da za isti denar spečemo več.

To so osnove vsakega, ki nima neomejenih sredstev.

Kaj je kakšna čudna luna danes ali res ne razumete?

Ko pečemo zase, za svoje bližnje lahko gledamo izključno na okus pa še to ne vedno saj si tudi kakšen brezposelen lahko zaželi domačega peciva.
Ko pečemo za druge, ko nam določijo koliko denarja lahko porabimo je zgodba drugačna in se seveda iščejo recepti, ki niso izjemno potratni zato, da za isti denar spečemo več.

To so osnove vsakega, ki nima neomejenih sredstev.[/quote]

Ja, pa je res čudna luna.

Ko jaz pečem za druge dam vedno prvorazredno. Tudi če zase nimam. Za druge smo vedno prišparali samo najboljše. Vi pa samo zase, vase, nase in za svojo rit. Tudi prav.

Kaj je kakšna čudna luna danes ali res ne razumete?

Ko pečemo zase, za svoje bližnje lahko gledamo izključno na okus pa še to ne vedno saj si tudi kakšen brezposelen lahko zaželi domačega peciva.
Ko pečemo za druge, ko nam določijo koliko denarja lahko porabimo je zgodba drugačna in se seveda iščejo recepti, ki niso izjemno potratni zato, da za isti denar spečemo več.

To so osnove vsakega, ki nima neomejenih sredstev.[/quote]

Ja, pa je res čudna luna.

Ko jaz pečem za druge dam vedno prvorazredno. Tudi če zase nimam. Za druge smo vedno prišparali samo najboljše. Vi pa samo zase, vase, nase in za svojo rit. Tudi prav.[/quote]

Ma kaj res. Evo jaz ti dam 5€ in ti mi speči jagodno torto z mascarpone sirom za vsaj 20 otrok.
Saj niste resni no.

Tudi ko gremo v trgovino in imamo določen znesek ne odnesemo iz trgovine vse kar nam srce poželi ampak samo toliko kot dejansko imamo denarja.

Kaj je kakšna čudna luna danes ali res ne razumete?

Ko pečemo zase, za svoje bližnje lahko gledamo izključno na okus pa še to ne vedno saj si tudi kakšen brezposelen lahko zaželi domačega peciva.
Ko pečemo za druge, ko nam določijo koliko denarja lahko porabimo je zgodba drugačna in se seveda iščejo recepti, ki niso izjemno potratni zato, da za isti denar spečemo več.

To so osnove vsakega, ki nima neomejenih sredstev.[/quote]

Ja, pa je res čudna luna.

Ko jaz pečem za druge dam vedno prvorazredno. Tudi če zase nimam. Za druge smo vedno prišparali samo najboljše. Vi pa samo zase, vase, nase in za svojo rit. Tudi prav.[/quote]

Evo, take imamo radi sosedje – samo da je na zunaj vse kul, tudi če se doma žre tri dni staro kislo zelje! A boljši avto od sosedov ste tudi že kupili?
To je to ja, jebeš svoje, bojo že portpeli, samo da bodo tujci zadovoljni.

Na sebi šparaj, sosede pa postrezi kot se šika.

Ja, pa je res čudna luna.

Ko jaz pečem za druge dam vedno prvorazredno. Tudi če zase nimam. Za druge smo vedno prišparali samo najboljše. Vi pa samo zase, vase, nase in za svojo rit. Tudi prav.[/quote]

Ma kaj res. Evo jaz ti dam 5€ in ti mi speči jagodno torto z mascarpone sirom za vsaj 20 otrok.
Saj niste resni no.

Tudi ko gremo v trgovino in imamo določen znesek ne odnesemo iz trgovine vse kar nam srce poželi ampak samo toliko kot dejansko imamo denarja.[/quote]

Zakaj bi spekla torto za 5 eur?! Spekla bom jagodno torto, če želim speči jagodno torto. Ni važno, koliko košta. Aja, saj res, ko je za sosede, je vse dobro. Bom kar nekaj skupaj zmašila, saj sosedje ne vedo, kaj je škart.

lol babe zmešane, pecivu se reče pecivo za požrešne sosede, ampak to ne pomeni, da bo ona pekla za sosede…

in če ni denarja, se pač ne moreš preseravat na pikniku, kjer moraš pogostit… ne vem… 40 ljudi in enostavno nimaš toliko denarja, da bi spekla tako drago pecivo.
kaj naj ona živi od kruha in vode naslednjih 14 dni, da bo lahko piknik naredila?

Ma kaj res. Evo jaz ti dam 5€ in ti mi speči jagodno torto z mascarpone sirom za vsaj 20 otrok.
Saj niste resni no.

Tudi ko gremo v trgovino in imamo določen znesek ne odnesemo iz trgovine vse kar nam srce poželi ampak samo toliko kot dejansko imamo denarja.[/quote]

Zakaj bi spekla torto za 5 eur?! Spekla bom jagodno torto, če želim speči jagodno torto. Ni važno, koliko košta. Aja, saj res, ko je za sosede, je vse dobro. Bom kar nekaj skupaj zmašila, saj sosedje ne vedo, kaj je škart.[/quote]

ha ha sedaj razumem

Pecivo se imenuje Skutino pecivo za požrešne sosede in nima nobene veze s tem komu bo avtorica pekla.
http://www.kulinarika.net/recepti/8100/sladice/skutino-pecivo-za-pozresne-sosede/

Tole:
http://www.kulinarika.net/recepti/5766/sladice/enostavno-skutino-pecivo/
Pa če želiš, dodaš še kakšno sadje npr.

Če imaš finančne probleme in ti je škoda ene skute in par jajc, raje ne speci nič, naj raje speče kdo drug, ki ima več možnosti.
Če si v finančnih težavah, te razumem, če pa si tako škrt, pa te ne razumem.
Če pečem za koga drugega, mi ni nikoli žal dobrih sestavin (npr. maslo namesto margarine).

Zakaj bi spekla torto za 5 eur?! Spekla bom jagodno torto, če želim speči jagodno torto. Ni važno, koliko košta. Aja, saj res, ko je za sosede, je vse dobro. Bom kar nekaj skupaj zmašila, saj sosedje ne vedo, kaj je škart.[/quote]

ha ha sedaj razumem

Pecivo se imenuje Skutino pecivo za požrešne sosede in nima nobene veze s tem komu bo avtorica pekla.
http://www.kulinarika.net/recepti/8100/sladice/skutino-pecivo-za-pozresne-sosede/%5B/quote%5D

Hvala Savrinka :-).


pa kaj res ne razumeš????
poanta tega posta je, da ena skuta in par jajc ni dovolj za toliko ljudi. ker mora speči malo več.

Mislim lej, da se, samo čist isto ni, je pa še zmer zelo dobro. Namesto mokre skute kupi suho – prekmurska je običajno zelo suha in zbita. Razredčiš z jogurtom ali mlekom, lahko si tudi greš po mleko na mlekomat, ga skisaš in dobiš liter odličnega kislega mleka za 1 €. Iz kile prekmurske skute in litra kislega mleka dobiš kar zajetno količino mase. Dodatno lahko maso zgostiš s kakim lističem želatine in kislo smetano namesto skute, se tudi pozna. 6 jajc jaz nikoli ne dam v to pecivo, dam max 4, največkrat pa 2 – uspe vedno 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Puding lahko namesto royala kupiš tak blagovne znamke, npr. Hofer ali Eurospin, pa bo ravno tako odličnega okusa in kompaktnosti. Malo iznajdljivosti, pa bo. Še namig – jaz se recepta vedno držim samo okvirno, prilagajam tako količino kot sestavine, pa še nikoli nismo nič stran vrgli.

em zdaj prebrala za sabo, kako sem zmedeno napisala: jajca recimo dam samo v testo – 2 jajci, pa 1 jogurt ali malo mleka zraven, če rabim količino. Če mi manjka jajc ali šparam na njih zaradi diete, jih med skuto sploh ne dam in dam 2 lističa želatine na 500 gr skute. Ali en puding več, recimo, pride isto. Malo se znajdi, saj če veliko pečeš, že iz izkušenj veš, kaj se da in kaj še vedno okusno izpade.

Sam tole pecivo pa izgleda full dobro. A jajca kar skupaj rum.+beljak stepaš?

Ja, jaz vedno skupaj in fejst stepeš, da rata skoraj bela, ful rahla pena. Še lepše izpade, če daš namesto kristalne sladkor v prahu. Pecivo je res božansko!

Kaj se da namesto pudinga. Puding v pecivu mi ne gre.

Ja, pa je res čudna luna.

Ko jaz pečem za druge dam vedno prvorazredno. Tudi če zase nimam. Za druge smo vedno prišparali samo najboljše. Vi pa samo zase, vase, nase in za svojo rit. Tudi prav.[/quote]

Ma kaj res. Evo jaz ti dam 5€ in ti mi speči jagodno torto z mascarpone sirom za vsaj 20 otrok.
Saj niste resni no.

Tudi ko gremo v trgovino in imamo določen znesek ne odnesemo iz trgovine vse kar nam srce poželi ampak samo toliko kot dejansko imamo denarja.[/quote]

Sorry, ne bo držalo. Če mi daš 5€ in želiš jagodno torto z mascarponejem za vsaj 20 otrok ti denar vrnem nazaj in rečem “za ta denar ga naredi sama”. Pa, brez zamere.

New Report

Close