Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja kenguru za nošenje dojenčka

kenguru za nošenje dojenčka

ZDRAVO!

Zanima me, če katera potrebuje(kupi) kenguru za nošenje otroka oz. dojenčka, po simbolični ceni in pa zimski pajac za dojenčke od 0-3 mesecev tudi ugodno. Saj zime še ni konec.Naši Patriciji je vse premajhno.Pišite na mj email ali pokličite na 031/389-353 ali 03/5833-727.

Adijo.

Najbolje, da povprašaš v kakšni trgovini z rabljeno opremo za otroke. V Šparovču( Medvode ) ali Mulc-Ljubljana. Prepričana sem, da se bo najdel kakšen kenguru, mogoče celo kombinezon. Drugače pa si lahko pogledaš še v reviji moj malček, kjer imajo ponavadi na zadnjih straneh rubriko kupim prodam, podarim, kjer se dostikrat najdejo dobre stvari.

Lala

Zdravo!

Verjetno sem že prepozna, ampak vseeno; kolikšna pa je cena za kengorujčka? Ali je za od novorojenčka dalje?

Če pa sem že prepozna, pa vseeno hvala in lep pozdravček.

Lena

nova
Uredništvo priporoča

ZDRAVO!

Ne nisi še prepozna, cena je 3.000 SIT. Mislim da to ni predrago. Ja to je za dojenčka tam nekje do 6-7 meseca.Če hočeš več informacij mi še piši:Je pa tak lep motiv gor- medvedki, ki jih otroci obožujejo.
ADIJO!

ja, to pa je res super. Te lahko vprašam s katerega konca si? Ta kengorujček me pa res zanima. Upam, da je za novorojenčke (saj veš, tak ki podpira glavico). Cena je super. Koliko pa je star tvoj otrok? Jaz imam rok 22. junija, zato mi tudi zimski pajacek ne pride prav. Lahko mi pišeš na naslov elektronske pošte:
[email protected]. Ali pa me pokličeš na tel 041 485 779.
Lena

ZDRAVO!

UPAM, DA SI GA ŽE DOBILA IN DA TI JE BIL VŠEČ. MENI JE BIL MOTIV NA NJEM FULA VŠEČ.
ŽELIM TI LEPO NOSEČNOST IN LEP POROD.
ADIJO!

New Report

Close