Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Merkator nadleguje preko sms sporočil

Merkator nadleguje preko sms sporočil

Zadnji mesec sem že tretjič dobil preko sms naj zbiram dvojne pike čeprav sem se odjavil od njihovih spam sporočil… V smsu, ki so mi ga poslali piše, da če nočeš prejemati te vrste sporočil naj pošljem besedo STOP NOVICE na številko 4080. To sem storil že drugič, sem se odjavil od njihovih vsiljenih novic, pa še kar naprej pošiljajo. Sploh pa ne vem od kje so dobili mojo telefonsko številko, nikoli nisem igral nagradnih iger, nikoli ne kupujem v merkatorju in očitno zlorabljajo in pošiljajo na slepo.

Ti pa prek Starševskega čveka.

Sem mislil, da “samo” na blagajni vsakič težijo s pika kartico 🙂

Pokliči ali piši svojemu mobilnemu operaterju naj oni odjavijo sms-je s te številke oz. št blokirajo. To morajo storiti, čeprav bi moral že pošiljatelj upoštevati poslani povratni sms STOP.

Samo res. Ker res nikamor nisem vnesla telefonske cifre, razen stacionarne, sumim, da so si številko zabeležili, ko sem jih poklicala zaradi ene težave z računom.
Sem odjavila in dobila dvakrat potrdilo (tudi maile vedno dobivam po dvakrat, ne vem, ali je to kaka posebna fora), pa da vidimo, ali velja.

Odjavi se še tretjič, je bil retrogradni Merkur, ki je težil s komunikacijo, mogoče tukaj ovira 😉

Ah, mene so enkrat celo klicali, da imajo neko akcijo. Sem jih po zdravju vprašala. Nahrulila tako, da niso klicali nikoli več. Si predstavljajte, da tako dela vsaka trgovina?

Pozdravljeni.

Prosimo, da se nam na naslov [email protected] oglasite s svojimi podatki, da bomo lahko preverili, kaj se v vašem primeru dogaja z obvestili. Ob odjavi bi sporočila vsekakor morali nehali prejemati.

Lep pozdrav

Spletno uredništvo Mercator

New Report

Close