Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

bolečina v prsnem košu

Default avatar

bolečina v prsnem košu

Ko sem zjutraj odhajala v službo, so se mi pojavile bolečina v prsnem košu: pritisk, kot bi mi kdo sedel na rebra, težko sem tudi zajela globoko sapo. Izmerila sem si pritisk 140/80 - normalno za moja 40 leta. Sedaj je vse OK, prej me je pa resnično zagrabila panika. Me telo na kaj opozarja in ali je kdo že imel podobne izkušnje? Hvala in lep dan naprej
Default avatar

gdfgfdgfd

če bi te tako skrbelo bi poklicala zdravnika,tako pa....
Default avatar

isla

bolečina v prsnem košu je napisal/a:
Ko sem zjutraj odhajala v službo, so se mi pojavile bolečina v prsnem košu: pritisk, kot bi mi kdo sedel na rebra, težko sem tudi zajela globoko sapo. Izmerila sem si pritisk 140/80 - normalno za moja 40 leta. Sedaj je vse OK, prej me je pa resnično zagrabila panika. Me telo na kaj opozarja in ali je kdo že imel podobne izkušnje? Hvala in lep dan naprej
Napad panike ali tesnoba
Default avatar

hm,

isla je napisal/a:
bolečina v prsnem košu je napisal/a:
Napad panike ali tesnoba
gosod kardiolog, na kakšni podlagi ste tako suvereno izločili srčni infarkt?