Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost 10-celični zarodek

10-celični zarodek

Pozdravljeni,

a je morda katera imela transfer 10 celičnega zarodka na 3 dan?

Hvala.

To je super za 3. dan
Jaz sem prvič imela 7-celičnega pa se je prijel (žal potem ss), drugič pa 4 in 5 celični in se je en od teh dveh in prijel in sem zdaj v 34t.

Srečno! 🙂

Oooo g.g. hvala za odgovor, si mi kar upanje dala, ker jaz sem imela na 3. dan sedemceličnega in sem začela malo obupavati, sej zopet ne bo nič 🙁

Je imel se kdo 10 celicen zarodek?

Jaz 😀 baje,da je bil zelo lep 😀 zal,se ni prijel 🙁 je pa res,da sem imela takrat precej razmontirano telo,tako da je problem bil bolj v tem… 🙁
Drzim pesti zate (in za tvojega Hulka) 😉

So ti res rekli, da je lep? ;)) Ker sem brala, da ce je vec kot 8 celicen, da ni ok. Hvala, da si odpisala 😉

ja,sorry,ker je trajalo nekaj casa,da sem odpisala…nisem bila nic na forumu :S
v Lj so bili cist navduseni nad 10-celicnim zarodkom in nihce ni rekel,da naj ne bi bilo v redu.

Jupiii, hvala 😉

Upanje24…

10-celični zarodek je super zaroden za 3 dan=) Načeloma so ta dam od 6-8 celični. Ta se je pa lepo odločil, da bo kr pr mamici ostal zato je tako lepo zrasel.

Držim pesti!!

moja hči je bila 10 celični zarodek na tretji dan….

Avalanche, najlepša hvala, da si se oglasila 🙂 Sem že mislila, da sem čudna, hehe.

Lep dan.

Nič čudnega ni. Je bila že na začetku večja od povprečja ;), poleg tega pa še iz tiste cevke ni hotela iti. Spomnim se da je ginekologinja pripomnila nekaj v tem smislu, da se taki najraje primejo. Pa še prav je imela….

Lep dan tudi tebi in držim pesti.

Hehe, pridna in borbena punca 😉 Hvala za figice. Javim v petek.

Avalanche, tudi moja 10 celicna pikica se je vgnezdila in stiskamo pesti, da bo pridno rastla�

Čudovito je to prebrati. Lepo in mirno nosečnost ti želim, čuvaj svojo pikico 🙂

New Report

Close