Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kolonoskopija v interni kliniki UKC Ljubljana

Kolonoskopija v interni kliniki UKC Ljubljana

Zanima me če je kdo opravljal kolonoskopijo v interni kliniki v UKC Ljubljana. Zanima me mnenje. Se mi zdi da sem enkrat zasledil eno temo, kjer je oseba pravila da je bila zelo razočarana z osebjem. Ampak nisem čisto siguren ali iz tam. Prosim za vaše menje, če je bil kdo tam.

Hvala

Tja zdaj ne hodi vidiš da vlada zmeda zaradi groznih škandalov .Me nebi ćudilo,da za tvoje težave pošljejo zobozdravnika da te spodaj pregleda.

si fukjen / a?

Ne boj se, oštja.
Pa kaj vam je ljudje?

Lej, samo eno cevko bodo v rit dali, lahko tudi analgetik dobiš (priporočam) in to je to. Nič takega.
Zdravniki so dobri in slabi. Povsod je tako.
Pravijo kao recimo, da je Valdoltra za ortopedijo na dobrem glasu. Pa ni vsak zdravnik, ki del av Valdoltri dober za oceno 10. Eni so za 5, 6, 7, 8…. In tako je povsod.
Enako je s porodnišnico Postojna. Par odličnih zdravnikov, ostalo povprečje.
In tako dalje… Torej vedno je pač loterija na koga naletiš. So odlični in so slabi, to je res. In včasih se je bolje pozanimat kdo je dober in na račun tega počakat kak mesec dlje v čakalni vrsti. (pod pogojem, da si stem ne ogrožaš zdravja). Če imaš napotnico pod nujno ali hitro, moraš na preiskavo čimprej, pa četudi ne k zdravniku z oceno 10, ampak k tistemu povprečnemu.
Odnos sester je precej manj pomemben. Če boš ti prijazen, bodo one tudi.

Na gastro kliniki v ukc zelo prijazno osebje in strokovno opravljen pregled.

Nič bati, je pa dober mladi zdravnik ki se piše dr. Plut in je iz Novega mesta. Bil na pregledu sredi aprila.

New Report

Close