Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mož / Žena

Mož / Žena

Sem ravni vse zlikala, skuhala kosilo….
In skrbim za gospodinjstvo, kuham, pospravljam, likam, …no vse kar spada zraven, to me tudi veseli in mi ni nič težko narediti.
Skrbim za otroke, moža… taško, tasta
Nase pozabljam, …
In sem razmišljala, da bi lahko prišla pravkar iz sprehoda, kar bi mi koristilo. Samo potem se počutim krivo. Ne vem zakaj 🙁
No in že ko sem se vrtela v teh mislih sem ugotovila, da se trudim za vse, zame nihče, še sama zase ne.
Kaj pa ve naredite tako same zase, kaj je tisto kar si privoščite.
Kako vas partner kaj razvaja, kaj naredi za vas?

Je pa vseeno fajn, da nisi samska, ane? Čeprav imaš za moža lenega hloda, ki ti doma ne pomaga in tebe nič ne razvaja, medtem ko se ti na pol pretrguješ od dela. Važno je, da IMAŠ MOŽA, pa kakršen koli brezobzirnež že je.

No sej lih pretegnem od dela se ne, ker rada delam. Ma vseeno začne človek kdaj razmišljat 🙂
Če zloži posodo iz stroja imam že čuden občutek, da bo kaj rekel 🙂
Sem tudi jaz tu čudna, vem…


Če človek začne razmišljati res ni nič hudega, ko pa začne razmišljati ženska, je nekaj hudo narobe!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!


Če človek začne razmišljati res ni nič hudega, ko pa začne razmišljati ženska, je nekaj hudo narobe![/quote]

Ah, saj to že ni neko globoko razmišljanje, ni panike…


Če človek začne razmišljati res ni nič hudega, ko pa začne razmišljati ženska, je nekaj hudo narobe![/quote]

Aaaaaa…vsaj nasmejala sem se 🙂
ha ha ha

saj nista več mož / žena. Po novem sta oseba / oseba
kar pomeni, da ni nujno, da se tebi šteje, kar si naredila


partner tudi kuha,daje prat,sesa itn.
če želiš biti sužnja bodi 😉

me ne rabi razvajat,dela si razporedimo ,pospravljata tudi otroka itn

Jaz nisem več poročena in razmišlajm … kdo ve, če bi si vzela čas zase, če bi še vedno bila … No, nisem več in nekaj let si tudi sama nisem vzela zase nič, ker nisem mogla, ko so bili otroci pri njemu, pa znala nisem … No, je nastopil čas, ko sem imela dovolj … se trudim, aktivno … ko jih ni, ne pospravljam, temveč se sproščam, rekreairam ali pa le lenuharim. In zadnje čase, tudi ko so doma, grem ven, sem se odločila, pomenila z njimi in občasno za urico skočim na šport. Ne bom več žrtev špilala.

Sama si kriva da je tako.

Pozdravljena, najprej naj povem, da nikoli ampak res nikoli ne pričakujem, da me bo mož ali kdo drug razvajal ali mi kakorkoli namenil pozornost, ker iamjo takšna pričakovanja za posledico razočaranje, očitke, obtožbe.. sicer pa sama sebe razvajam pri treh otrocih kar precej, in sicer športna vadba trikrat na teden, kavica ali pijača s prijateljico zunaj, pri meni ali pri njej doma, malo ukvarjanja s problemi tistih, ki so si probleme samo zakuhali, zdaj pa jamrajo, spremeniti delovanja in mišlenja pa nočejo in… veliko ukvarjanja z otroci. Pospravljam bolj malo, kuham enostavno in zdravo, … zaradi vsega tega sem zadovoljna s svojim življenjem, zakonom in otroci ..posledično pa tudi z možem, imava se rada in sem ga sprejela takšnega kot je brez želje, da ga spremenim (ampak za ta preskok sem rabila nekaj let.. prej sem se prepirala, izsiljevala, obtoževala, pričakovala kakšno pozornost.. raje ne govorim.. ) vsakdo lahko spremeni le sebe, drugih ne more..

Wau, Ribca…dobro napisano.
Tako si mislim tudi sama, je pa težko to začet prakticirat.
Hvala.

Se pravi da si kot pepelka in mož ti je obljubil da boš živela kot v pravljici?

New Report

Close