Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek moja hči in njen fant

moja hči in njen fant

Moja 18 letna hči in njen 19 letni fant sta skupaj zdaj že eno leto..
Stalno se prčkata, kregata in to ni več za prenašat,…Tako se skregata največkrat že po SMS-jih, da je taka panika, potem ona joka na glas, jaz jo tolažim, me odriva stran, da naj jo pustim pri miru…
Potem se kar umaknem, ker je grozno to vse skupaj gledat…
Najhuje je, ko sta pri meni in se skregata, ona joka, se noče pogovarjat, on ne vem kaj je jezen,…in tako se kar umaknem iz stanovanja,…to je grozno, ker niti nikoli ne morem zvedet zakaj se neprestano kregata,….

Ne morem tega več prenašat, ker mi počasi popuščajo živci, zdaj sem ugotovila, da je najbolje da se umaknem, da se vse skupaj ohladi…..
pa kaj, ko sta ona dva čez par ur ali kakšen dan spet ok, jaz se pa zaradi teh njunih sceh še cel teden sekiram, …no saj potem se pa spet kaj sprčkata….

Ima še kdo tako težavo?
Se najbolje ne vtikat, saj vem, samo ko pa tega ne morem gledat, ko trpi eden, trpi drugi,….in je še meni neznosno hudo…

Ko se naslednjič spričkata, ju nateraj ven. Pa naj zunaj cmerata in počneta kar imata.
Si ne zamišljam, da ne bi znala v svojem uveljavit enega reda in miru, pa da se grem jaz umikat. Res ne. Za nikogar.

bi rekla tako…
naj se raje zunaj dobivata… če pa že sta doma – pa naj se pričkata v njeni sobi… in to tudi tam uredita… da ti doma prepirov ne boš polsušala in gledala… pa valjda imaš lahko doma mir… kaj šele bo, če je že sedaj tako…

nova
Uredništvo priporoča

Strinjam se z ragljo. Pri tebi se nimata kaj kregat, naj gresta ven in se zmenita. Pri tebi naj se obnašata odraslo ali pa naj gre on domov. Umikaš se iz svojega doma???? Daj no.

Malo pa razmisli v kak predpražnik si vzgojila svojo hči, da vse to prenaša.

Ok, prvic, drugic ti je se lahko hudo, to pa je tudi vse. Pri tej starosti otrok je do njegovega partnerje najbolje imeti distanco. Moje mnenje.

Podpišem.

Za maturo jima kupi tečaj komunikacije. Tudi prepirat se je treba znat.

Pri nas skoraj isto s to razliko da je hčera večino časa bila pri fantu, do zdaj sta bila že večkrat narazen pa se vedno spet pobotata, praktično sta živela že skupaj sedaj pa ona živi doma on pa pri njem doma dobivata se samo zunaj ker jaz več ne dovolim, da se pričkata pri nas , ker sem se tudi jaz potem samo sekirala in v svoji hiši želim imeti mir.Jaz sem se vedno trudila da sem nisem vtikala zraven mi je bilo pa tudi težko ,ko se je samo sekirala. Ko se naslednijč spričkata ji lepo povej naj gre on domov pa se naj pomenita pozneje ko se pomirita.

obvezno moraš vsakič posredovati. Saj gre za TVOJO hčero.
Najbolje, da se s tipovim očetom zmenita za skupno akcijo.

Lepo uprizorite četvorčka, kjer ti kresneš tipčka, fotr od tipa tvojo hči … potem pa še skupaj naredite četvorčka ☺

Isto pri mojem bratu, se mi je pred dnevi potožil, da se mlada dva non-stop kregata, s svakinjo pa morata to poslušati. Je pa sin star 20, njegova pa 19 in imata včasih tako, da ni za prenašat. Je rekel, da še malo, pa bo vse skupaj nagnal od doma.

Moje in tudi njegovo mnenje je, da so še premladi za neko resno zvezo, po parih randijih se že kar skupaj spravijo skoraj živet, potem pa še živet ne začnejo, pa so že vsega naveličani.

Kam gre ta svet?

v tem primeru se res za vse sama kriva. hči nima nobenega spoštovanja do sebe, ker ga tudi ti nimaš do sebe, saj dopuščaš, da se mularija šopiri in razgraja po bajti. Vzemi se v red, pa bodo tudi otroci v red.

Popolnoma se strinjam.

New Report

Close