Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Eurovizija še enkrat

Eurovizija še enkrat

Vem, da slovenci nismo preveč zadovoljni z uvrstitvijo, ker smo pričakovali več. Samo da pa kot država gostiteljica ne dobiš niti točke je pa tudi velika sramota. Pa za Nemčijo isto velja.

------------------------------------------------------------------------------ Starši pazite na svoje najstnice. https://www.youtube.com/watch?v=Urw-iutHw5E

Mogoce, ker tega nihce ne uposteva in je na sreco samo enkrat na leto. 🙂

Sicer sem delno spremljala. To,da Avstrija in Nemčija nista dobili niti točke, mi je ušlo. Menda je Anglija dobila tudi samo par točk?

Sicer sem delno spremljala. To,da Avstrija in Nemčija nista dobili niti točke, mi je ušlo. Menda je Anglija dobila tudi samo par točk?[/quote]

Oh angleška pesem ja haha. Tisto je bolj karikatura na pesem.

------------------------------------------------------------------------------ Starši pazite na svoje najstnice. https://www.youtube.com/watch?v=Urw-iutHw5E

Sicer sem delno spremljala. To,da Avstrija in Nemčija nista dobili niti točke, mi je ušlo. Menda je Anglija dobila tudi samo par točk?[/quote]

Od kdaj pa Anglija sodeluje na Evroviziji? o.o

Sicer sem delno spremljala. To,da Avstrija in Nemčija nista dobili niti točke, mi je ušlo. Menda je Anglija dobila tudi samo par točk?[/quote]

Oh angleška pesem ja haha. Tisto je bolj karikatura na pesem.[/quote]

Dobro povedano;).

Naši so menda od Makedonije dobili nekaj več točk. ? Če teh ne bi bilo…?!

Ja vidiš, tudi SLO je dala Švedski 12 točk, pa meni za moj okus niti pod razno komad ni bil všeč. Po katerem ključu so letos države izbirale Švedsko, ne bi vedela. Za moj okus bi prej dobili kakšno točko tudi Nemčija in Avstrija kot pa kakšna druga država, ki so imele za moj okus mim ali melodijo ali besedilo.

Ko sem slišala skupaj vse, se mi je zdelo, da bomo ali nekje v sredini ali pa kot iz navade “med prvimi”, če okrog obrneš.

Sicer sem delno spremljala. To,da Avstrija in Nemčija nista dobili niti točke, mi je ušlo. Menda je Anglija dobila tudi samo par točk?[/quote]

Od kdaj pa Anglija sodeluje na Evroviziji? o.o[/quote]

Tko je to. Jugoslovani na tem forumu so pač še bolj razgledani od američanov.

Meni je naša pesem ok, studijska izvedba, beri videospot. V živo me pa Marjetka ne prepriča, ker se pači in se vidi da je tale glas za lase privlečen, vse skupaj je bilo zelo plehko narejeno. Imata zelo visoko mnenje o sebi in sta prepričana da razen muzike en rabita nič več.

Kot drugo me pa vsako leto zmoti v kaj so te naše pevke napravljene, vse imajo super postave pa jih damo v neke obleke iz 18 stoletja…koreografija sux. Tudi Tinkaro lani ki je imela res super pesem. Pa ne znamo narediti šova ker mislimo da je pesem dovolj. Vse to na koncu prevaga in ostanemo brez točk potem se pa jočemo zakaj…meni je to čisto očitno da niso pevke in pesmi krive ampak cel cirkus zadaj ki manjka da da piko na i in res predstavi pesem.

Letos npr. meni švedska pesem ni bila všeč, ampak naredili so pa techno šov in zmagali. Zame je letos zmagovalka Italija, Il Volo…

Sicer sem delno spremljala. To,da Avstrija in Nemčija nista dobili niti točke, mi je ušlo. Menda je Anglija dobila tudi samo par točk?[/quote]

Od kdaj pa Anglija sodeluje na Evroviziji? o.o[/quote]

Baje zaradi mostičkov

http://www.rtvslo.si/zabava/glasba/zadnja-udelezenka-evrovizije-je-avstralija/358060

Po katerem ključu?
Šved je imel pač najbolj dodelan nastop, ki je dejansko nekaj pomenil, imel zgodbo in tudi on je s svojo pojavo pritegnil oba spola, kar je na eurosongu še kako pomembno.
Men je bil tudi on zmagovalec, za razliko od Rusije, katere komada se sploh ne spomnim.

Včeraj je tudi Marjetka dobila lekcijo, da pesem in glas niti slučajno nista najbolj pomembna … prezenca in predstava je tisto, kar te pripelje stopničko višje.

Od kdaj pa Anglija sodeluje na Evroviziji? o.o[/quote]

Tko je to. Jugoslovani na tem forumu so pač še bolj razgledani od američanov.[/quote]

Kaj se bo sele zgodilo, ko bodo zvedeli, da po radiu slisijo tudi pesmi iz Britanije in ne samo Amerike? Ali pa, da gledajo filme iz Velike Britanije in ne samo Ameriskih? Saj jih bo pozrlo od ljubosumja, da Britanci na ta racun sluzijo. o.o No saj Slovenija tudi sluzi tocke na evroviziji in od tega dobro vsi zivijo. :p

naši so imeli dobro pesem, kar se pa koreografije tiče in kako so snemali, prikazovali je bil meni obup. se mi je zdelo, da vse druge imajo boljšo koreografjo, luči, efekte. Zmagovalna je imela res posebne efekte. Da pa aud+strija in nemčija niso dobile nobene točke…hmmmm….pa da ki je letošnja avstrijska pesem slabša od lanske, me tudi ne prepriča. pa glasovanja, večinoma so države dajale sosednjim državam točke in prvim trem….po moje dogovorjeno.
kaj pa vem…

Od kdaj pa Anglija sodeluje na Evroviziji? o.o[/quote]

Baje zaradi mostičkov

http://www.rtvslo.si/zabava/glasba/zadnja-udelezenka-evrovizije-je-avstralija/358060%5B/quote%5D

Anglija se nikoli ni sodelovala na evroviziji. o.o

Tko je to. Jugoslovani na tem forumu so pač še bolj razgledani od američanov.[/quote]

Kaj se bo sele zgodilo, ko bodo zvedeli, da po radiu slisijo tudi pesmi iz Britanije in ne samo Amerike? Ali pa, da gledajo filme iz Velike Britanije in ne samo Ameriskih? Saj jih bo pozrlo od ljubosumja, da Britanci na ta racun sluzijo. o.o No saj Slovenija tudi sluzi tocke na evroviziji in od tega dobro vsi zivijo. :p[/quote]

Večino ljudi pozna Veliko Britanijo, Britance..? Ne verjameš? Kakor hočeš. Na hitro se jim ponavadi reče kar Angleži ;).

V krogih se šušlja, da je švedski komad kopija komada od Guette, ki pa je tudi kopija nekoga drugega. Če je original avtor brihten, bo še veselo 🙂
Sicer pa, meni Italija. Klasičen evrovizijski komad, latinski melos, že odzvanja v ušesu.

Se popolnoma strinjam. Vse ostale pesmi so imele vrhunsko vizualno sceno samo mi ne. To nas je verjetno stalo višje uvrstitve. Sem bral ene komentarje pa se eni sprašujejo, zakaj je bila Marjetka oblečena v zaveso haha :)))))

------------------------------------------------------------------------------ Starši pazite na svoje najstnice. https://www.youtube.com/watch?v=Urw-iutHw5E

Kaj se bo sele zgodilo, ko bodo zvedeli, da po radiu slisijo tudi pesmi iz Britanije in ne samo Amerike? Ali pa, da gledajo filme iz Velike Britanije in ne samo Ameriskih? Saj jih bo pozrlo od ljubosumja, da Britanci na ta racun sluzijo. o.o No saj Slovenija tudi sluzi tocke na evroviziji in od tega dobro vsi zivijo. :p[/quote]

Večino ljudi pozna Veliko Britanijo, Britance..? Ne verjameš? Kakor hočeš. Na hitro se jim ponavadi reče kar Angleži ;).[/quote]

In je kaj razlike med Veliko Britanijo in Anglijo? :p

Tko je to. Jugoslovani na tem forumu so pač še bolj razgledani od američanov.[/quote]

Kaj se bo sele zgodilo, ko bodo zvedeli, da po radiu slisijo tudi pesmi iz Britanije in ne samo Amerike? Ali pa, da gledajo filme iz Velike Britanije in ne samo Ameriskih? Saj jih bo pozrlo od ljubosumja, da Britanci na ta racun sluzijo. o.o No saj Slovenija tudi sluzi tocke na evroviziji in od tega dobro vsi zivijo. :p[/quote]

Kaj to. Čakaj, da izvejo, da gledajo kdaj kaj iz Walesa. Le kje je to? V Angliji? A Wales je tud na evroviziji?

Kaj se bo sele zgodilo, ko bodo zvedeli, da po radiu slisijo tudi pesmi iz Britanije in ne samo Amerike? Ali pa, da gledajo filme iz Velike Britanije in ne samo Ameriskih? Saj jih bo pozrlo od ljubosumja, da Britanci na ta racun sluzijo. o.o No saj Slovenija tudi sluzi tocke na evroviziji in od tega dobro vsi zivijo. :p[/quote]

Večino ljudi pozna Veliko Britanijo, Britance..? Ne verjameš? Kakor hočeš. Na hitro se jim ponavadi reče kar Angleži ;).[/quote]

Če je to tako, potem se pa tebi na hitro lahko reče kar srb.

Velika Britanija zajema še Avstralijo, Novo Zelandijo, Južno Afriko, Kanado…, Anglija pa samo tvojo ožjo novo domovino 😛

Velika Britanija zajema še Avstralijo, Novo Zelandijo, Južno Afriko, Kanado…, Anglija pa samo tvojo ožjo novo domovino :-P[/quote]

Novo domovino? Kaj Kenzo je v Angliji? Pa pojma nima ;)). Jah,tud take mamo. Po moje ga on cuka sedaj kje v kaki zidanici…. V Angliji))

Se popolnoma strinjam. Vse ostale pesmi so imele vrhunsko vizualno sceno samo mi ne. To nas je verjetno stalo višje uvrstitve. Sem bral ene komentarje pa se eni sprašujejo, zakaj je bila Marjetka oblečena v zaveso haha :)))))[/quote]

Ha, ha, ha, ….. zavesa!!! :))) Dobra! Ampak res, točno tako je zgledalo.

Velika Britanija zajema še Avstralijo, Novo Zelandijo, Južno Afriko, Kanado…, Anglija pa samo tvojo ožjo novo domovino :-P[/quote]

V bistvu Commonwealth zajema se kaj vec, ampak to je zate nekaj novega. 😉

Velika Britanija zajema še Avstralijo, Novo Zelandijo, Južno Afriko, Kanado…, Anglija pa samo tvojo ožjo novo domovino :-P[/quote]

Novo domovino? Kaj Kenzo je v Angliji? Pa pojma nima ;)). Jah,tud take mamo. Po moje ga on cuka sedaj kje v kaki zidanici…. V Angliji))[/quote]

ti imas pa pojem jap jap 😀

New Report

Close