Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zdravniški pregled in alkohol

Zdravniški pregled in alkohol

Moram opraviti zdravniški pregled za službo. Zdaj pa me zanima, ker sem včeraj zvečer pila, pregled imam pa v ponedeljek, ali bo kaj alkohola pokazal zdravniški pregled ali ne? Če ne, kateri dan si še lahko privoščim kozarec vina ali pivo (danes/jutri/sobota …)?

Če spiješ tu pa tam kak kozarec vina ali piva, itak ni panike. Se nikjer ne pokaže, še celo če ti dajo policaji za pihat. Če se ga orng nakantaš, ti pa najbrž dolgo ostane v krvi…

mislim, da kozarec vina tudi v nedeljo zvečer, ne bi smel biti problem na pregledu v ponedeljek. Če pa je teh kozarcev veliko in vsak dan…pa tudi 2dnevna abstinenca ne bo pomagala

Alkohol je v SLo legalna droga!!
Torej se nalivaj kolikor ti paše!!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Moj nečak se ga je enkrat tako nažrl, da so mu še po parih dneh našli alkohol v krvi. Drugače pa pri neki normali v 12 urah ni več sledi v krvi, ob normnalnem delovanju jeter in ledvic.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Nacukaj se ga tako kot vsak dan. Mislim, da je pošteno da v službi vejo, da si alkoholik.

Če ti bodo delali jetrne teste in če redno uživaš alkohol, potem se to vidi še ko en mesec ne piješ.
Če občasno popiješ kozarec, se ne bo pokazalo.

Kolega je vsak dan nekaj let spil 1-2 litra vina in je po enomesečni abstinenci šel na zdravniškega – tudi jetrne teste.
Rezultati so bili na manj kot polovici dovoljenega npr. gama-gt 0.4 tako da se nimaš kaj sekirat

Bi naj bil 1 mesec razpolovni čas za te vrednosti….

A ne moreš počakat do ponedeljka, pa potem rukneš enega, če že ne moreš teh par dni počakat? Če je za službo bistveno le to, da dobijo zdravniško spričevalo o sposobnosti opravljanja dela.

Ko sem se 5 dni pred zdravniskim pregledom napila ko krava in so mi pregledali tudi vsebnost alkohola, tabket in mamil, so mi to nasli, normalno je do 2,5, jaz sem imela 1,9 in je zdravnica vedela, da pijem, ceprav nisem prekoracila meje. No, lani pa sem bila brez enega kozarcka kar celih 14 dni in zmagala, saj sem na testu krvi imela 0 prisotnosti alkohola. To testiranje pokaze za 1 mesec nazaj, vendar se jetra zelo hitro cistijo in ni problema, ta 2 tedna zdrzis.)

New Report

Close