Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Šef me osvaja, problem je, ker nisem istospolno usmerjen

Šef me osvaja, problem je, ker nisem istospolno usmerjen

Jaz imam pa nasleden problem, imam dobro službo s katero sem zelo zadovoljen, šef me dobro plača in je pozoren do mene, me pa zadnje čase skrbi ker je preveč pozoren, ker me osvaja, jaz pa nisem istospolno usmerjen. Vedno bolj rine v mene, kupuje mi darila, popolnoma se je porušilo ravnotežje na mojem delovnem mestu… Kaj bi vi storili na mojem mestu?

J E B A T ga

Saj se nič ne znuca, plača bo pa še boljša.

ja od visno kaki tip človeka si. zdaj sex z tipom je malo anti ja. mislim tisti ki mu paše naj dela!
če ti je anti, pol je za premislit. moški ki dela kot medicinska sestra, verjetno ne bi imel težav z drkanjem tujega tiča, če bi se šlo za nek denar. predvidevam! ker pač ima tako delo. za nekoga pa je to popolnoma nesprejemljivo. jaz bi tako naredil.
odvisno koliko si ti star in koliko tvoj šef.
možnost je da si nabaviš eno lahko bejbo za sex troje. pa oba eno nasadita.
vmes mu ga vrzeš na roko recimo pa pošprica po njej. kaj več pa je ze res malo prehudo.
ampak za dobro plačilo in nek ores vlko stimulacijo pa kaksno ugodnost, bi to ze pretrpel.

veš kok žensk počne full svinjarije,da sploh imajo zaposlitev, neko šalabajzarsko? kaj mislis da bo to komu povedala? komu? veš da jo je sram?
a misliš, da ženske na pomembnih polozajih povejo javno, da so dale vse lukne za napolnit kakšnim debeluharskim prascom z malimi luleki?? a misliš d bo kera povedala po resnici. ?
99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk ki so kao uspešne so bile pofukane do tega položaja!
to je najjveč kar zenska lahko pridoda. tako, dače ti moraš enega tiča obdelat za res ugodno zivljenje ej? nimas kaj razmišljat. tak pač je ta svet!!! pač potrpiš.

Hja no, lahko da bos imel boljse zivljenje potem, lahko pa ostanes na nivoju igorcka…Premisli.:-)


Se tole – s to razliko, da igorcek nima nic proti fantom, ker je pac gej. Sicer ne dela ravno dobre reklame, ampak kaj cmo – nimajo vsi v glavi…:-)

malo pa že lahko potrpiš, a ne, pa stisneš zobe.

pa vazelin si nabavi. 😛

Zajebana stvar. Jst se mu v tvojem primeru ne bi nastavla. Samo resno me pa zanima, kaj ti podari?

Ko fafaš ne smeš stiskat zob. 😉

Porušeno ravnotežje na del. mestu – kaj misliš s tem? So vpleteni še drugi, ki so morda celo pred tabo opazili, da te osvaja ali tako le govorijo zaradi nevoščljivosti? Je on v resnici gej? Zoprna zadeva. Diplomatsko mu povej, naj ti ne kupuje daril, ker ti je nelagodno. Razmisli pri sebi in ukrepaj, kot čutiš.
Ne zavajaj ga, dlje ko boš čakal, težje bo. Morda ti kdo napiše konkreten nasvet. Sama nimam izkušenj, verjamem pa, da jih je dosti, ki so bili nadlegovani od svojih nadrejenih.
Srečno.

Postavi se zase – a ne znaš reči, da imaš žensko in da te istospolni sploh ne zanimajo??? Če ne moreš, potem že nisi v dobri službi.

nisme noben gej. amapk realist. nisme rekel da bise pofuk.al. rekel sem da bi mu avtor lahko vsaj na roko vrgel. več pa ne!! to je po moje nekako neka rešitev. glede na to, da že sedaj ni takoj rekel NE. torej omahuje!!! torej neki razmišlja o tem da bi kaj ukrenil v tej smeri!!!
bodte relni.

jaz pač take stvari vzamem z humorjem, ker pač delam celi laif z ljudmi in vem kako je. videl se ze marsikaj, kaj se dogaja za 4 stenami, tudi najbolj finih druzin in mi nič neko presenečenje neki.

iz tega kar sme jaz videl, lahko trdim ,da so ravno med najpremoznejsimi največji razvrat in incest. revni ljudje ponavadi, veliko več truda vlozijo v otroke in druzino. čeprav seveda ta trud ni tiloko poplačan kot denar teh bogatunv lahko kupi, ampak kot osebe pa so ti otroci iz revnih druzin velikokrat veliko bolj zreli in normalni, marljivi, delovni, pridni in dosledni. seveda pa ne zmorejo nadomestit ta manko denarja. moči in ugleda, ker pač to v nasi druzbi veliko pomeni. ker smo pač albanci in vopice.
če je to način, da pride do veliko denarja in mu denar veliko pomeni naj to naredi.
preprosto. če je to način da dosežeš svoj cilj je pač tako.

to je ameršiki način. človek lahko doseže skoraj vse ka si zeli, če je le pripravljen popolnoma vse narediit in zrtvovat za dosego tega cilja. zato pa materinstvo in kariera predvsem v ameriki ne gre skupi. ker vsega clovek ne more imet!!!!!

vsak se lahko presel ina morje če zeli. samo mora bit pripravljen da boskromno zivel. ne bo pil kavic po dragih lokalih, ne bo vozil ferarri, ne bo imel fanci oblekic. bo pa imel morje in vodo, kaki mali čolniček mogoče!!! vonj po morju. tako pač je!!! vsega ne moremo imeti.

pač prioritete je treba imet.

to da paimajo eni vse, pa je tako pač kot je. jaz nimam recimo!!

Vem, da je vprašanje navadna provokacija, ampak ker imam še mrzlo pivo in čakam kolega da greva na en giro z bicikli, lahko med tem razpredam:
Osnova je, da kurbe so, sam denarja ni. Torej, vsak ima svojo mejo, nekdo ne bo dal anus za 1miljon, drug ti ga tišči zastonj.
Učijo nas zablode in pohota. Dejstvo je, da v najbolj normalnih familijah naletiš na največje fetišizme. Poglej unga debelga plasca, ki je natepaval pse in komaj pobegnil iz garaže. Bil je tako zmrcvarjen, da je prestal več plastičnih operacij kot Cher. A še vedno cuza psom. A je to normalno? Zame je normalno vse, kar ne ubija. Torej zdrkaj šefu pa še svojega mu zarij.
Evo slišem frenda, greva na kolo…

New Report

Close