Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mi katera zapelje moža?

Mi katera zapelje moža?

Resno sprašujem. Dost imam vsega, rabim razlog da spakiram. Je katere pripravljena zapeljati mojega moža? Ljubljana.

In če ne uspe? 🙂

Si pa pojava. A ne morta bit le vidva kriva, mora bit po slovenskem nacionalnem športu vedno kdo drug, jaja. Zapelji ga do ovinka, ti pa potem svojega naredi.

Hočem da uspe.

Se zavedam da sem najbrž na napačnem forumu. Mi lahko vsaj svetujete kam naj se obrnem?
Hvala

Kaj pa je narobe? Zakaj bi potrebovala razlog za odhod?

Preveč je za pisat. No, če je katera resna pustim kontakt [email protected]

Ja, kakšen slab marketing je pa to?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

se pa ti skur.baj .. pa boš imela razlog ☺

zakaj pa ti ne zapelješ kerega?

Očitno res ni kaj prida tale tvoj mož, če ga doslej še nobena druga ni povohala…

******************* flo ********************* [img]http://shrani.si/f/2/12B/5r2DR1v/ezgifcom-resize.gif[/img]

kam pa rabi prevoz?
če samo v PM, ne rabiš druge babe za to

ti pa si psihopatka, ni kaj

Lahko ga tudi jaz zapeljem pa makar tja do Münchna in nazaj. Samo če plačaš bencin, pa za nemški pir boš dala in klobaso (wurst) , pa še udobno se bo peljal 🙂

ni druge, kot,da plačaš študentki, preko študenskega servisa, seveda. Tako na lepe oči, ti bo težko katera naredila to uslugo.


Kdaj si začela dvomiti v svoje sposobnosti????

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Če je tvoj mož normalen, ti bo poklical psihiatra, ker ga očitno res rabiš


Kakšnega psihiatra, rabi novega push pool tipa!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Jz bi ga, ampak kaj imam od tega? Na koncu bom imela za vratom tvojega moža in tebe. Nimam časa za to.
Ko sem bila samska sem šla na pijačo z večimi moškimi, a skoraj vsak je imel doma ženo. In se mi je zamerlo in sem jih začela zajebavat. Kaj vse delajo ti moški, ne bi verjeli.
Ampak na koncu se vprašaš: kaj imaš od tega, ko hočeš nekomu dokazat, da varanje ni lepo? Nimaš nič, samo njega in ženo za vratom in še kako drugo ljubico…. hvala lepa za take….


Kdaj si začela dvomiti v svoje sposobnosti????[/quote]

:-))))))

Da pojasnim: ne dvomim v svoje sposobnosti (no ja…..eno majčkeno mogoče, he he), samo kaj pa če je tale mož zveste in ljubeče sorte in se ne bo pustil zapeljati?

Pa si še le na pijači izvedela, da ima ženo?

guglaj: Go Opti … so nizkocenovni ☺

A je tolk grd, a se mu ne postavi več pokonc? Kolk je pa star? A je tolk len? A je vse to? A pije?

Nekaj že mora biti narobe….

ti najbolje poznas moza. tvojega, svojega moža!! saj veš kaj ga rajca? šolarke, navijačice, predvidevam?! torej greš malo v laif, kjer so mladi. pogledša malo kje je droga. plačaš eni bejbi, da se obleče sexy in ga zapelje. pol pa imas razlog!! preprosto. daš ji 200 eur. po opravljeni nalogi. prvo vzames 50 eurov in jih strgaš na pol. in ji daš polovico. nato poveš, ko bo naloga opravljena dobis še 50 in 100 poleg. ja?? pa ga bo tako obdelala ta se mu bo mešalo!!! pa imas razlog!!

Pa ti si res en velik bedak…. moški ste res k r e t e n i,… sej ni čudno, da se hoče ločit, če je tak tepec, kot si ti, jo čisto razumem.

New Report

Close