Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bar – kako so stare babe zatežene

Bar – kako so stare babe zatežene

Sem čist šikirana!
Kako sta stari lajdri Tanja in debeluharca brez glasu Sanja ozmerjali tamalo Ivono????

Očitno sta obe že dali vsega in svašta čez!! Preklete stare razvlečene babe!!

Tanja itak zgleda stara 50 let – kaj dela ta ženska? Zdej se baje seli na morje :-)))

Una Sanja debela šprtnica – kva je to ena prizadeta baba!!

In tak ološ babji mori lajf mladim bejbikam? !!

Men se tukaj zdiš prizadeta ti.

Ma vsi v tem Baru so malo mimo. Že ko slišiš stara gor in dol, pa majke mi z jugo naglasom te mine, da bi gledal. Le kje so našli te modele, ki so tam? Da bi povečali gledanost? Buh …

V baru so itak vsi z parimi koleščki premalo. Izbrali so pa take da bomo ljudje gledali.
Ivona kljub letom, bi lahko vedla da je pod kamerami in se vsaj malo zadržala. Vsi smo bli mladi, vem, smo vsi delali neumnosti, ampak ne pred vso Slovenijo.
Sanja in Tanja sta pa tudi zagrenjene, nobena od njiju ni pokazala svojega pravega obraza.

Kva je zdej? Ivona kaže ‘ksiht’ pred celo SLO – ti ni prav.

Tanja in Sanja pa ne – pa ti spet ni prav.

Meni se Joel že kar malo smili – so ga orenk zdriblale babe. Pa sam mal je hotu ….. Nomalno :-))
Nevaren je Črt – samovšečen tipček!

Jaz navijam za Emija! On sploh ni pederajs. In se lepo tušira z bajbikami, se z njimi stiska.. u glavnem tabolš se ima. :))
Pa dobre fore ima, take smešne. Pa res dela.

Če se zaposli nazaj na Banki – jaz crknem od smeha na okencu :-))))

Vsi kelnarji se poleti selijo na obalo. , Čeprav so isto plačani kot v LJ, se jim zdi višek kelnarske kariere , da delajo na obali. Morja ponavadi niti nimajo časa okusit, delajo cel dan, večkrat dajo več za najeto sobico, kot pa zaslužijo. Ampak poleti moraš kelnarit na obali, da si frajer-

men so pa vsi ušeč!
VSAK PO SVOJE JE ODBIT, ane?

Ma cel bar je v tri p*. Zdaj so še nergača miloša not dal. Poden od podna. Tip odide prostovoljno popljuva planet tv, pol pa ga dajo not, da bo stregel in minuse delil suzi in ivoni, pluse pa črtu.

New Report

Close