Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Potrebujete še več represije

Potrebujete še več represije

Od 40 do 400 evrov globe, če ne boste shranili računa?

Se mi zdi ravno primeren ukrep za tiste, ki vzklikajo, kako vsi ne plačujejo davkov in ploskajo novim zakonom in novim omejitvam.Take bi morali dnevno pozivat naj predložijo račun za nazaj, magari za wc papir.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Si slabo spal? Samo pa hitro začneš težit. Boga tvoja.

Dobro jutro tudi tebi, sem spal celo od druge ure do šeste, kar je že velika potrata časa:))

Samo zate pa še bližnjica, da ti ne bo treba brskat-KLIK

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Jaz sem tudi za to, da se vse ljudi čipira in se na ta čip shranjuje vse kar je nekdo podpiral, na podlagi njegovih zahtev se ga potem iz baze podatkov striktno kontrolira, da ne bo prikrajšan v njegovih zahtevah in trpel ob pomanjkanju vodenja ter represije….

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Zadnjič med debato smo prišli do tega, da je treba začet prijavljat. Tisti, ki nimajo ne moči, ne denarja morajo prijavljat tiste, ki imajo denar, zato da ne bodo več podpirali tistih, ki imajo moč in denar ampak jih bodo začeli prijavljat. Včasih sem se temu smejal, zdaj pa ne vem več. Mogoče pa je to rešitev, če hočemo kdaj konec barabij. Trenutno prijavljajo reveži reveže, to pa ne spremeni drugega, kot to, da so sami še večji reveži.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Je res točno tako. Druga težava pa je, da tisti prijavljeni ki imajo denar, na koncu dobijo še odškodnine. Tako da vse te nove omejitve veljajo le za majhne in jih ljudje kar sami zase neposredno zahtevajo.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Tega z odškodninami pa ne razumem. Smo hujši kot merikanci.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Jaz privoščim vsakemu, ki se zavzema za še strožje od že tako nenormalnih kazni za prometne prekrške, da ga pošteno oglobijo. Poznam primere, ko so plačevali za prehitro vožnjo tisti, ki so stalno srali, kako je petsto evrov kazni za nekaj kilometrov na uro čez omejitev premila kazen. Kako so takrat cvilili. Kako krivico so oni občutili. Meni se je pa prav fino zdelo.

Rešitev ni v represiji, ampak anarhiji širših ljudskih množic.Sistem je gnil, in mora pasti, to je samo vprašanje časa.

New Report

Close