Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Erika Žnidaršič?

Erika Žnidaršič?

Kaj je narobe z njo? Pred kamero se dere kot jesihar.

RES JE !!! Kdo je to babo dal na Dnevnik?!?


Desna opcija na RTV SLO.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!
nova
Uredništvo priporoča

Vedno je bila zoprna, naduvana bi rekla mladina.

Ravno to sem jaz rekla mojemu :pa kaj se tako dere pri Dnevniku?

Sem misli, da gledam SKRET na Kanal A…

[img]http://shrani.si/f/x/11y/RWWxNRl/jeraj.jpg[/img]

Upam, da Erika Žnidaršič začasno vodi Dnevnik na @rtvslo. Tako je agresivna in nevljudna (s tem tudi žaljiva), da je to nemogoče prenašati!

Je prišla iz pop tv-ja (Znidarčič al Žnidaršič) in z Ljerko bo zdaj pop nastope vadila#katastrofa

Oprostite,ampak @TVDnevnik z Ga.Žnidaršič je negledljiv!!!Kakšno poročanje,aroganca,sovražnost,polaganje besed v usta..podn!!!

Se mi zdi, da je tale Erika Žnidaršič stopila v prevelike čevlje …

Erika Žnidaršič si zasluži samo vodenje Skreta na Kanalu A

Erika Žnidaršič ima čisto preveč poopovski način vodenja dnevnika. Moram kar TV dat bolj na tiho. #dontlike

TV Slovenija lahko ugodno proda Eriko Žnidaršič Kanalu A

Ona deluje Slakovsko histerično in ne prodorno. :/

Zamenjajte Eriko Žnidaršič na @rtvslo , ker se mora najprej naučiti pravila obnašanja.

tale Erika Ž. voditeljica, boljkone jeclja, kot da nebi še nikoli vodila oddaje

https://twitter.com/search?q={04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}BEnidar{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}A1i{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}8D&src=typd

Tudi jaz je nisem mogla poslusat pol pa se gledat. Groza, totalno brez obcutka za napovedovanje, (pre)glasna, napadalna, hitra, kot da bi bla jezna, brez mimike, na koncu sem kar zamenjala program, ker jo nisem mogla vec poslusat. Pod crto: za kaksno lokalno vodenje novic (ali pa se to ne) ne pa za nacionalko.

Matr da kar živčen rataš zraven. Pa kdo je to žensko nastavil? Kar se mene tiče če bo ona ne gledam Dnevnika, ker to je pa res negledljivo in neposlušljivo..

Spljoh ne gledam RTV!! Pa moram plačevat!

Pa mi Erika dol visi – na organ mi grejo FIKUSI, ki vlečejo plače za nič delat!!

Na TV pa ena stara JAJCA – črnobeli zomorjeni filmi, ponovitev na ponovitev!! Prekleta lena banda, nesposobna!

Med sabo se kavsarijo!! Plačujemo njihovo kravatarstvo, lepotne operacije .. da bi pa znali delat – to pa NE!

Če se bo zdaj oglasila MONA,….. ‘VAU, februarja je bil dober dokumentarc!’ ji takoj povedo drugi, da je bil že 17 x na TV!!

GNOJI! Nesposobni. Z Ljerko in čudim se…………….. z Mairotom na čelu! Plus vsa banda po hodnikih.
Kje je inšpekcij pri njih??

Neverjetno, kako ste eni žleht. Prav z užitkom bi nekomu škodovali, pa sploh ne veste zakaj.

Kdo pa komu škoduje? Zame pač histerična ženska ni dobra voditeljica. A tega še povedat ne smemo?

Foušija gori zarad Erikine lepote. Pa še pravosodnega ministra je fino prijela ;))

------------------------------------------------------------------------------ Starši pazite na svoje najstnice. https://www.youtube.com/watch?v=Urw-iutHw5E

No ja,so tudi lepše od nje….

OMG, lepa? Okej, lepota recimo je subjektivna.

A da je prijela Klemencica?!! hahahha, se je osramotila s tisim nepovezanim dretjem, . Kukr u parlamentu ga je hotela una Bahovla, da smo se potem se nekaj casa režali. Tko inteligentnemu cloveku bi rada perjad parirala!?!?!

Ženska nima pet pik….pravosodni minister ne postavlja in ne odstavlja sodnikov, sploh pa ne predsednika Vrhovnega sodišča….pa kje najdejo take tumpaste kvazi novinarke….?

Seveda je lepa kakšna pa. Vitka, pametna ženska. Sej Tanja Ribič vam gre tudi v nos, ker je luštna a ne? ;))

------------------------------------------------------------------------------ Starši pazite na svoje najstnice. https://www.youtube.com/watch?v=Urw-iutHw5E

Meni je Erika super.

Po izgledu in kot novinarka.

Inteligentna in sposobna, vrhunsko delovna, strokovna, torej udarimo po njej in nastavimo raje brezobličnega Sašo Krajnca.

Saj ženska se trudi, ampak, da nima “jajc” rečt pred kamerami Galetu, da nikakor ni žvižgač temveč brezjajčnik, ki je podpisoval in nabavljal dokler ni zagustilo in, da ji podtaknejo v oddajo “neodvisnega” dr. Knaflja…., to so pa hudi voditeljski kiksi.
O,k., v kontekstu tega, da so se novinarji spravili na Jajota, jo razumem, ampak vseeno….

PRVA voditeljica, novinarka, KI SE KAJ UPA V SLOVENIJI IN NE GLUMI GLIVE.

Bravo ERIKA, MOJ POKLON

Ni to nora24, pa če si še tako želiš takega nizkega nivoja. Saj tudi počivalšku ni rekla, da je papagaj, ki samo ponavlja in pri tem sam sebi kontrira

PRVA voditeljica, novinarka, KI SE KAJ UPA V SLOVENIJI IN NE GLUMI GLIVE.

Bravo ERIKA, MOJ POKLON
[/quote]

👍👍👍

New Report

Close