Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kulinarika.net, portal ugrabljen od nezrelih osebkov

Kulinarika.net, portal ugrabljen od nezrelih osebkov

Se samo meni zdi, ali je na Kulinariki pravo pravcato bojno polje in bog ne daj, da izjavis kaj s cimer se self proclaimed sefice tam gor ne strinjajo? Bah, podn od podna, skoda zivcev. Ena revica je celo priznala, da se ostali bojijo karkoli rect, da niso na koncu zrtve napada teh nadlegovalk.

Včasih pogledam za kak recept, foruma pa niti ne, se pa spomnim, da so včasih bile glavna mamamia in ena na V.
Kdo pa so zdaj šefice? O čem teče debata, da tako zagovarjajo svoje mnenje?

Se vedno iste, tista ki si omenila, neka Vanda v ZDA, Vendelina, rimljanka, itd. Prav glava boli, koliko so pametne. O vsem. Saj bi napisala kak recept, veliko jih imam, tudi zelo zanimivih, ampak ne bom tistim nesramnim kuram dajala zrn za zobat.

nova
Uredništvo priporoča

Jao, jao!!! Tam so res same kure, preverjeno!

kaj pa Tumpika je še gor?

Pred leti sem tam gledala neke recepte,pa sem takoj opazila ,da 6ravže tekmujejo katera je slabša. Praviš,da je še vedno tako.

To so boge reve, nimajo drugega u lajfu kot to, pa tam lapajo.

Meni je pa ravno zato všeč, ker pod recepti prebereš odzive, izkušnje, izboljšave.
Sema pa jaz bol fan receptov nekaterih ostalih, ne teh, omenjenih zgoraj.

http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=27314Berem to temo in me prime za bruhat odgovor Vendeline. Pa druge ploskajo na ta umotvor…

Sorry, link ni delal, v glavnem pogovor o home made deodorantih iz foruma.

2 kozarca vode in potem daj povezavo.

link

Uspelo, prej me je pa zezala tablica, sorry…

Vidim, ja. To je tisto, kar pravim, tak tip debat, vse pametne na kupu so v tej temi, same moderne gospodinje. Kaj se ima sploh una kura iz zda za oglasat, nej gre xxl wc-je v ameriko polnit.

ma kje so časi,ko je bila BABI aktivna-me kar mičkeno nostalgija zgrabi…
pa lepo pomlad vsem

Kar precej let sem bila aktivna članica, a mi je postalo dosti teh oseb, ki se ves čas ven mečejo in sem šla.
Zanima pa me, če je gospod ežoj še aktiven, kajti prenehala sem sodelovati tam nekje, ko je bil hospitaliziran zaradi težav s srcem.
Oboževala sem njegove popotniške dnevnike, komentarje in vsakodnevne fotografije doma narejenih kosil in sladic.

To je bil moj prvi forum na katerega sem se vpisala. Dva dni za mano se vpiše še en 30letnik, ki se je ravnokar podal v kuharske vode in sprašuje za recepte za kruhomat. Revež ga je ravnokar kupil in ves navdušen hoče debatirat o svojem novem kruhomatu in receptih. Kure so ga tako zaj…, da se je še isti dan izpisal. Čez 5 min. sem se pa tudi jaz izpisala. Tako da drži, kure so na ravni tukajšnjih svetih štirih kraljev in yo.

Dobre recepte imate na Gurman.si. Od kuharskih uporabljam največ tega.

Jaz sem tudi z eno imela konflikt, mi je nekaj res nesramnega napisala nazaj in ki ni jasno zakaj 🙂 Sem ji mislila še kaj napisat, pa se ne spuščam na tak nivo, čeprav vem da znam bit zelo direktna in nesramna, v določenih redkih trenutkih ko mi gre kdo na živce.

In niti približn na ravni yo niso, meni je ona čist fajn oseba, pove naravnost kar misli sebičnežem, ki imajo živali zaradi zadovoljevanja lastnih sebičnih potreb. Samo eni nočejo slišat upravičene kritike.

Ja se strinjam.Tudi kaki recepti in blogi se izbrišejo.

En fant je objavljal recepte po alternativnih metodah,dolgo časa je bilo gor,tudi v forumih je debatiral.Nato sem ga iskala in najdla samo profil,kao brez kakih objav in receptov.

Forum pogledam bolj redko. Recepti na Kulinariki pa v glavnem niso nič posebnega,nekaj na približno.. Nekateri sploh nimajo veze z originali.

Tudi jaz sem članica KulSlo že mnogo let (pod drugim nickom kot tu).. a zadnja tri leta recimo ne pišem skoraj nič, oz. zelo redko. Berem še in se sprašujem, zakaj vsi slovenski forumi zaidejo v drkanje novoprišlekov in “dobacivanje” med seboj, tistih, ki se virtualno med seboj “poznajo”. Včasih so bili novinci lepo sprejeti, dobili so odgovore na svoja vprašanja, zadnje čase pa samo še s kolom po glavi. Je pa res, da se sem in tja pojavi kak novinec, za katerega se res vprašaš, če je zjutraj pozabil vzeti zdravila. Se spomnim ene debate o doma pripravljeni pasji hrani….
Zgoraj ena sprašuje za ežoja.. že dolgo se ni oglasil, kaj se je zgodilo z njim pa žal ne vem. Je pa pisal izjemno zabavne in zanimive potopise s svojih potovanj.. tako da je on še eden od tistih, ki so izginili od tam…Škoda res…

Ti lahko izjaviš, kar ti paše, in tudi napišeš na kulinariko, kar ti paše. Ampak če pišeš vnebovpijoče neumnosti, bodi pripravljena na to, da ti bo nekdo drug napisal, da je to kozlarija. Svoboda govora ne pomeni, da lahko tveziš ene nepreverjene, paranoične, neznanstvene budalaštine (na primer da deodoranti povzročajo raka), pa ti nihče ne bo smel reči, da serješ klamfe. Vsak je odgovoren za to, kar napiše, in mora biti pripravljen sprejeti tudi posledice, kot najmanj to, da mu bo kdo povedal, da se ne strinja z njim in zakaj se ne strinja z njim.

Tiste babnice, ki tam napadajo vse po vrsti pišejo ravno take neumnosti, kot si ti zdej povedala. Boh ne daj, da jim kdo pove kontra. Deodoranti, ki jih pišeš ravno kot primer, so v resnici res škodljivi. Pa ne zaradi raka…Poguglaj malo, maš na tisoče znanstvenih raziskav o tem. Lahko pa mirno mižiš in tuliš v en rog skupaj z njimi.

Ti lahko izjaviš, kar ti paše, in tudi napišeš na kulinariko, kar ti paše. Ampak če pišeš vnebovpijoče neumnosti, bodi pripravljena na to, da ti bo nekdo drug napisal, da je to kozlarija. Svoboda govora ne pomeni, da lahko tveziš ene nepreverjene, paranoične, neznanstvene budalaštine (na primer da deodoranti povzročajo raka), pa ti nihče ne bo smel reči, da serješ klamfe. Vsak je odgovoren za to, kar napiše, in mora biti pripravljen sprejeti tudi posledice, kot najmanj to, da mu bo kdo povedal, da se ne strinja z njim in zakaj se ne strinja z njim.[/quote]

Vendelina jr., si to ti?

Hahaha, sej res, ena od njih je prišla.

New Report

Close